Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

canım benimm herşey allahtann alanda o verende lütfen kendini koyverme bak en azından gebe kalabildiğini bliyosun ayrıca allah nasip ettikten sonta tek tüp falan hikaye bunu benden önce sen daha iyi biliyosun bak hem eşinde hem sende sorun varken hamile kalabildin buna nasip denir allahın hikmeti denir kuzum.. onun için hiiiç üzme kendini herşey olduğuna varır bak görüceksin o iğne de işe yarıcak :):)

Mrb kizlar uzun zaman oldu yazamdim.10 gundur hastanedeyim malesef dis gebelikmis.cook zor gunler yasadim ilk once rahim duvarini inceltmek icin narkozsuz kurtaj yaptilar.hayatimin en aci gunuydu.dunde kanser hastalarinda kemsoterapi tedavisi goren hastalar icin kullanilan bid igne yaptilar.bebek tupte kaldigi icin bu igne ile eritiyorlarmis.1hafta boyunca takip edecekler kanin dusmesinai bekliyorlar.eger buda ise yaramazsa ameliyatla tupun icinde kalan beebegi alacaklar ki ins bole olmaz olursa tuplerimden biri optal olmus olacak ve tek tuple hamile kalma olasiligim dagada zorlasacak.anlayacaginiz butun umutlarim yarida kaldi.kurtajdan sonra Pskolojim alt ust oldu daha neler yasayacagim onu bile bilmiyorum.cok fazla yiprandim.ins bu igne ise yarar . bugun tam10 gun oldu ve kan takibi icin 7gun daha burdayim.ignede ise yaramazsa daha ne kadar daha burda kalirim bilemem.ne tuhaf onceden size bebegim tuyunsun diye dua edin derdim simdi ise dilim varmiyor ama bebegim dusun diye dua edin diyececegim.cok cok uzgunum

Çok geçmiş olsun canım, umarım ameliyata gerek kalmaz. Tüpün alınsa bile yine de gebelik ihtimalin var tabii ki. Kontrollerini aksatma bence. Çok geçmiş olsun tekrar.

kızlar gece adet oldum doktora gitmeme gerek kalmadı,niye böyle oldu bir anlam veremedim :( çok üzgünüm hem de çoooook :( aşılama adet günümü de değiştirdi :( neden ama?

canım çok yıpratma kendini var daha zamanı demekki hayırlısı böleymiş.biliyorum zor ama biz güçlü olalımki herşey daha ii olsun.

Mrb kizlar uzun zaman oldu yazamdim.10 gundur hastanedeyim malesef dis gebelikmis.cook zor gunler yasadim ilk once rahim duvarini inceltmek icin narkozsuz kurtaj yaptilar.hayatimin en aci gunuydu.dunde kanser hastalarinda kemsoterapi tedavisi goren hastalar icin kullanilan bid igne yaptilar.bebek tupte kaldigi icin bu igne ile eritiyorlarmis.1hafta boyunca takip edecekler kanin dusmesinai bekliyorlar.eger buda ise yaramazsa ameliyatla tupun icinde kalan beebegi alacaklar ki ins bole olmaz olursa tuplerimden biri optal olmus olacak ve tek tuple hamile kalma olasiligim dagada zorlasacak.anlayacaginiz butun umutlarim yarida kaldi.kurtajdan sonra Pskolojim alt ust oldu daha neler yasayacagim onu bile bilmiyorum.cok fazla yiprandim.ins bu igne ise yarar . bugun tam10 gun oldu ve kan takibi icin 7gun daha burdayim.ignede ise yaramazsa daha ne kadar daha burda kalirim bilemem.ne tuhaf onceden size bebegim tuyunsun diye dua edin derdim simdi ise dilim varmiyor ama bebegim dusun diye dua edin diyececegim.cok cok uzgunum

çok üzüldüm canım ya.inş. en kısa zamanda herşey yoluna girer bu sıkıntın sana mukafat olarak sağlıklık sıhatli bebekle döner inşallah.hayırlısı böleymiş senin için çok zor bi durum tam sevinirken herşey altüst oldu ama sakın isyan etme herşeyde vardır bi hayır.inan kendı kardeşimmişin gibi üzüldüm böle olmasına burda kardeş gibi olduk birbirimizi anlıyoruz arada yaz habersiz bırakma skıldımı yaz buraya herzaman yanındayız.çok üzme yıpratma sakın kendini.

