Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kimse yokmu kızlar sesiniz çıkmıyor

- - - Updated - - -

rapunzelcan naptın canım bi gelişme değişiklik varmı

heyecan çok var ya canım :) her yeni tedaviye daha bi umutla başlıyoruz ve daha da heyecanlanıyoruz,bugün aşılamamın 3.günü 9 gün sonra belli olucak inşallah ve yine umutla bekliyorum. beklemek umutla beklemek dünyanın en tatlı fakat en zor şeyi :)
ayy cnm yaa inş tutmuştur senin aşılaman..buarada bende adet olmayı bekliyorum aşılama yaptırcam:)3 aşılamaya tamamlayıp rapor çıkarıcam tüp bebek için çünkü fiyatta baya fark ediyorr..hakkımızda hayırlısı olsun bakalım

kimse yokmu kızlar sesiniz çıkmıyor

- - - Updated - - -

rapunzelcan naptın canım bi gelişme değişiklik varmı

selam canım nasılsın? adet oldun mu ? bende şöyle bir değişiklik var ama nedenini çözemedim,özelleikle gece sabaha kadar en az 4 kez lavaboya kalkıyorum,aşılamadan mıdır idrar yollarımı mı üşüttüm anlamadım,inşallah üşütme değildir :(ben de bekliyorum canım,kafamı dağıtmak için haftasonu memelekete gittik,zaman çabuk geçsin istiyorum,aşılamam tutsun istiyorum,bebiş istiyorum . . . istiyorum da istiyorum :) herkesin duası kabul olsun istiyorum :)

merhaba kızlar. bende yaklasık 2 senedir evleyım hıc korunmadık 1 sene doluncaa doktora gittik polikistik over dedi pregon igne kullanıp aşılama yaptırdık tutmadı. 7 ay ara verdik olur belki kendiliginden diye yine olmadı yarın klomen başlıcam doktorumu degiştirdim inşallah olur bu sefer. yüce yaradanım isteyen herkese versin saglıklı sıhatlı

selam canım nasılsın? adet oldun mu ? bende şöyle bir değişiklik var ama nedenini çözemedim,özelleikle gece sabaha kadar en az 4 kez lavaboya kalkıyorum,aşılamadan mıdır idrar yollarımı mı üşüttüm anlamadım,inşallah üşütme değildir :(ben de bekliyorum canım,kafamı dağıtmak için haftasonu memelekete gittik,zaman çabuk geçsin istiyorum,aşılamam tutsun istiyorum,bebiş istiyorum . . . istiyorum da istiyorum :) herkesin duası kabul olsun istiyorum :)

cnm yaa inş güzzel haberler alıp verirsin bizlere ben hala adet olmadım maalesef gelişmeleri yaz cnm

merhaba kızlar klomenle 2 ayım batım 4 aralık bu ayda olmazsa doktorum iğneler başlıycak yumurtlama iğneleri falan yaptıranınız varmı acaba sonra çatlaması içinde ayrı bir iğnemi oluyor aslında hiç istemiyorum iğneleri ama eğer bu seferde olmazsa yaptırıcam mecburen umarım gerek kaşmaz şafak sayıyorum valla 4 günüm var

hepinize selamlar, arkadaşlar bildiğiniz gibi 2.aşılamamı yaptırdım ve o da tutmadı :( yarın test yaptıracaktım ama dün adet oldum,siteye bundan sonra girmeme kararı aldım tamamen beninle alakalı , hepinizi çok sevdim ve hepinizi kocaman öpüyorum. dualarım her zaman sizlerle olacak,siz de dualarınızı eksik etmeyin, Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allah a emanet olun. sevgilerimle öpüldünüz.

slm kızlar.epeydir yazamadım size takip ediyorum ama iş yoğunluğundan dolayı yazmaya fırsat bulamadım.bu arada sürekli hastaneye gidip geldim kan takibi için çok şükür bişey kalmadı en son değerim 7 olmuştu bu hafta bitti sanırım hisedebiliyorum önceden sürekli sol tarafımda bir ağrı vardı ani bi hareketimde his ettiriyordu kendini ama şimdi eskisi gibiyim hamiş olmadan önceki halim gibi .tam bebiş gitti kanamalar durdu derken şimdide adet oldum ama sevindim bir yandan yani normale dönmek güzel :) dr bu konuları konuşmadık ama önümüzdeki ay rahim filmi çektirmek istiyorum.zaman kaybetmek istemiyorum filmi çektirdikten sonra eğer tüpler temiz çıkarsa tıkanıklık felan yoksa bir kaç ay klomen felan kullanmadan doğal yollarla denemeyi düşünüyorum.bazen kendi kendime bu konuda çok arsız olduğumu söylüyorum.hala diretiyorum bebiş için ama sanki ertelersem vazgeçmiş sayıyorum kendimi.zaman herşeyin ilacı diye boşuna dememişler bundan 2 ay önce hamilelik benim için koca bir soru işareti olmuşkan bu kadar kısa süre içersinde daha doğrusu acılar diner dinmez aynı telaşalar yine sardı beni anne olmayı istemek böyle bir şey sanırım:) bıkmadan usanmadan yorulmadan her ay aynı heycanı yaşayabilmek kısacası ( umut) her ay yeni bir umut. dilerim sizin umudunuzda hiç bir zaman sizden ayrılmaz .bu zorlu sürecin biiz i yıpratmasına izin vermemek sanırım bunu yaptığımız sürece umut hep bizimle olacak..

Geri