Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

canım benim hayıt tohumu kullandın mı bilmiyorum..ama prolaktini düşürüyormuş..ben fsh için kullanmıştım gerçekten çok etkili oldu..sende kullan bakalım hersabah aç karnına kaynatıp içecekmişsin canım..dene istersen.

canım benim hayıt tohumu kullandın mı bilmiyorum..ama prolaktini düşürüyormuş..ben fsh için kullanmıştım gerçekten çok etkili oldu..sende kullan bakalım hersabah aç karnına kaynatıp içecekmişsin canım..dene istersen.
evet cnm ilk bir yıl tohumunu sonrada aktarda suyu satılıyor onu hatta ahmet maranki şifalı bikilerden extratı şurup gibi onu getirttim ondan bile kullandım en son şuan akterdan hazır suyunu kullanıyorum daha dün içtim birazdan yine içeceğim etkisi oluyor mu bilmiyorumda en azından düzdenli adet oluyorum göğüslerden süt gelmiyor,düüşük yapmasam tahlilleerde istemeyecektik bile fakedilmeyecekti yani.ben 3 yıl bir hastanede sözleşmeli çalıştım ebesin mutlaka bilirsin rutin tahliller isterdik arkadaşlarla hepatit felan için geçmişe yönelik tahilillerimde rutin olduğundan farkına varmadan prolaktine de defalarca baktırmışız hatta ilk üksekliğini gördüğümüzden 3ay felan önce yapılmış rutinlerle değerler 16nın bile altında imiş hep.tamamen stres onu da nasıl yeneceğim bilmiyorum

çok haklısın dr.lar diyoki kafana takmazsan gebe kalırsın nasıl takmayacanki aklımızda hep bebek isteği var bende çıkamadım işin içinden...kedi bile aldım kafam dağılsın diye onunla akşamları vakit geçiriyorum..hayırlısı olsun hakkımızda :(

Lavinya çok teşekkür ederim verdiğin moral için...senin adına hem çok sevindim,hem çok üzüldüm..hayırlısıyla bidaha gebe kalırsın inşallah ve sağlıkla kucagına almak nasip olur...benim fsh yüksekti 1 kere 33 çıkmıştı doktor erken menepoz dedi,hayıt tohumu içtim 2 aydır 4 ve 6 çıkıyor çok şükür ama amh 0,14 olduğu için yumurtlama yok diyor..ayda 2 kez adet oluyorum..anca 12 gün falan temiz kalıyorum...soğan suyuna başladım inşallah yararı olur...allah herkesin gönlüne göre versin inşallah..
hayıta devam et mükemmel bir bitki..erken menopoz değildir ya..sanmıyorum ben fsh ın dengelenir hayıtla allah korusun erken menopozdanda kurtulmuş olursun.....bendede yumurtlamada sıkıntı var çözülmicek sorun değil....sen rahat ol sadece olacak diye düşün benimde buayki adetimde aşılama yapılcak:)

:hıms:2 senelik evliyim.8 yıl hap kullandım kist olduğu için.10 aydır hapı bıraktım ama gebe kalamıyorum.fsh yksekti erken menopoz dediler.amh 0,14 çıktı yumurtlama yok denecek kadar az denildi.prolaktin tedavisi gördüm.dr tüp bebek diyo eşim şimdilik istemiyor.1 sene beklicez bakalım olmazsa artık mecbur tüp bebek galiba :( ALLAHIM HAYIRLISINI VERSİN.:hamileyim:

Bütün babaların babalar günü kutlu olsun..

bugün babalar günü...eşime babalar günün kutlu olsun demeyi çok isterdimmm :( İNŞALLAH BİRGÜN BİZDE BÖYLE BİR GÜNÜ ÇOCUĞUMUZLA BİRLİKTE YAŞARIZ...VARDIR BUNDADA BİR HAYIR DEĞİL Mİ ARKADAŞLAR...:ah::haydi:

Geri