Kilo Avcilari

P

Paee

Yeni Üye
Üye
Amin ..allah kimseye yasatmasin..cok ilginc bir tecrübeydi benim icin..

saol tesekkürler .. böyle takip edilmek hatta mudahale edilmek insani motive ediyor..bayrama kadar vermek istiyorum ins

P

Paee

Yeni Üye
Üye
Menüm

sabah 1 kase müsli

ara 2 etimek 500 ml yesil cayli nar suyu

ögle 2dilim ton balikli ekmek ( ekmeklerin üzerine ton baligi sonra uzerine kasar Mikro dalgada 30 saniye ceviriyorum,,pizzadan farksiz ama daha az zararli:) ve ekmeklerim hep kepekli

aksam 1 kase sütlü corba

simdi canim cok atistirmalik istiyor en az zararli cig badem düsündüm onu atistiriyorum :))

1 bardak mate cay 2 lt su

spor 30 dk cardio( jilianin 2.leveline basladim)

P

Paee

Yeni Üye
Üye
Bugünki menum siradan guzel bi menuydu ammmaaannn yarin arkadaslarimla bulusucaz veeee. Piknik yapicazzz

eglenceligecicek deee yemege dikkat etmeliyim artik erken yiyip sonra kosarak eritmeyi planliyorum:))

cunkuuuuzun zamandir deneyip deneyip gelmeyen bazi kiyafetlerimi denedim olduuuuuu cok sevindim
aslinda rahat oldu ama yinede böyle daha tam degil hissi var hep o yuzden giyemiyorum
cunku onlar bana önceden bol bol olurdu simdi popis cikiyor fln

hic hafta ici cikmiyorum tartiyasik sik takilincada moralim bozuluyo haftada bir iyi:) bende alistim kendi kendime icimi dokmeye ama iyi geliyo:))

yakışıklım

yakışıklım

Daimi Üye
Üye
Canım diyorum takip ediyorum ama yazma fırsatı bulamıyorum arkadaşlarınla iyi eğlenceler bu arada nasıl bir spor yaptığını araştırma fırsatı bulamadım inşallah bakıcam bir ara...

deli_aşık

deli_aşık

Yeni Üye
Üye
canlarım kusuruma bakmayın lütfen. sınava son bir hafta. birazda aşk meşk sorunlarım var :cry::cry::cry::cry::cry: yarın bildirim yapacağım inşallah.

P

Paee

Yeni Üye
Üye
Benim kilom ayni

deli askta yazmamis
Saniyorum kendime daha aktiv biyer bulmam lazim
cunku uyari Disipln motiveye ihtiyacim var