Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

umutsuzum....hemde çok.... 6 ay oldu henüz evleneli ama problemlerimi biliorum pco luyum.. adetlerim çok düzensizleşti evlendikten sonra nerdeyse iki ayda bir falan...fazla kilolarımı veremiorum ve hamile kalamamaktan çok korkuorum.. adet olur olmaz 3. gün tahlil yaprıtmayı bekliorum..tecrübeleri olan arkadaşlar lütfen beni umutlandırsın :(((((

umutsuzum....hemde çok.... 6 ay oldu henüz evleneli ama problemlerimi biliorum pco luyum.. adetlerim çok düzensizleşti evlendikten sonra nerdeyse iki ayda bir falan...fazla kilolarımı veremiorum ve hamile kalamamaktan çok korkuorum.. adet olur olmaz 3. gün tahlil yaprıtmayı bekliorum..tecrübeleri olan arkadaşlar lütfen beni umutlandırsın :(((((

henüz çok erken umutsuzluğa düşmen için.bende pco luyum adetlerimde aynı senin gbi düzensiz ama olucak inş hayırlısıyla.tedavi gördünmü peki hiç.

canım benim neden bu kadar ümitsizsin anlamadım.lavinyanında dediği gibi burda çoğumuz pcoluyuz bende dahil.fakat bu hastlık çocuk sahibi olmaya engel değil(bunu doktorum söyledi ).yumurtaları haplarla iğnelerle pekala büyütüyorlar.üzülecek bişey yok yani.sen tedavine başla gönlünü ferah tut.bizimle takıl moral oluruz biz sana :)

Geri