Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

gözünaydın cnm.ileriki zamanlarda yine haberdar et bizi mesela cinsiyetini. canm sen klomen felan kullanmış mı idin?ben de yarın dr.a gideceğim.adetm19 ekim yani cuma günü.bu ay klomen kullandm çatlama da olmuştu çatlama gülerini de değerlendirdik yarın ne diyecek acaba dr.dua et canm hamişlerin duası kabul olrmuş.

yaklaşık 6 ay klomenle denedik olmadı canım sonra bıraktım kolomeni doktor 2 3 ay ara verelim aşılamaya geçeriz dedi 2, ayda kaldım işte Allah hepimizin gönlüne göre versin canım dularım hep sizlerle Rabbim isteyen herkese versin inş.

Doktora gittim canım bugün kan tahlilinde de çıktı ultrasonlada baktı şükür sonunda hamileyim Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağıma almayı nasip etsin bebek isteyen herkesi tez zamanda kavuştursun inş

hayırlı olsun Rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip eder inşallahh :) bizlerede dua et en yakın zamanda bizede nasip eder inşallah sağlıklı sıhatli bi evlat.

hayırlı olsun Rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip eder inşallahh :) bizlerede dua et en yakın zamanda bizede nasip eder inşallah sağlıklı sıhatli bi evlat.

Amin canım Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inş herşeyin bi zamanı var demekki ben 6 ay klomen kullandım olmadı bıraktım klomeni hamile kaldım Allahın takdiri vakti bu zamanmış demekki

Amin canım Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inş herşeyin bi zamanı var demekki ben 6 ay klomen kullandım olmadı bıraktım klomeni hamile kaldım Allahın takdiri vakti bu zamanmış demekki

inşallah canım.bende 2.ay bu ay klomene devam.dediğin gibi vakti zamanı var herşeyin.Rabbim ne zaman nasip ederse bizde ozaman olucaz ama ilk başta herşeyin hayırlısı olsun.bundada vardır bi hayır.

Selam kızlar,

bizde eşimle bebek istiyoruz son 7 aydır korunmuyoruz ama bir türlü olmadı doktorum bir sorun yok demişti ancak geçen ay gittiğimde pko olduğumu söyledi :( şimdi hem klomen hem glifor ilaç kullanıyorum. gliforu insülin direncimi dşürmek ve daha rahat kilo verebilmem için verdiğini söyledi başta inanmadım ama cidden hızla kilo veriyorum bundan önce ne yaptıysam kilo veremiyordum. yarın kontrole gideceğim klomeni 5 gün kullandım yarın yumurta takibine başlayacağız ve sanırım çatlatma iğnesi yapacak doktorum ama bundan sonraki aşamada ne olacak merak ediyorum sanırım biraz endişeliyim :(

kızlar merhaba dün adet günümdü ve dr.a da gittim adet olmadım hala.dün dr.a gittiğimde dr.bana adetini bugün beklemiyorum dedi.en fazla 25inde olmam gerekiyor olmaz isem biliyosunuz ki 21den kısa 30günden uzun adt aralıkları normal değildr.ilginç olan en fazla 4 gün sonra adet olmam gerek iken dr. bana yumrta oluştuğunu söyledi ve bunu değerlendirirn dedi.ama klomenden sonra 2 yumurta oluşmuş biri de çatlamıştı zaten bunu dr. 12 gün kadr önce söylemişti şimdi tekrar bir yumurta daha gördü ve adet tarihine 3-5gün kala.hiç bir şey anlamadm aklım da iyice karıştı. dr.un ameliyathane de acil hastası olduğu için çok ayrıntılı da konuşamadk.şimdi nasıl ne düşüneceeğimi bilmiyorum.sizce bütün bunlar ne olabilir yardm eder misiniz

bu arada adetlerim çok düzenlidir her zaman 24günde bir adet olurum.farzedelim ki tam 31.gün adt olacağım o zaman da adetime 4 gün kalmış olacak. adete 4gün kala yumurta oluşur mu.zaten 12gün önce 2tane yumurta olmuştu ve çbiri çatlamiştı bile şimdi bu sonradan oluşan yumurta nasıl oldu anlamadm

Geri