Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kızlar merhaba dün adet günümdü ve dr.a da gittim adet olmadım hala.dün dr.a gittiğimde dr.bana adetini bugün beklemiyorum dedi.en fazla 25inde olmam gerekiyor olmaz isem biliyosunuz ki 21den kısa 30günden uzun adt aralıkları normal değildr.ilginç olan en fazla 4 gün sonra adet olmam gerek iken dr. bana yumrta oluştuğunu söyledi ve bunu değerlendirirn dedi.ama klomenden sonra 2 yumurta oluşmuş biri de çatlamıştı zaten bunu dr. 12 gün kadr önce söylemişti şimdi tekrar bir yumurta daha gördü ve adet tarihine 3-5gün kala.hiç bir şey anlamadm aklım da iyice karıştı. dr.un ameliyathane de acil hastası olduğu için çok ayrıntılı da konuşamadk.şimdi nasıl ne düşüneceeğimi bilmiyorum.sizce bütün bunlar ne olabilir yardm eder misiniz

canım doktorun dediğini dinle ve yap derim,bunu mutlaka değerlendirin,çünkü tekrar yumurtan oluşmuş ve bu yumurta eninde sonunda çatlayacak. bi kaç kişide daha duymuştum,bir arkadaşım anlatmıştı,bi tanııdığının adetine bir iki gün kala yumurtası çatlamıştı ve hamile kalmıştı,anlayacağın böyle şeyler olması gayet doğal ve değerlendir kafana takma niye böyle oldu diye,muhakkak vardır bir sebebi canım.

canım doktorun dediğini dinle ve yap derim,bunu mutlaka değerlendirin,çünkü tekrar yumurtan oluşmuş ve bu yumurta eninde sonunda çatlayacak. bi kaç kişide daha duymuştum,bir arkadaşım anlatmıştı,bi tanııdığının adetine bir iki gün kala yumurtası çatlamıştı ve hamile kalmıştı,anlayacağın böyle şeyler olması gayet doğal ve değerlendir kafana takma niye böyle oldu diye,muhakkak vardır bir sebebi canım.[/QUOT

evet canım değerlendiriyoruz zaten dr.umdan memnunum dediği tüm şeylere ve ilaçlara dikkat ediyorum.benim daha çok merak ettiğim geçen günlerdeki çatalmış dediği yumurta ne olmuş dölleme olmamışmı yada daha adet tarihi geçmediğinden ultrasonda görülmemişmidir acaba.neyseki elimizden geleni yapıyoruz gerisi tevekkül...

kızlar canım sıkkın ya yine dr.a gittim bugüne çağırmıştı.son söylediği yumurta çatlamamış.ve ilaçlardan dolayı 25inde beklediğim adet tarihi 29da olacakmış.dr.um öyle söyledi ama az önce lavaboya gittiğimde çok açık kahverengi akıntı gördüm.moralim bozuldu.dr.a göre 1 hafta var adet tariihine ama bu akıntı ne şimdi.çok korkuyorum adet olacağım mı yoksa onun belirtisi mi bu sizce?

selam canım ben geldim :) misafirlerim vardı o yüzden nete girme fırsatı bulamadım canım. biliyorsun ki bu ay ara verdim herşeyi oluruna bıraktım. ha bu arada bugün evlilik yıldönümümüz tam 3 sene oldu,inşallah 4.senemizi doldurmadan bebişimiz olur. tubacım hadi bakalım yarın ennnn güzel haberi ver bize emi :) hamileyim diye haykır tamam mı :)

canım yeni gördüm inan bu yazını ya kusura bakma.evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.nice uzun mutlu bebişiniz olurda bu yıl içinde hep birlikte güzel seneler görürsünüz inş.güzel haber vermek istiyıorum ama dr.um 25indeki adetim ilaçların etkisinden 29 sarktığını söyledi.az önce de lavaboda açık kahverengi akıntı gördüm..adet beklirtisi olabilir bebekte tutunuyor olabilir.aaslında bebek tutunurken umudum olmazdı kahverengi akıntı deyince buradaki arkadalardan TUBAYA isimli kişi öyle olmuştu bu yüzden biraz umut var.ayrıca adete 1 hafta kala olması da umutlandırıyor. dua et olur mu canm

kızlar çok üzgnm yaa eşmde sperm hareketzlği war napsam dr gttk ilaç werdi sperm sayısı 72 toplm 100 milyn ama %98 harektsz szce du sayıyla
düzlme ihtimali warmı :grev:

kızlar çok üzgnm yaa eşmde sperm hareketzlği war napsam dr gttk ilaç werdi sperm sayısı 72 toplm 100 milyn ama %98 harektsz szce du sayıyla
düzlme ihtimali warmı :grev:
Canım merhaba, hemen üzülmene ne gerek var. Önce bi sakin ol. Eşin sigara kullanıyorsa mutlaka bırakmalı,çünkü sigara direkt hareketi etkiliyor spermlerde. Doktorunuz hangi ilacı vermişti? Bir de bu dönemde beslenmesine çok dikkat etmeli. koruyucu içeren ürünlere hayır diyoruz.

kızlar hiç siteye giren yok mu?dr.um klomenden sonra 2 yumurta oluşup birinin çatladğını söylemişti bunu söyledktn 12gün sonra bir yumurta daha görmüş ve progestan tablet vermişti(hala kullanıyorum)progestan tabletin bitimi adet tarihim sayılacakmış.buda 29 ekime denk geliyor.ama dün çok açık kahverengi akıntı geldi şimdi ise yok denecek kadar az sarı renkte geliyor.bu akıntı adet belirtisi mi yoksa bebek oluşmuşta tutunuyor olabilir mi ltf. cevap verin....

sıkıntı etme canım düzelmeyecek birşey değil beslenmesine özellikle b vit.önemli dikkat edin.dr. Hangi ilacı verdi

Ewt werdi cnm klomen bde e witmni werdi sayımı daha önemli harektmi saysi gzl ama harktlnmsi kolymı snce

- - - Updated - - -

sıkıntı etme canım düzelmeyecek birşey değil beslenmesine özellikle b vit.önemli dikkat edin.dr. Hangi ilacı verdi

Ewt werdi cnm klomen bde e witmni werdi sayımı daha önemli harektmi saysi gzl ama harktlnmsi kolymı snce

Geri