Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

çatlatma iğnesi yapalı 4 gün oldu ne zaman test yapayım

Bende 2nci kez deniyorum ilk denememde olmadim adetim cok duzenli yumurtlarimda güzel calisiyo ama olmuyo.. insallah bu sefer olur adetime 1 hafta var
Inşallah olur canım benimde adetim düzenli hormonlarım fsh lh iyi ama bende klomen kullanmak istiyorum acaba hormonlarıma ters tepki yapar mı bozar mi

Inşallah olur canım benimde adetim düzenli hormonlarım fsh lh iyi ama bende klomen kullanmak istiyorum acaba hormonlarıma ters tepki yapar mı bozar mi

Merhaba, kendi kafanıza göre ilaç kullanmayın. Hekim tavsiyesi olmadan ilaç almanız ciddi problemlere yol açabilir. Klomen gibi ovülasyon ilaçları hormon bazlıdır. Öyle herkes kafasına göre kullanamaz. Hormonlarınızı alt üst edersiniz. Gebe kalmada problem yaşıyorsanız bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun. Sorun varsa tetkit ve muayene yapılır sonuca göre tedavi uygulanır.

Arkadaslar benim bu ilk denem 2 senedir evliyim doktor hic biseyim olmadigini soyledi bana klomen hapi verdi hap bittikten sonra catlatma ignesi vurdu ve 1 hafta onceydi normal agrilar degil adet sancisi gibi sanci gidip geliyor bugun ole oldu yardimci olurmusun bana

Merhaba, infertilite tedavisin de kullanılan ilaçların etkilerini yaşıyorsunuz bu normaldir. Bel ağrısı, kasık ağrısı, vajinal akıntıda artış,gögüsler de hassasiyet bunlar ilaç kaynaklıdır. Beklenen döneminiz de gecikme olursa test yapın.

Çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı aramızda, varsa süreçlerini ve belirtilerinizi anlatabılır mısınız?
Merhaba canım bende7aylık evliyim benimde olmadı önce doktor bana dedi ki yumurtalıkların Yavaş çalışıyor bana klomen verdi kullandım bir hafta sonra baktı baya büyüme olmuş iğne vurdurdu 2tane ve şuan hamileyim ümidini asla kaybetme Allah büyük rabbim bu mübarek günde herkese nasip etsin inşallah

çatlatma iğnesi yapalı 4 gün oldu ne zaman test yapayım
Meraba bende tedaviye basladim 8 aylik evliyim ama bende yumurta fazlaligi var klomen kullandim 3 gun once hsg cekildim ve dun catlatma ignesi oldum 36 saat sonra iliskiye girin dedi bekliyorum saatin dolmasini bende cok heyecanliyim ama ben duzensiz adet goruyorum ve hormonlarim sanki duzenli adet goren kadinin hormonlariyla ayni es degerde doktorumda sasirdi sorun yok hsg guzel gecti sabir gerekiyo dedi doktorum bekliyoruz insallah Rabbim kucagimizi bos birakmaz

Merhaba canım bende7aylık evliyim benimde olmadı önce doktor bana dedi ki yumurtalıkların Yavaş çalışıyor bana klomen verdi kullandım bir hafta sonra baktı baya büyüme olmuş iğne vurdurdu 2tane ve şuan hamileyim ümidini asla kaybetme Allah büyük rabbim bu mübarek günde herkese nasip etsin inşallah
Tebrik ederim canım bu ay bende klomen kullandım doktor bana igne vermedi dört ay kullanıcam olmazsa igne dedi bnm de hiç umudum yok ama hayırlısı..

Meraba bende tedaviye basladim 8 aylik evliyim ama bende yumurta fazlaligi var klomen kullandim 3 gun once hsg cekildim ve dun catlatma ignesi oldum 36 saat sonra iliskiye girin dedi bekliyorum saatin dolmasini bende cok heyecanliyim ama ben duzensiz adet goruyorum ve hormonlarim sanki duzenli adet goren kadinin hormonlariyla ayni es degerde doktorumda sasirdi sorun yok hsg guzel gecti sabir gerekiyo dedi doktorum bekliyoruz insallah Rabbim kucagimizi bos birakmaz
Hayırlı haberlerini alırız insallah canım ben de de yumurta fazlalıgı var sag ve sol yumurtalıklarım normalde 2.3cm olması gerekiyormuş ama benim 5,cm. İçinde de olması gerektiğinin iki katı yumurta var.ama kücük büyümüyor adetlerim de cok düzenli klomen +duphaston+glukofen kullanıyorum ilk ayım insallah bizde güzel haberler alırız.

Geri