Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

çok üzüldüm anlattıklarına, seni çok iyi anlıyorum çünkü bende kayınvalde ile yaşıyorum.. herzaman her olay içindedir, eşinle ne halt etsen duyar, ne konuşsan bilir, kapı dinler. Hep kendini met eder, bişey desen hemen kırılır.. bu güzel yıllarda boşa heba olup gider..

ah ah sormayın ben 3 senedir kaynanamla yaşıyorum hiçbişeyi beğenmiyo sürekli kızını övüyo dışardaki insanların yanında melek oluyo sankio bize bakıyomuş gibi konusuyo eşimde bişi demiyo çıldırcam çocuğum olmasa bırakıp giderdim çoktan Allah yardımcımız olsun

benim kayna çok fena oglunu benden kıskanıyor

bende 2 yıl yaşadım kısın burda yazın köyde oluyolar ama bu yıl rabbim bana iç yüzlerini gösterdi 4 ay işten cıktım evde oturdum kedi köpek gibiydik ne yapsam begenmio cahil karı en sonunda tak etti kovdum gelmeyin istemiorum sizi ama cektiklerimi bir ben bir allah bilio:(

Bende kaynanamla oturuyorum hemde 5 senedir.evde kaynata kayin ne ararsaniz var yani.Cok mutsuzum esimle surekli tartisiyoruz.İki tanede oglum var ama cok cektim ve hala cekiyorum.Kaynanam cok fena.Disari cikmak yasak esimle gezmeye bile hep bise uydurup gidiyoruz oda ayda 1 yani.Evde bi rahatlik yok.Kaynatada surekli evde cok daraldim artik.Maddi olarak su anda ayrilmamiz imkansiz.Ama esime resti cektim artik yeter ya bu yaz beni ayiricak yada annemlere gidicem evini ne zaman kurarsa gelir beni alir.Oda yazin ayrilicaz diyo ama benim hic umudum yok nasi dayanicam bilmiyorum .Artik sabrim kalmadi.Daha neler varda yaz yaz bitmez.Kislar sakin kaynananizla oturmayinnnnnnnn..... yazin tekkrar yazicam bana tavsiyeleriniz varmi????

Kizlarrr tavsiyelerinizi bekliyorum inanin 5 senedir psikolojim bozuldu.Migren hastasi oldum:(((

2 senedir kaynana kayınpeder kayın hep beraber oturuyoruz. O kadar çok kaavgalarımız oldu ki anlatamam buraya ne yazsam boşluk gelcek belki ama aynı evde oturulmaz evlenecek kızlardan sakin oturmayınnlar. Piskoljm bozuldu . Ayrıca eve çıkınca mutlaka yoksa eşinzlede kaavgalarımız olacaktır1odam olsun kendinin olsun çok ağladım çok hep üzülen yıpranmış ben oldum kimseye birşey olmadığını halada öyle hep sabırrrrrrrrr. Hepp boşverrrrrr içime attım halada öyle allah yardımcımız olsuunnn

Annemmmmmmm

2senedir. Çekmediğim kalmadı. Çok zayıflama sabırrrrrrrrr. Saygı gösterdim ama olmuyor olmaz olmıcakkta olmamıştı. Kızlar aynı evde yaşamanın sakin kaynana kayın kadar. Hep beraberiz gizli saklıdır kalmış çok kötü çok zorrr çok allah yardımcımız ve yardımcımız olsun.

Eşinzlede kavganız. Hep sizi. Üzerine kimseye bişey olmaz aranızda hep iyi tutun ve ayrı eve çıkmayı ikna edin.

Geri