Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kızlar bugün progesteron değerime bakıldı sonuç 1.01 yani çok düşük..bu ay da olmadı ve ben artık çok yoruldum :((((

cnm yaa çok üzüldüm neyse kısmet değilmiş de ama yoruldum demek için daha çok yolun başındasın bak ben şimdi tüp bebek yaptırıyorum çok kötüyüm alt üst oldum hem psikolojik hem fizyolojik kendimi ağır hissediyorum kilo aldım ilaçlardan dolayı durup dururken ağlıyorum kendimi toplamaya çalışıyorum sabah yataktan kalkar kalkmaz iğne acısı ile gözümü açıyorum bir hafta sonra akşamda yapılcak hergün kan ver hergün o masaya yat yani toparlan toplanman gerekir sonunu zor getirirsin biliyorum çok yoğun ağır bir duygu hele o negatif sonucu almak ama ne yapalım hayatın bi cilvesi bize

cnm yaa çok üzüldüm neyse kısmet değilmiş de ama yoruldum demek için daha çok yolun başındasın bak ben şimdi tüp bebek yaptırıyorum çok kötüyüm alt üst oldum hem psikolojik hem fizyolojik kendimi ağır hissediyorum kilo aldım ilaçlardan dolayı durup dururken ağlıyorum kendimi toplamaya çalışıyorum sabah yataktan kalkar kalkmaz iğne acısı ile gözümü açıyorum bir hafta sonra akşamda yapılcak hergün kan ver hergün o masaya yat yani toparlan toplanman gerekir sonunu zor getirirsin biliyorum çok yoğun ağır bir duygu hele o negatif sonucu almak ama ne yapalım hayatın bi cilvesi bize

kesinlikle neler hissettiğini çok iyi anlıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun..
bugün doktorum aradı sonuçlarını gördüm beklediğimiz bir sonuçtu dedi pazartesi gel gebelik testi yapalım dedi.. nasıl olur değerim çok düşük en az 8 olması gerekmiyor mu dedim, evet değerin biraz düşük ama bu hamile değilsin anlamına gelmiyor dedi.. ama ben hamile olduğumu düşünmüyorum bu kadar düşük değerle sanırım moralimi bozmamak için böyle söyledi doktorum :(

kesinlikle neler hissettiğini çok iyi anlıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun..
Bugün doktorum aradı sonuçlarını gördüm beklediğimiz bir sonuçtu dedi pazartesi gel gebelik testi yapalım dedi.. Nasıl olur değerim çok düşük en az 8 olması gerekmiyor mu dedim, evet değerin biraz düşük ama bu hamile değilsin anlamına gelmiyor dedi.. Ama ben hamile olduğumu düşünmüyorum bu kadar düşük değerle sanırım moralimi bozmamak için böyle söyledi doktorum :(

hayırlısı olsun canım doktor dış gebelik riskine karşıda çağırıp muayene etmek istemiş olabilir çünkü bu ilaçla olsun iğne ile tedavi olsun adet bile görsen doktorlar mutlaka gebelik testi yapıyorlar ben her tedavi sonunda adette görsem mutlaka gebelik testi yapılır çünkü herşey olabilir belki geç döllenme olmuştur hormon henüz salgılanmamıştır kana karışmamış olabilir yada hemen çıkmayabilir allah korusun dış gebelik olabilir her türlü şeye açık olmak gerekiyor o yüzden cnm hayırlısı olsun hakkında

bugün doktorum aradı sonuçlarını gördüm beklediğimiz bir sonuçtu dedi pazartesi gel gebelik testi yapalım dedi.. nasıl olur değerim çok düşük en az 8 olması gerekmiyor mu dedim, evet değerin biraz düşük ama bu hamile değilsin anlamına gelmiyor dedi.. ama ben hamile olduğumu düşünmüyorum bu kadar düşük değerle sanırım moralimi bozmamak için böyle söyledi doktorum :(

hayırlısı bakalım beklemekten başka çare yok..

sen hangi aşamadasın şuan tüp bebek deniyordun değil mi?

evet cnm tüp bebek yapılcak bu ay şimdi işte lucrin diye bi iğne var ona başladım doğum kontrol hapım bitti bugün yarın adet görcem adet olmayı bekliyorum sonra işte süreç iğneler muayeneler vs

canım benim ya bu kadar sabrettin biraz daha sabret,iğnelerin etkisiyle neredeyse 30 a yakın yumurta oluşuyor canım şimdiden hazırlıklı ol derim,çünkü fazla yumurta demek fazla ağrı demektir,İnşallah Rabbim mükafatını en kısa zamanda verirç

bende bugün doktora tekrardan başlıyorum 4 ay aradan sonra sıkıntı stres oldum çok gitmek istemiyorum ama bakalım bugun neyle karşılaşıcaz.hayırlısı olsun hakkımızda hepimizin.

Geri