Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

aymesev ve rapunzelcan nerelerdesiniz ya arada bir bakın siteye olur mu kendinizi aratmayın ;)

canım benim umudunu kırmak istemem ama bildiğim kadarı ile kahverengi akıntı ilk önce enfeksiyonu düşündürür.bu akıntı pembe renk olsa idi bebek rahime tutunurken oluşabilecek akıntı olmuş sende derdim renk önemli.oldu ki bir gebelik çıkarsa o kahverengi akıntıyı göz ardı etme.her adet döneminin öncesinde olmuyor bu ilk ise dr.a git çünkü bak nette de kahverengi akıntı için aynı bilgileri göreceksin.çünkü bende zaman zaman yaşadım bu durumu :((

Bugün test yaptım çok net çift çizgi çıktı canım ama kan tetside yaptırcam dua edin benim için inş doğrudur test

Bugün test yaptım çok net çift çizgi çıktı canım ama kan tetside yaptırcam dua edin benim için inş doğrudur test

çok sevindm canım benim hayırlıolsun. gebelik testlerinde yanlış pozitif kolay kolay çıkmaz, doğru mu diye şüpheye düşme bence.ama yine de dr. gitmende her yönden fayda sağlar biliyorsun

çok sevindm canım benim hayırlıolsun. gebelik testlerinde yanlış pozitif kolay kolay çıkmaz, doğru mu diye şüpheye düşme bence.ama yine de dr. gitmende her yönden fayda sağlar biliyorsun

Doktora gittim canım bugün kan tahlilinde de çıktı ultrasonlada baktı şükür sonunda hamileyim Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağıma almayı nasip etsin bebek isteyen herkesi tez zamanda kavuştursun inş

gözünaydın cnm.ileriki zamanlarda yine haberdar et bizi mesela cinsiyetini. canm sen klomen felan kullanmış mı idin?ben de yarın dr.a gideceğim.adetm19 ekim yani cuma günü.bu ay klomen kullandm çatlama da olmuştu çatlama gülerini de değerlendirdik yarın ne diyecek acaba dr.dua et canm hamişlerin duası kabul olrmuş.

mrb canlar güzel haberlerinizi aldıkça mutlu oluyorum ben bu ay gittim doktora bana ilaç falan vermedi bu ay kendiliğinden çok rahat hamile kalırsın sen dedi adet görürsen bayramdan sonra gel dedi bu ay öyle beklicez işte

mrb kızlar.bugun 18 gun oldu hala hastanedeyım.1 hafta once bebegın sıkısan tupte erımesı ıcın bır ıgne yapmıslardı.ıgne kanser tedavısınde kullanılan kemotrapı ıgnesı oldugundan yan etkileri cok fazla.ama tek doz yeterlı olmdı ve dun aksam 2 . dozu vurdular 1 hafta bekledıkten sonra kan tahlılı yapıp kanda dusus olmasını bekliyoruz.2. dozda işe yaramazsa amelıyat olmak zorunda kalacagım.suan tek umudum bu ıgnenın ıse yaramıs olması..bayrama kadar burdayım:(bunada alıstırdım kendımı yeterkı amelıyat olmayayım.eger amelıyat olursam tuplerimden bırı gıdecek ve bundan sonra hamıle kalma olasılıgım %50 ye dusecek .. zaten bır yıl sureden sonra klomenle hamıle kalmıstım...cok cok fazla yıprandım..ıns amelıyat olmam.kızlar ne olur dua edın ıgneler ıse yarasın...hoscakalın

aymesev ve rapunzelcan nerelerdesiniz ya arada bir bakın siteye olur mu kendinizi aratmayın ;)

selam canım ben geldim :) misafirlerim vardı o yüzden nete girme fırsatı bulamadım canım. biliyorsun ki bu ay ara verdim herşeyi oluruna bıraktım. ha bu arada bugün evlilik yıldönümümüz tam 3 sene oldu,inşallah 4.senemizi doldurmadan bebişimiz olur. tubacım hadi bakalım yarın ennnn güzel haberi ver bize emi :) hamileyim diye haykır tamam mı :)

Geri