Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

ben mola verdım canım yaa tedavı yok bıkac ay oluruna bıraktım olursa olur olmassa beklıcez rabbım verene kadar

seastarh bugün adetin 18 . günü sabah karnımda kramplarla uyandım ve delı gibi de basım agrıyo suan öncekı ay kımyasal gebelık gecırdıgımdede böyle seyler yasamıstım ama kacıncı gunu yasadıgımı hatırlamıyorum yıne hamılelık bleırtısı olabılırmıkı bunlar

vallah canım kişiden kişiye değişir.ama bende ilkinde çok erken başlamıştı (tabi düştü)depresyon gibi dalıp dalıp gitme.ağlamaklı bir ruh hali.çok uyuma.özellikle çok sık idrara çıkma gecede 3-4 defa falan.ağrı şişlik.benim yumurtanın çatlamasından 1 hafta sonra falan başlamıştı o zaman ama bazılarındada hiçbişey olmuyo.ve o bişey olmayanlar bizim şikayetlerimizi psikolojik sanıyorlar.ben daha öğrenmeden mide kalkmaları başlamıştı düşün artık.çok değişik oluyo insan hissediyo hamile olduğunu çok rüya görüyodum mesela hamile olduğumu görüyodum.
inşallah hamilesindir.

yok canım ben rüya görmüyorum :) ama aşırı şişlik var özellikle göğüslerimde iyice hassaslaştılar,karnımda şişlik var pantolonlarıma sığmıyorum ya :) bi de dikkat eksikliği oluyor,nedensiz dalmalar. karnımın alt kısmında ağrılar var o yüzden ağırlık kaldırmaktan korkuyorum açıkçası, ne olur ne olmaz diye. ama çok hareketli bi yapım var ve uzun yürüyüşler yapıyorum zararı olmaz inşallah. ayyy inşallah hepimiz 2012 hamişleri oluruz :)

hayırlısı olu inşallah canım.oluruna bıraktın seninkiler ilaçsız büyüyor mu?benim büyümüyo dolayısıyla oluruna da bırakamıyorum.
bu arada canım sen aşılama yaptırmışmıydın?

yoooo büyüdükleri falan yok malum pkoluyum iğnelerle zor büyüyolar inanırmısın ama cok yoruldum ıkı asılama gecırdım o gonal- f ler yumurta takıplerıo süreç cok yordu benı hem maddı hem manevi

seastarh bugün adetin 18 . günü sabah karnımda kramplarla uyandım ve delı gibi de basım agrıyo suan öncekı ay kımyasal gebelık gecırdıgımdede böyle seyler yasamıstım ama kacıncı gunu yasadıgımı hatırlamıyorum yıne hamılelık bleırtısı olabılırmıkı bunlar

geçmiş olsun canım.yaa kişiden kişiye değişiyor ya belirtiler sen daha iyi anlarsın.benim yumurtalar büyürken baş ağrısı ve karın ağrısı oluyo ama.bişey kullanmadın mı bu ay?benn iğne oluyorum sanırım aşılama yaptırıc

geçmiş olsun canım.yaa kişiden kişiye değişiyor ya belirtiler sen daha iyi anlarsın.benim yumurtalar büyürken baş ağrısı ve karın ağrısı oluyo ama.bişey kullanmadın mı bu ay?benn iğne oluyorum sanırım aşılama yaptırıc

bende belırtı yapmıyo yumurtalar buyurken ne zaman basladın ignelere kac doz kullanıyorsun inş tutar yaaa

yoooo büyüdükleri falan yok malum pkoluyum iğnelerle zor büyüyolar inanırmısın ama cok yoruldum ıkı asılama gecırdım o gonal- f ler yumurta takıplerıo süreç cok yordu benı hem maddı hem manevi

aşılama acı veriyo mu ben bu ay istiyorum dedim doktoruma.bugün kontrolüm vardı yapıcak sanırım salı çarşamba gibi.bugün 7.gün benim 8 tane 10mm yumurta varmış.dahada vardıda 1oun altını ölçmedi.çok ii dedi.ben menogon 74 vuruluyorum günde 1 tane.

Geri