kızlar bi soru daha

kizlar acil bi soru??? antibiyotik hap hakkinda hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
merhaba kızlar eşinde sperm hızı sorunu olanlar lütfen tek çatı altında toplanalım merhaba kızlar eşinde sperm hızı sorunu olanlar lütfen tek çatı altında toplanalım
arkadşalar merhaba 5 aydır cocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz bi çok topik artık bitmiş ve tarihi eser statüsünde yerini almış unutmayın ki burada yazılan her harf yüzlerce kişi tarafından okunuyor ve bir çok kişini ortak şikayetleri var lütfen...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 28
slm kızlar sorum var slm kızlar sorum var
kızlar acil bir sorum var 29 yaşındayım deli gibi bebek istiyorum ama iki üç gündür fark ettiğim bişiy var sağ kasığımda pıt pıt atıyoo bişiyler var sanki aralık 16 sında adet oldum yumurta çatladı galiba 28 günde bir adet oluyorum.göğüslerim...
Soru-Cevap 0
Selam kızlar gebelikle ilgili sorum olacaktı size Selam kızlar gebelikle ilgili sorum olacaktı size
gebelik selam arkadaslar benim size bir sorum olacakti
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir
saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir bıktım artık bu saçlarımda ki kepeklerden aynen reklamlarda olduğu gibi siyah renk giyemez hale geldim her gün yıkıyorum ama olmuyor bazen acaba çok yıkadığımdan mı oluyor diyor ve yıkamıyorum işte o zamanda...
Soru-Cevap 1
kizlar acil bi soru??? antibiyotik hap hakkinda kizlar acil bi soru??? antibiyotik hap hakkinda
12 saat arayla alinan antibiyotik hapi aldiktan sonra yaklasik 2 saat arayla paracetamol (ates ve agri kesici ) hapi yutulabilinirmi??? (esim grip olduda halsiz ve atesi var bitkisel cözümleriniz varsa yazarsaniz...
Tüm Sağlık Konuları 5