Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Ewt werdi cnm klomen bde e witmni werdi sayımı daha önemli harektmi saysi gzl ama harktlnmsi kolymı snce

canım en azından şekil bozukluğu ve kalitesizlikten daha kolay.benim eşime de kalitesi düşük deyip ürolojiye gönderdi üroljide ultrason çektirdi ve sonuç iyi geldi bu değerlerle bebeğiniz olur dedi.kadın doğ. dr.umuz her ihtimale karşı eşime de bana da klomen verdi çatlama oldu herşey normal gidiyor bakalım ne olacak.

canım yeni gördüm inan bu yazını ya kusura bakma.evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.nice uzun mutlu bebişiniz olurda bu yıl içinde hep birlikte güzel seneler görürsünüz inş.güzel haber vermek istiyıorum ama dr.um 25indeki adetim ilaçların etkisinden 29 sarktığını söyledi.az önce de lavaboda açık kahverengi akıntı gördüm..adet beklirtisi olabilir bebekte tutunuyor olabilir.aaslında bebek tutunurken umudum olmazdı kahverengi akıntı deyince buradaki arkadalardan TUBAYA isimli kişi öyle olmuştu bu yüzden biraz umut var.ayrıca adete 1 hafta kala olması da umutlandırıyor. dua et olur mu canm

canım benim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim,rabbim hepimize güzel bebişler verir inşallah. kahverengi akıntın gebelik belirtisi olabilir de olmayabilir de kendini her iki duruma hazırla canım,çünkü ilk klomen insanı acayip şekilde umutlandırıyor,inşallah hamilesindir tüm kalbimle dualarım seninle canım,dediğim gibi kendini her iki duruma alıştır çünkü Rabbimin kısmeti ne zaman gelir belli olmaz. gebe kalırsan havala uç,ama negatif olursa da üzülme canım. inşallah gebesindir ve bu sitede sevinç çığlıklarını yazarsın. yarın memelekete gidiyorum uzun bi süre nete giremeyecem haberin olsun bayram dönüşü tekrar aranızada olacam inşallah , beni bekleyin :) inanır mısın nete giremediğim zamanlarda hep bi yanım eksik gibi,sizi çok özlüyorum :) sanal da olsa gerçeklerimizi paylaşıyoruz,dert ortağı,arkadaş,sırdaş olduk burda,birbirimizi tanımasak da birbirimizden dualarımızı esirgememek ne güzel. hepinize canı gönülden dua ediyorum İNŞALLAH RABBİM EN KISA ZAMANDA HEPİMİZE SAĞLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASİP EDER .

canım benim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim,rabbim hepimize güzel bebişler verir inşallah. kahverengi akıntın gebelik belirtisi olabilir de olmayabilir de kendini her iki duruma hazırla canım,çünkü ilk klomen insanı acayip şekilde umutlandırıyor,inşallah hamilesindir tüm kalbimle dualarım seninle canım,dediğim gibi kendini her iki duruma alıştır çünkü Rabbimin kısmeti ne zaman gelir belli olmaz. gebe kalırsan havala uç,ama negatif olursa da üzülme canım. inşallah gebesindir ve bu sitede sevinç çığlıklarını yazarsın. yarın memelekete gidiyorum uzun bi süre nete giremeyecem haberin olsun bayram dönüşü tekrar aranızada olacam inşallah , beni bekleyin :) inanır mısın nete giremediğim zamanlarda hep bi yanım eksik gibi,sizi çok özlüyorum :) sanal da olsa gerçeklerimizi paylaşıyoruz,dert ortağı,arkadaş,sırdaş olduk burda,birbirimizi tanımasak da birbirimizden dualarımızı esirgememek ne güzel. hepinize canı gönülden dua ediyorum İNŞALLAH RABBİM EN KISA ZAMANDA HEPİMİZE SAĞLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASİP EDER .

ben memlekete de gidemiyorum izin yok eşime yani düşünmek için yalnızlığa devam.bayram dönüşü herşey belli olmuş olur.ya herzaman adetten 1-2gün önce oluyor kahverengi akıntı ama bu bayağı açık daha çok krem sarı gibiydi zaten kalmadı şimdiyok.inş.bebeğin yaptığı bir güzelliktir bu.evet sesim çıkana kadar sevinç çığlıkları atarım ve ilk buraya yazacağım eşime bile burdan sonra söyleeceğim.çıkmazsa da herzamanki ümidimi koruyup diğer aya büyük bir hevesle gireceğim.biliyor musun 3yıldır hiç umutsuzluğa kapılmadım her defasında bu ay olmadı ama önümüzdeki ay bana fırsat veriyor diye düşündüm.yine içimde 3 yıldaki diğer aylar gibi kocaman bir his var bu defa olduğuna dair.ha birde hani demiştim ya sonradan bir yumurta oluşmuş diye sanırım o da çatladı.çünkü akıntı sakız gibi uzama yapıyor çatlama olduğunda ne zaman onu yaşasam dr. yumurta çatlamış diyor.buda çatladı galiba.canım şimdiden hayırlı yolculuklar.hayırlı bayramlar olsun inş.

