Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Tahmini bisey soyledi, ayin 12sinde baktiginda yumrtalar 12mmdi, 15-24 arasi

bence takip ettir sen canım boşa zaman harcama.her gün mü ilişki dedi.gün aşırı sperm daha sağlıklı oluyomuş.belki çatlamadı yumurta o da var 12mm ken görmüş en son.çatladığını bile bilmiyosun sonuçta.
internetten araştırdığım kadarıyla 18 mm ve üstü iyiymiş.benim yumurtalar büyüdüğü zaman iyice ağrılarım artmıştı çayladığı gün ağrılar kesildi 2 gün sonra az da olsa tekrar ağrımaya başladı.

internetten araştırdığım kadarıyla 18 mm ve üstü iyiymiş.benim yumurtalar büyüdüğü zaman iyice ağrılarım artmıştı çayladığı gün ağrılar kesildi 2 gün sonra az da olsa tekrar ağrımaya başladı.

incir işe yarıyo diyolar ama ben yemediğim ay daha erken büyüdü yediğim ay daha geç.bende fayda etmedi sanırım.18-20mm arası iyi diye biliyorum ben.bayağı araştırdım çünkü.yumurtalar büyüdükçe bendede sancı oluyo.

incir kürünü son 21 gün daha yapcam faydası olmazsa bi dah yapmicam artık çok sıkıldım oluruna bırakmak istiyorum hayırlısı olur inşallah

Tahmini bisey soyledi, ayin 12sinde baktiginda yumrtalar 12mmdi, 15-24 arasi

bence takip ettir sen canım boşa zaman harcama.her gün mü ilişki dedi.gün aşırı sperm daha sağlıklı oluyomuş.belki çatlamadı yumurta o da var 12mm ken görmüş en son.çatladığını bile bilmiyosun sonuçta.

Catlama sorunu olup olmadigini 21. Gun testi gosteriyo galiba, o testin sonucuna gore catladi varsayiyo,bi de evet hergun iliski dedi!

ben yeni başladım incire ama yemiyorum kaynatıyorum.sonuçta incir yani zararı olmaz diye düşünüyorum.ben buay ilaç kullanmadığım için yapıyorum.bide hayıt tohumu çayı içiyorum adet düzensizliği için onunda zararı yok.bakalım bide böyle deniyorum.ayrıca benim bir akrabam var yaşı 42 yumurtalıkları tembeldi.klomen içti aşılama yaptırdı olmadı.sonra 2 ay çörek otu yedi sadece oay tüpbebek düşünüyorlardı ve gerek kalmadan hamiş kaldı.yani bitkisel ürünlerinde faydası var.

Geri