Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

mrb lavinya bende bugün doktora gittim biliyosun banada polikistik dedi. ve bu sefer serophene diye bi ilaç verdi.günde 2 tane alıcam ve haftaya cumartesi gidicem kontole .klomenden daha ii dedi.bu ay güzel büyümezse birdahaki ay karından iğnelere başlıycakmış.inşallah hayırlısı ile büyürler bu ay çünkü yumurta büyüyüp çatlayınca hamile kalıyorum ben temmu ayında ilk klomen kullanmamda kaldım ama düştü ne yazıkki.

yasemincim hoşgeldşin aramıza tekrar. rahim filmi bu ay mı çekilecek.hayırlısı olsun inşallah.

kızlar ben geçen ay klomen kullandım. bu ay kullanmıyorum ama acaba etkisi devam ediormudur. göğüslerim acımaya başladı da umutlanmak istemiyorum

bende geçen ay klomen ve estrofem kullandım sonra çatlama iğnesi ve progestan kullandım ama olmadı bugun yine başladım klomen ve estrofem p.tesi iğne vercek büyük ihtimalle sonrada progestan bende rahim duvarı inymiş geçen ay çok ince dedi bu ay daha iyiymiş buayda olmazsa iğneye geçicez dedi rahim duvarının kalınlaşması için zorlu süreç başladı beklemek çok zor ya sanki zaman duruyo ama inşallah bu ay son olur diye umut ediyorum

evet canım rahim filmini çektirdim sonunda çok korktugum gibi olmadı allaha şükür.hepimiz için hayırlısı olsun tatlım.
birde klomenin üstü bi hap mı var yani doktorum klomenden baska bi hap yok demişti de o yüzden sordum

geçmiş olsun canım.bende daha önce 3 defa klomen kullandım ama benim gittiğim doktor memleketine dönmüş başka bir doktora başladım tavsiye üzerine çok ii diyolar özel muayehanesine gidiyorum.para falanda görmüyo gözüm doktor ii olsunda.allahında izniyle bi an önce kavuşalım bebişlerimize.bu arada serophene i bende ilk kez kullanıyorum.doktor klomenden daha ii dedi hammaddesi çok iiymiş klomenle büyüdüyse daha önce yumurtan bununla hayli hayli büyür diyo.ama ben klomeni 3.kullanışışmda yumurta vardı geriledi sonra yine kendi kendine büyümüş ama biz zamanını bilmediğimiz için kiste dönüşmüş.2ay öyle geçti senin anlayacağın bakalım bu ay nasıl olucak büyür inşallah zamanında.hyırlısı hepimi için..

kızlar ben geçen ay klomen kullandım. bu ay kullanmıyorum ama acaba etkisi devam ediormudur. göğüslerim acımaya başladı da umutlanmak istemiyorum[/QUOTE
evet canım edebiliyomuş duymuştum biyerlerden.ayrıca benim geçen ay yoktu yumurta solda vardı 14mm e kadar büyüdü sonra geriledi sonra 2 ay adet olmayınca doktora gittim bu sefer sağda kist olmuş yani 2.ay bi ara yumurta büyümüş kendi kendine çatlamayınca da kist olmuş.hadi bakalım hayırlısı :))

selam seastarh..buay olmazsa banada iğne vericek ama kendim vurucakmışım.senin ilk çocuğun neden düştü yaaa üzüldüm gerçekten umarım olur buay...

selam seastarh..buay olmazsa banada iğne vericek ama kendim vurucakmışım.senin ilk çocuğun neden düştü yaaa üzüldüm gerçekten umarım olur buay...

mrb canım süreçler aynı galiba.ben öğrendim 1 hafta sonra düştü sanırım kimyasal gebelikti kadınların çoğunda oluyomuş
önemli bişey değil olabiliyo böyle dedi doktor.en azından hamile kalıyosun onu gördük dedi. hayırlısı öyleymiş.daha zamanı gelmemiş demek ki.

Geri