Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomenle hamile kalanlar varmış ama ben yine diğer ayları bekleyenlerden olacağım sanırım ne diyeyim böyle güzellikler bizi de bulur inş.

klomen kullanımı esnasında ilaç bitmeden çatlama olabilir mi sizce? kasıklarımda ve belimde gerginlik, ağrı var, bir de dizlerimde kramplar oluyor 2gündür. klomen biteli 3 gün oldu estrofem de kullanıyorum hala. adetime 12gün var yani adet belirtileri gibi ama 12 gün önceden belirti vermez demi? ne olabilir bu ağrılar ilaç etkileri mi acaba?ne olabileceği konusunda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

niye kimse birşey yazmıyo yoksa ben yeniyim diye sayfayı kullanmasını mı bilmiyorum

klomen kullanımı esnasında ilaç bitmeden çatlama olabilir mi sizce? kasıklarımda ve belimde gerginlik, ağrı var, bir de dizlerimde kramplar oluyor 2gündür. klomen biteli 3 gün oldu estrofem de kullanıyorum hala. adetime 12gün var yani adet belirtileri gibi ama 12 gün önceden belirti vermez demi? ne olabilir bu ağrılar ilaç etkileri mi acaba?ne olabileceği konusunda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim
canım tamamen ilacın etkisinden,çünkü klomen kullanan herkeste bu belirtiler ağrılar oluyor,kendini fazla dinleme ve adet gününü bekle.

slm

arkadaşlar slm 2. ayımdayım klomen kullandım yarın adet günüm inş adet olmam duanuzu bekliyorummm

canım tamamen ilacın etkisinden,çünkü klomen kullanan herkeste bu belirtiler ağrılar oluyor,kendini fazla dinleme ve adet gününü bekle.

nihayet sesimi duyan oldu. teşekkür edrim canım ilgin için.evet canım dediğin çok doğru kendimi dinlemede üstüme yoktur bu bebek konusu psikolojimi iyice bozdu.kolay değil 3yıl bitti bu hayal ile uğraşmak yıprattı.ilacın yan etkilerine baktım öyle şeyler göremeyince burada yazmak sormak istedim.

arkadaşlar slm 2. ayımdayım klomen kullandım yarın adet günüm inş adet olmam duanuzu bekliyorummm

inş. canım hayırlı haberini alırız.ama beklemen bitmiş yarın son gün ve rabbim isteğini verir inş.ben daha 12 gün bekleyeceğim.bunca yıl bebek için dr a gitmeme rağmen ilk defa bu ay ilaç verdiler üç yıldır stresten olmuyor her şey yolunda diyorlardı ama bu ay ilk defa klomen ve estrofem kullanıyorum şans getirir inş. yeni doktorum ve ilaçlar

kolay gelsin canım bende aynı işte bekliyorum geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı bu ay tekrar yapılacak adet günümü bekliyorum işte öyle bir umut bekliyoruz

slm canım nasılsın? yarın test yapacam ama pek umutlu değilim,içimden üzüleceğim hissi var,ne yapacağımı şaşırdım. eğer tutmazsa doktor değiştirmeyi düşünüyorum. dua edin inşallah tutar.

Geri