Kıyafetleri ile pişti olan ünlüler kimler?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kıyafetleri ile pişti olan ünlüler kimler?
İster günlük olsun isterseniz özel, heleki bir bayansanız ve bulunduğunuz ortam da diğer bir bayanla aynı kıyafeti giyip pişti olduysanız bu oldukça çok can sıkan bir durumdur.

Bu durum tabi ki ünlüler arasın da olduğun da can sıkıntısı olan durum daha fazla oluyor:)) Ünlüler katıldıkları davetler de giydikleri kıyafetlerin aynısını bir başka ünlü de gördüklerin de acaba içlerinden neler düşünüyor gerçekten çok merak ediyorum. Ben ünlü olmadığım halde çok nadiren de olsa kıyafetimin aynısını bir bir başka bayan da gördüğüm de mümkün mertebe o ortamdan uzaklaşmaya çalışırım ve o kıyafeti de elimden geldiğince bir daha giymemeye hahaha

Ama öyle ünlüler var ki ya bu durumdan çok fazla canları sıkılmıyor yada bu can sıkıntısını ellerinden geldiğince belli etmemek adına çok iyi rol yapıyorlar:D:D

Özellikle dünyaca ünlü güzel Kim Kardashian, her nereden giyiniyorsa yada kim onu giydiriyorsa derhal bu durumdan vazgeçmeli zira ünlüler arasın da gördüğüm kadarı ile en çok pişti olan kendisi...

Ünlüleri kim giydiriyor bilmiyorum ama öyle ünlüler varki hatta birkaçı bile aynı ayda aynı elbise modelini giyerek pişti oluyor. Yada farklı zamanlar da farklı mekanlar da aynı elbiseyi her iki değişik ünlü giyiyor ve bu durumu kaçırmayan magazinciler de aynı kıyafeti giyen ünlülerin resimlerini yan yana getirerek oldukça ilginç görüntüleri ortaya çıkartıyor.

Bana göre kıyafet aynı olsa da bazı modeller varki diğerin de oldukça şık durmuş ve doğru bir seçim olmuş ama aynı elbiseyi giyen diğer ünlü için aynı şeyi söylemem pem mümkün değil sanki birinden emanet almışsın da sırf geceyi kurtarmak adına giyilmiş bir kıyafet gibi durmuş..

Sizce hangi kıyafet hangi ünlüye daha çok yakışmış yorumlarınızı bekliyorum;)

0_122.JPG
2__Charlotte_Casiraghi_ve_Kim_Kardashian.JPG
3.JPG
13_4134.JPG
176_54f52b3191880.JPG
davetlerde-fena-pisti-olan-unluler-05.JPG
davetlerde-fena-pisti-olan-unluler-06.JPG
fergie-435.JPG
haber-205009D6.JPG
jennifer-hudson-435_3121478424f0ed07e9435c.JPG
katycatss_1342102171117.JPG
kim-kardashian-435.JPG
pisti_olan_unluler-2.JPG

Ben nedense hep zayıf olanları beğendim... Elbise böyle biraz bol durunca çok hoşuma gidiyor... bende duramadığı için sanırım :D

yalnız kim kardashiana çok güldüm hahaha sürekli kıyafeti ile en çok pişti olan ünlülerin başında geliyor acaba hiç problem yaşamıyormu en azından karşındakinde aynısını gördüğünde bozulmuyormu hahaha dünyanın parasını kazanıyor kişiye özel tasarım diktirip giyebilir bizim yerli ünlülerin bazıları bile pişti olmamak adına yurt dışından özel kreasyon kıyafet alıp giyiyor bunlardan birinin demet akalın olduğunu biliyorum sırf pişti olmamak adına bir ton para verip yurt dışından kıyafetler alıyormuş

Geri