Keçiboynuzu pekmezi özü kullananlar bakar mısınız?

Ş

Şebnem_ferah

Forum Okuru
Keçiboynuzu pekmezi özü kullananlar bakar mısınız?

Keçiboynuzu pekmezi özü kullananlar melek kadınlar kulübü keçiboynuzu pekmezi özü kilo aldırır mı forum'da.​

Kızlar keçiboynuzu pekmezi özü denemek istiyorum kan degerlerim biraz düşmüş sanırım ama ilaç vermedi doktor. Keçiboynuzu pekmezi özü iyi gelir diyorlar ama o da kilo aldırır mı merak ediyorum. Keçiboynuzu pekmezi özü ile kansızlık gider mi acaba? Kilo almak da istwmiyorum kan yapıcı her şey kilo aldıran olur o yüzden size sormak istedim daha önce düzenli bir şekilde keçiboynuzu pekmezi özü kullananlar var mı?

Merhabalar
Keçiboynuzu pekmezi özü kalsiyum ve demir bakımından zengin bir besindir. Demir içeriği yüksek olması bakımından vücudumuzun kan değerlerini yükseltebilir yani düşük seviyede kan değerleriniz varsa keçiboynuzu pekmezi özü ile bunu normale taşıyabilirsiniz. Tabii ki bazen kan değerleri seviyesi aşırı derecede düşük olanlar olabiliyor bunun için fayda sağlar mı bilemiyorum ama bu durumda doktorunuzun verdiği ilaçları kullanmanız gerekmekte. İlaç kullanma seviyesine gelin değilse zaten kan değerleri oldukça düşük oluyor ama siz takviye olarak keçiboynuzu pekmezi özü kullanabilirsiniz. Kan degerleriniz düşük ise keçiboynuzu pekmezi özü kullanabilirsiniz ama kilo aldırmaz diyemem çünkü kan yapan şeyler kilo aldırma özelliği olabilir.

Kan yapan besinler nelerdir hangi yiyeceklerden kan değerleri yükselir. "Kan yapıcı besinler" yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri