Kilo Avcilari

Ben zaten bebeği riske atmamak için bitkisel şeyler bile kullanmıyorum onun için bir çok şey tüketiyorum hayatımı düzene soktu aslında yemek açısından hamilelikte dikkat ede ede bayağı bir alıştım kaliteli beslenmeye ama gebelikte hiç tatlı yemezdim şimdi tatlı yiyorum çikolata falan alışmış vücut şekersiz şeylere hamileligimde almadığım kiloyu alabilirim allah korusun...

Kahvaltımi yazayım
1tane domates
1yumurta haşlanmış
3-4zeytin
3-4tane ceviz
1yemek kaşığı harnup pekmezci
1dilim tam buğday ekmeği
1-2yaprak marul
1kk peynir (genelde hep böyle bir kahvaltım oluyor sadece zeytini normalde biraz daha fazla yerim onu azalttım)

Elma sirkesinin metabolizmayı hızlandırdıği söyleniyor ise yarayabilir bence...

Güzel bi kahvalti olmus,,zeytini azaltmakta isabetli olmus ;)

bende kahvaltimi yaptimmm

annecila deneyimini paylasitigimiz icin tskler,,cokmu koyurdun ki,,,ben bir tatli kasigi ile bir bardak suya kullaniyorum

yillaronce kullanmistim ama faydasi "zayiflamada" var mi anliyamadim..ama genel olarak elma sirkesi cok faydali

Kizlar ben spor olarak jilian micheals in 30 günlük bir videosu varya onu yapiyorum

3 level
ilk Level 10 gün 2. Level 10 sonra 3. level

30 gun sonra cok farkediyosun,,siklastiriyor

ben hep ilk levelde kaldim,,yaptigimda faydasini gördüm,,ama uzun süre yapan arkadaslarim vardi..inanimaz bir degisim yasadilar..dal gibi oldular resmen
busefer bende yapicam ins

1level 7. gümdeyim

Memleket sivas ankarada yaşıyorum yakın zamanda çalışmayı düşünmeyen taze bir anneyim buralar tek meşgalem kızım tam zamanlı bir anne oldum bazen kendimi unutuyorum o kadar dolduruyor zamanimi
Öğle yemeğimi yazayım
1kase tarhana çorbası
1porsiyon kıymalı makarna
1kase cacık (ekmek yemedim)

Akşamda aynı menü olacak ama makarnayi yarıya indirip yağsız salata yiyeceğim inşallah...
Bugün 2saat ütü yaptim evi temizledim fırsat bulursam 3gibi plates yapacağım yaparsam yazarım bitki çayı tuketmiyorum kızımın bazı testlerinde sorun var sebebi bulmaya çalışıyoruz...

evt cocuklar tüm zamani aliyor dun yorgunluktan agliycaktim digerleri buyudu ama okullari isleri yogun bitmiyor,, onlarida getir götür dinle dinle dinle.. hic szsmuyorlar :)) minigimde aman allahim durduramiyoruz cok aktiv
simdi bende meyve salatasi yaptim bahceye indim güzel günesten faydalandik birlikte

menulerimizi butun yazsak daha iyi olur
tüm günü görüp yorum yapabiliriz

Deli aşık hiç protein kaynağı yok kas kaybı yaşarsın böyle olunca yağ yakilmaz buda çok tehlikeli kilo veriyorum sanırsın ama yağdan değil baştan gider böbrekleri yorarsın dikkat et bol su tüket ve yumurta bile olsa muhakkak protein olsun duyetinde birde yaşın küçük olduğundan senin protein ihtiyacın daha fazla
canım haklısın.. yavaş yavaş düzene giriyor işte.. :)
Bu arada unutmusum sabah 1 bardak elma sirkesi ile ilik su,buyuk bir bardak mate cay (yesilcaygibi birsey) ve 2 lt su

Elma sirkesinin faydasinin olduguna inaniyomusunuz?
ben aslinda inanmiyorum :)
bende zararlı olduğunu mideye duymuştum. Ama bir arkadaşım tok karnına iç. çok sık içme dedi. kafama da yattı ama yine de iyi düşünmek gerek...
Makarna yedigim icin sucluluk duygusu hissediyordum ama suan cok acim,,kendimi diyette hissettim ,,mutlu oldum:)) acligada sevinecehim hic aklima gelmezdi

bi arkadasim bugun organik bi suru yesillik getirdi,,aklimiza ne gelirse yarin onlari nasil degerlendirsem kii
evet bazen bende açlığa sevinebiliyorum :D

Kizlar ben spor olarak jilian micheals in 30 günlük bir videosu varya onu yapiyorum

3 level
ilk Level 10 gün 2. Level 10 sonra 3. level

30 gun sonra cok farkediyosun,,siklastiriyor

ben hep ilk levelde kaldim,,yaptigimda faydasini gördüm,,ama uzun süre yapan arkadaslarim vardi..inanimaz bir degisim yasadilar..dal gibi oldular resmen
busefer bende yapicam ins

1level 7. gümdeyim
araştıracağım bunu :) :)
Ee kizlar anlatim bakalim biraz ..neler yaparsiniz hobbyler fobiler
memleket nire gardass:))
zamana yayarak anlattım mı daha iyi oluyor bir başlangıç doğma büyüme istanbuldayım ben. hayatın her alanına ilgim vardır ama biraz yeteneksizimdir. tam kendimi geliştirme dönemindeyim ynai :)
Memleket sivas ankarada yaşıyorum yakın zamanda çalışmayı düşünmeyen taze bir anneyim buralar tek meşgalem kızım tam zamanlı bir anne oldum bazen kendimi unutuyorum o kadar dolduruyor zamanimi
Öğle yemeğimi yazayım
1kase tarhana çorbası
1porsiyon kıymalı makarna
1kase cacık (ekmek yemedim)

Akşamda aynı menü olacak ama makarnayi yarıya indirip yağsız salata yiyeceğim inşallah...
Bugün 2saat ütü yaptim evi temizledim fırsat bulursam 3gibi plates yapacağım yaparsam yazarım bitki çayı tuketmiyorum kızımın bazı testlerinde sorun var sebebi bulmaya çalışıyoruz...
bebişlere bayılırım ama sanırım şimdilik böyle kalsın bu durum :) allah kolaylık versin :)

bugünkü raporum şöyle:
sabah: 1 bardak çorba, 0,25 poğaça
ara 1: 1 ayran, 2 light grissini
ara 2: :( :(3 tatlı kaşığı kazandibi :(
akşam:1 kase çorba, 1 kepekli etimek dilimi, bir tane light ton balık (80 gr.), 2 küçük domates (hemde bayağı küçüktüler :) )

1 litre su, 60 dk orta tempoda yürüyüş..

araştıracağım bunu :) :)

zamana yayarak anlattım mı daha iyi oluyor bir başlangıç doğma büyüme istanbuldayım ben. hayatın her alanına ilgim vardır ama biraz yeteneksizimdir. tam kendimi geliştirme dönemindeyim ynai :)

bebişlere bayılırım ama sanırım şimdilik böyle kalsın bu durum :) allah kolaylık versin :)

aynen öyle cnm ama gayet iyi bi giris oldu kisa öz..insanlar bazen bir cümleden ifade edisinden bile anlayabiliyor ama diymi muhatabini..ne guzel istanbulda olmak orda uyanmak yasamak
kizimin adi istanbul..Yaman bir ask benimkisi

bende öyle herseye merakli ve ilgiliyim cunku ikizlerim:))

bugünkü raporum şöyle:
sabah: 1 bardak çorba, 0,25 poğaça
ara 1: 1 ayran, 2 light grissini
ara 2: :( :(3 tatlı kaşığı kazandibi :(
akşam:1 kase çorba, 1 kepekli etimek dilimi, bir tane light ton balık (80 gr.), 2 küçük domates (hemde bayağı küçüktüler :) )

1 litre su, 60 dk orta tempoda yürüyüş..

corbalar ne corbasi ? Hani et olmadiginda en azindan baklagillerdense iyi olur..herkes et sevmez hatta yaramazda,,bende kirmizi et cok yemem,,yememeyede özen gösteririm Arh - kan grubum kirmizi et yememeliyim diye inaniYorum

kazandibini regl oldugun icin af ediyoruz birde 3 kasikmis ve sütlü tatli,,senin icin bahaneyler uyduruyorum bak:)
ileride kilobvermen durmasin diye ilk etapta cok dusurme günlük kcl miktarini

Geri