Kızlaar günaydın bende sayfanıza yeni üye oldum..5yıldır evliyim 2senedir çocuk düşünüyoruz ama 1aylıkken daha kalp atışını duymadan düşük oldu şimdi klomen kullendım kontrole gıttım tekrar bayramın 2.günü kontrolüm var stres yaptım çok çok istiyoruz ama ...nasip butun testler smaer testi eşime test yapıldı problem yok gibi görünüyor....:uykucu:

Kızlaar günaydın bende sayfanıza yeni üye oldum..5yıldır evliyim 2senedir çocuk düşünüyoruz ama 1aylıkken daha kalp atışını duymadan düşük oldu şimdi klomen kullendım kontrole gıttım tekrar bayramın 2.günü kontrolüm var stres yaptım çok çok istiyoruz ama ...nasip butun testler smaer testi eşime test yapıldı problem yok gibi görünüyor....:uykucu:
canım hg. aynı şeyi 2010da bende yaşadım ve dr. bana ilk gebeliklerde %60 düşük olur dedi.genlerinde bozukluk olan bebişler düşermiş, onun için üzülme demişti. şimdiki dr.um da bir defa da olsun gebelik oluştu ise yumurtalıklar ve çatlamalar düzenlidir dedi.tahliller de kalmadı yaptırmadığımız.şimdi yine senin gibi bu ayt ilk kez klomen kullandım.ayın 29unu bekliyorum sabırsızlıkla.inş.buradaki herkes kısa zamanda bebeklerimizi alırız kucağımıza da bizden sonrakilere büyük umutlar oluruz.

canım hg. aynı şeyi 2010da bende yaşadım ve dr. bana ilk gebeliklerde %60 düşük olur dedi.genlerinde bozukluk olan bebişler düşermiş, onun için üzülme demişti. şimdiki dr.um da bir defa da olsun gebelik oluştu ise yumurtalıklar ve çatlamalar düzenlidir dedi.tahliller de kalmadı yaptırmadığımız.şimdi yine senin gibi bu ayt ilk kez klomen kullandım.ayın 29unu bekliyorum sabırsızlıkla.inş.buradaki herkes kısa zamanda bebeklerimizi alırız kucağımıza da bizden sonrakilere büyük umutlar oluruz.

merhabalar canım,hepinizin kurban bayramı mübarek olsun. memlekete gideli foruma uğrayan yok galiba :) tubacım sen ne yaptın canım? sanırım bugün belli olacak,haberlerini bekliyoruz canım. sonuş ister olumlu ister olumsuz olsun lütfen kendini her iki duruma da hazırla . inşallah hamişsindir canım dualarım seninle. umudumuz olman dileğimle öptüm canım.

aymesev canım forum sensiz olmuyor,özletme kendini,sesini duymak istiyoruz.

mrb cnm hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum evet memlekete gitmiştim bir süre giremedim hepinizi çok özledim

belki yaptığım yanlış yada doğru geriyi hiç düşünmeden birşey duydum ve yaptım birçok kişiden duydum sonuç alanlada konuştum bi kadına gittim ve göbeğimi çektirdim ve teyze bana kızım göbeğin düşmüş sen hamile kalırsın dedi göbeğimi çekti bakalım günümü bekliyorum ne olacak bilmiyorum ama yaptım

mrb cnm hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum evet memlekete gitmiştim bir süre giremedim hepinizi çok özledim

belki yaptığım yanlış yada doğru geriyi hiç düşünmeden birşey duydum ve yaptım birçok kişiden duydum sonuç alanlada konuştum bi kadına gittim ve göbeğimi çektirdim ve teyze bana kızım göbeğin düşmüş sen hamile kalırsın dedi göbeğimi çekti bakalım günümü bekliyorum ne olacak bilmiyorum ama yaptım

canım göbek çektirmenin faydasını ben de duydum,umarım faydasını görürsün. ben de memleketteydim o yüzdem foruma giremedim,hepinizi çok özledim. ben de bu ay dinlenmedeydim biliyosun,günümü bekliyorum ayın 10 nunda olmam lazım. bizim buralarda göbek ılık su ve sabunla masaj yapılarak çekiliyor,sizde de aynı yöntem mi uygulanıyor? nasıl yapıyorlar? unutmadan söylim benim de bi ara göbeğim düşmüştü ve ben de bi bayana çektirmiştim,göbek düşmesinde karında sancılı ağrılar oluyor sende de oluyor muydu? bende çok ağrı olmuştu hatta son zamanlarda hastaneye gidip serum taktırıyordum.

kızlar merhaba bende bu ay 3. kez klomen çatlatma iğnesi oldum bugün iğnemin 7. günü 4. ve 5. günü şiddetli bir şekilde bel kasık ve bacak ağrısı yaşadım ama 2 gündür bu ağrılar yok. bugünde yoğun olarak 1 defa sulu süt renginde bi akıntım oldu. bu 2 gün çektiğim ağrılar gebeliktenmi diycem ama daha belirtiler için çok erken diyeceksiniz:) bide bu akıntıda çok kafama takıldı sizce neden olmuş olabilir?

Geri