Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Hakkında hayırlısı olsun ozgulcumm Rabbım bu yolda ınş.. emeklerın boa cıkmaz hangı hastane hangı dr.a gıdıyorsun daha yenı adetın bıttı sanırım

evet cnm adetım bitti gibi bu sefer uzun sürmedi leke falan gelmezse.özele gidicem cnm abacıoğlu kadın sağlığı merkezi diye bir yer.bakalım hayırlısı inş. cnm hepimizin yüzü güler inşallah.

merhaba arkadaşlar bnde aranıza yeni katldım 2 yıldır evliyim polikistikoverim var 1.5 yıldır çocuk istioruz ama olmuo bi kaç gün sonra klomene başlıcam inş olumlu olur sonuç aşırı stresliyim napcam bilmiorum sizlerle birlikte bu stresimin azalacağını düşündüm inş Rabbim evlat isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı evlat nasip eder . bişey sorucaktım bgn regli oldum doktorumun klomene nezaman başla dediğini unuttum 5. günümü başlıcaktım hastaneye gttm ama doktorum izinliydi

h.geldin canım tedavin hayırlı olsun inşallah hayırlı olur yalnız ben senin yerinde olsaydım bende pcos hastasıyım klomene başlamadan önce bir ay doğum kontrol hapı kullanıp kistleri atar sonra klomen kullanırdım ama doktorun öyle başlattıysa vardır bildiği inş güzel haberler verirsin

Geri