Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen kullanımı esnasında ilaç bitmeden çatlama olabilir mi sizce? kasıklarımda ve belimde gerginlik, ağrı var, bir de dizlerimde kramplar oluyor 2gündür. klomen biteli 3 gün oldu estrofem de kullanıyorum hala. adetime 12gün var yani adet belirtileri gibi ama 12 gün önceden belirti vermez demi? ne olabilir bu ağrılar ilaç etkileri mi acaba?ne olabileceği konusunda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

cnm mrb aramıza hoşgeldin uzun zamandır giremiyorum ben o yüzden yeni görüyorum bizlerde aynı şeyleri yaşadığımız için seni çok iyi anlıyorum ve sorularını cevapsız bırakmak istemezdim şimdi klomeni ben 3 ay kullandım hamile kalamadım hep adet sancısı yaşadım klomen herkeste farklı etki yapabilir yani bütün ilaçlar çünkü herkesin fiziksel yapısı aynı değildir sen o ağrıları adet olacaksanda yaşarsın hamile kaldığındada yaşarsın ama klomen kullanırken kesinlikle çatlatma olayı olmaz doktorun seni muayene edip sana yumurtalıklarının gelişim durumuna göre ilaç vermiştir o yumurtalıklarında belirli bir büyüme ve çatlama dönemi var bunları yaşayarak göreceksin öğreneceksin belki klomene yumurtalıkların cevap veriyordur onlarında ağrısını yaşıyor olabilirsin cnm inş güzel haberlerrle gelirsin sormak istediğin birşey olursa sorabilirsin

nihayet sesimi duyan oldu. teşekkür edrim canım ilgin için.evet canım dediğin çok doğru kendimi dinlemede üstüme yoktur bu bebek konusu psikolojimi iyice bozdu.kolay değil 3yıl bitti bu hayal ile uğraşmak yıprattı.ilacın yan etkilerine baktım öyle şeyler göremeyince burada yazmak sormak istedim.

evet canım haklısın bu bebekle ilgili konularda benim de psikolojim pek iyi sayılmaz :) sabretmeye çalışıyoruz işte,Rabbim ne zaman dilerse o zaman olacak inşallah. klomenin çok yan etkisi var canım mide bulantısına kadar tüm gebelik belirtileri yan etkileri arasında var ,ben klomen kullandığım ilk ay o kadar çok gebelik belirtisi yaşadım ki kesinlikle hamileyim dedim ama olmadı,aşılama yaptırdım yarın test yaptıracam ama ümitsizim.

slm canım nasılsın? yarın test yapacam ama pek umutlu değilim,içimden üzüleceğim hissi var,ne yapacağımı şaşırdım. eğer tutmazsa doktor değiştirmeyi düşünüyorum. dua edin inşallah tutar.

öyle düşünme cnm benim bende tam sana yazacaktım ne yaptın kaç gün oldu günün geçtimi durumun ne ağrın sancın varmı kötü düşünme inşallah yarın güzel haberler verirsin lütfen yaz kötü düşünme durumunuda bildir yarın kaçıncı günün

cnm yaa ne güzel 2 günde olsa geçmiş günün ben tam 12. günümde adet oldum bence tutmuştur yaa adet ağrısı gibi ağrın varmı ben çok kötü sancılar çektim

ya aslında adet günüme daha bir hafta var canım ve bugün aşılamanın 14.günü,anlayacağın adetin 3.günü iğne yapmaya başladım beş gün iğne yaptım 9.gün yani salı günü çatlatma iğnemi oldum perşembe de aşılama oldu.

evet canım haklısın bu bebekle ilgili konularda benim de psikolojim pek iyi sayılmaz :) sabretmeye çalışıyoruz işte,Rabbim ne zaman dilerse o zaman olacak inşallah. klomenin çok yan etkisi var canım mide bulantısına kadar tüm gebelik belirtileri yan etkileri arasında var ,ben klomen kullandığım ilk ay o kadar çok gebelik belirtisi yaşadım ki kesinlikle hamileyim dedim ama olmadı,aşılama yaptırdım yarın test yaptıracam ama ümitsizim.

hep arkadaşlarımdan ümidin kesildiği noktada geliyor bebekler diye duydum inş sana da öyle olur ve yarın güzel bir haber ile hepimizi mutlu edersin.
ben anne olmaktan mahrum olmak istemiyorum annesizliği yaşayan ben evlatsızlığı da kaldıramam rabbim kimseyi bu sorun ile imtihan etmesin inş.ben de yarın kontrole gideceğim hayırlısı ile bir nokta bıraksa idik bu uğraşlara

valla canım bilmemki sen 9 günde cevap verdin iğneye ben 20 günde verdim yani 3 kutu ilaç aldım ben belki adet günüme daha yakın bir zaman olduğu için 12. günümde oldum ama kötü düşünme lütfen zaten hamile kaldıysan yarın belli olur doktorlar 12 gün ssonra teste gel dediklerine göre vardır bildikleri ve lütfen karamsar olma dilersen birkaç gün daha bekle ama yarın yaptırabilirsinde ama üzme kendini ve düşünme çünkü beni biliyosun belki sonuç negatif bunada kendini hazırlıklı tut ama pozitifte olabilir karamsaRDA olma olurmu güzel arkadaşım benim hayırlısı olsun ama inşallah vardır ben senin güzel haberle geleceğini düşünüyorum ne bilim seni tanımıyorum ama içime öyle doğuyo

- - - Updated - - -

aymesev orda mısın?

burdayım cnmsın

cnm mrb aramıza hoşgeldin uzun zamandır giremiyorum ben o yüzden yeni görüyorum bizlerde aynı şeyleri yaşadığımız için seni çok iyi anlıyorum ve sorularını cevapsız bırakmak istemezdim şimdi klomeni ben 3 ay kullandım hamile kalamadım hep adet sancısı yaşadım klomen herkeste farklı etki yapabilir yani bütün ilaçlar çünkü herkesin fiziksel yapısı aynı değildir sen o ağrıları adet olacaksanda yaşarsın hamile kaldığındada yaşarsın ama klomen kullanırken kesinlikle çatlatma olayı olmaz doktorun seni muayene edip sana yumurtalıklarının gelişim durumuna göre ilaç vermiştir o yumurtalıklarında belirli bir büyüme ve çatlama dönemi var bunları yaşayarak göreceksin öğreneceksin belki klomene yumurtalıkların cevap veriyordur onlarında ağrısını yaşıyor olabilirsin cnm inş güzel
haberlerrle gelirsin sormak istediğin birşey olursa sorabilirsin

teşekkür edrim canım okadar arıştırıyorum o kadar bilgim var ki hatta sağlıkçıyım da ama inan yetmiyor sorular sorularr beklentiler bildiğim her şeyi unutturuyor sanki ne derler terzi kendi söküğünü dikemezmiş benimkide o hesap.özellikle bu o kadar hassas bir konu ki ne öğrensen fazlasını istiyorsun çünkü bir an önce olsun sorunsuz olsun herşey istediğim gibi gitsin düşünceleri bırakmıyor insanı.bu siteyi iki yıldır başka konularda da takip ettim ama sizlerle tanışmak bugünlere nasipmiş.bir de senin dilinden anlayan,ortak noktası olan kişilerle konuşmakta rahatlatıyor insanı.

Geri