üzülme canım her adet bir gebelik şansı vermiyor mu sanki.birgün mutlaka olacak, allah çaresiz dert vermesin inş. ben de dün gittim dr.a rahimde kalınlaşma olmaya başlamış bu çok güzel dedi iki yumurta olgunlaşmış biri çatlamış diğeri de duruyor dedi. salı günü tekrar gideceğim o zaman herşey biraz dha belirgin olur çünkü adetime 3gün kalmış oluyor.allahım gönüllerimizdek,ni hayırlı bir şekilde çabucak nasipp etsin inş.

,(RAPUNZELCAN)
üzülme canım her adet bir gebelik şansı vermiyor mu sanki.birgün mutlaka olacak, allah çaresiz dert vermesin inş. ben de dün gittim dr.a rahimde kalınlaşma olmaya başlamış bu çok güzel dedi iki yumurta olgunlaşmış biri çatlamış diğeri de duruyor dedi. salı günü tekrar gideceğim o zaman herşey biraz dha belirgin olur çünkü adetime 3gün kalmış oluyor.allahım gönüllerimizdek,ni hayırlı bir şekilde çabucak nasipp etsin inş.[/QUO

üzülme canım her adet bir gebelik şansı vermiyor mu sanki.birgün mutlaka olacak, allah çaresiz dert vermesin inş. ben de dün gittim dr.a rahimde kalınlaşma olmaya başlamış bu çok güzel dedi iki yumurta olgunlaşmış biri çatlamış diğeri de duruyor dedi. salı günü tekrar gideceğim o zaman herşey biraz dha belirgin olur çünkü adetime 3gün kalmış oluyor.allahım gönüllerimizdek,ni hayırlı bir şekilde çabucak nasipp etsin inş.

Merhaba arkadaşlar,
Klomen kullanırken mutlaka doktor kontrolünde olmalısınız. Gelişen yumurtalarınız çatlamayıp kist haline dönüşebilir. Bu ancak doktor kontrolü ile anlaşılır. Yumurtanın çatlamadığı tespit edilirse çatlatıcı iğneler uygulanır. Siz de zamanınızı boş yere harcamamış olursunuz. Süreci kontrol altında tutarsınız.
Güzel,sağlıklı bebişlerimiz olsun inşallah.

Merhaba canım evet klomen ve diğer ilaçların hepsi de dr. kontrolü olmadan olmamalı. ben de klomen kullandım yeni bitti(5gün önce) dün kontrole gittim iki yumurta olgunlaşmış ama biri çatlamış diğeri duruyormuş..dr.um iğne felan da vermedi.rahimde kalınlaşmanın oluştuğunu bunun çok güzel birşey olduğunu söyledi.adetime 9 gün var bu 9 günde diğeri de çatlar mı acaba yoksa çatlasa şimdiye çatlamış olurmu idi?bu konuda bilgin varsa yazar mısın

canım ya ne kadar üzüldüm anlatmam mümkün değil mesajını okurken içim titredi ne demeliyim bilmiyorum allah yardımcın olsun sana öyle günler yaşatsınki bütün bu yaşadıklarını unuttursun inşallah tez zamanda biliyorum güçlü olmak çok zor şimdi senin için çok ama çok daha zor ama yinede ayakta kalmaya çalış lütfen kendini sakın bırakma rabbim sana daha fazlasını yaşatmaz inşallah herşey yolunda gider

kızlar gece adet oldum doktora gitmeme gerek kalmadı,niye böyle oldu bir anlam veremedim :( çok üzgünüm hem de çoooook :( aşılama adet günümü de değiştirdi :( neden ama?

canım benim yaa seninle aynı durumu yaşadığım için teselli nasıl verebilicem bilmiyorum versemde teselli olmayacağını biliyorum sadece hayırlısı olsun diyorum sanırım yumurtalıklarınla ilgili bir durum benimde adet günüm değişti bende bugün adet oldum yarın gidicem tekrar doktora bakalım aşılamaya tkrar başlıcaz

Geri