Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

yazdıklarını gördüm de emelcim. ne istersen allah tan iste o dualarını kabul eder ve geri çevirmez. ve bu aktarlardan alınma kürleri falan pek kullanma derim ben.tam aksine etkileri de olabilir.
senin ve tüm bebek sahibi olmak isteyen herkezin duaları kabul olur. bebişleriniz olur inşallah.

yazdıklarını gördüm de emelcim. ne istersen allah tan iste o dualarını kabul eder ve geri çevirmez. ve bu aktarlardan alınma kürleri falan pek kullanma derim ben.tam aksine etkileri de olabilir.
senin ve tüm bebek sahibi olmak isteyen herkezin duaları kabul olur. bebişleriniz olur inşallah.

teşekkür ederim ilyada iyi dileklerin için...aktardan artık bişey almıyorum.evde kendim yapıyorum..bu ay soğan suyunu yapıyorum..her ay bişey deneyecem bakalım hayırlısı olur inşallah...hamile olursam burdan yazarım inaşallah birgün :) çok saol yazdıkların için tekrar..

teşekkür ederim ilyada iyi dileklerin için...aktardan artık bişey almıyorum.evde kendim yapıyorum..bu ay soğan suyunu yapıyorum..her ay bişey deneyecem bakalım hayırlısı olur inşallah...hamile olursam burdan yazarım inaşallah birgün :) çok saol yazdıkların için tekrar..
cnm allah herkezin gönlüne göre versin. benimde başımdan kötü bir olay geçmişti. ama allahın izni ile 1 aylık hamileyim cnm inancını umudunu ve dualarını eksik etmediğin zaman olucağına inanıyorum. zaten dualarla yaşıyoruz. allah kalbine göre versin emelcim.

aymasev iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.selenyum genelde erkekte sperm kalitesini arttırmak için kullanılıyormuş.belki sendede yumurtlama gelişsin diye verilmiştir..benim ebe bir arkadaşımda insülin hastası çıktı ama gebe kaldı ve perşembe günü doğurdu çok şükür 3,300 gr doğdu bebegi oyüzden ALLAHIM vermek isterse olur inşallah merak etme.letu yuda baktım kanser ilacvı diyo ne alaka sana verilmiş bilmiyorum o yüzden başka bir kadın doğum dr sormanı tavsiye ederim canımm..inşallah kasık ağrıların hamile kaldığın için olur yerleşme ağrılarıdır belki..ama adet olacagın içinde olabilir...hayırlısı bakalım...

inşallah canım ya rabbim isteyen herkese versin ayrıca cevabın için çok tşk ederim canım çok oldu biliyorum ama arkadaşın hangi ilacı kullanmış ben diaformin 1000 kullanıyorum sabah 1 akşam 1 birde kaç kutu kullandıktan sonra hamile kalmış benim için bunlarıda sorabilirmisinn

kızlar mrb.biliyorsunuz ayın 25 gibi adet tarihimi bekleyip tüp bebek için ilk adımı atacaktım adetin 2.günü gidecektim ama az önce lavaboda pembe bir damla kanama geldi adetime 8-9gün var daha sizce bu ne böyle devamı gelirse adtin 2.günü diye yarın mı gideyim yada ayın 25ini bekleyim mi?ilk defa kahverengi leke gelmeden direkt pembe bir damla geldi ve 9 gün önce acaba yerleşme kanaması mı dedim yine hayal kırıklığı olur sonra diye böyle düşünmekten vaz geçtim.ne yapsam ki?

buarada duphaston kullanıyorum gününde adet olmak için..6 gün kaldı bitmesine vee 2.aşılamam yapılcak..hayırlısı ve sağlıklı olur inş...bencede aktardan pek bişe alma emelcimm..dua et bol bol..

kızlar mrb.biliyorsunuz ayın 25 gibi adet tarihimi bekleyip tüp bebek için ilk adımı atacaktım adetin 2.günü gidecektim ama az önce lavaboda pembe bir damla kanama geldi adetime 8-9gün var daha sizce bu ne böyle devamı gelirse adtin 2.günü diye yarın mı gideyim yada ayın 25ini bekleyim mi?ilk defa kahverengi leke gelmeden direkt pembe bir damla geldi ve 9 gün önce acaba yerleşme kanaması mı dedim yine hayal kırıklığı olur sonra diye böyle düşünmekten vaz geçtim.ne yapsam ki?

cnm şu an biz ne desek yalan olur bekle bakalım kanamanın devamı gelecekmi gelmezse hamile olma şansın çok fazla gelirsede zaten adet oluyorsundur hiç ağrın olmadımı belki daha önceleri kistin vardır benimde kist olduğu zaman kahverengi lekelerim geliyordu bakalım inş hayırlısı olur

tubacım belki ara kanamasıdır belkide yerleşme kanamasıdır.ama eğer devam ederse 2.günü gideceksin dr.25 ini beklemeyeceksin.çünkü adet olunca 2,günü yumurtlama varmı yokmu ona bakacaklar...kanda gebelik testi yaptırsan kesin çıkar eğer 21 gün olduysa adet olalı.tabi çıkmazsada üzülme birkaçgün bekleyip tekrar yaptırabilirsin kanda gebelik testini.duruma göre bekliyelim bakalım adet mi değil mi bu leke..merakla bekliyorum cevabını :)

cnm şu an biz ne desek yalan olur bekle bakalım kanamanın devamı gelecekmi gelmezse hamile olma şansın çok fazla gelirsede zaten adet oluyorsundur hiç ağrın olmadımı belki daha önceleri kistin vardır benimde kist olduğu zaman kahverengi lekelerim geliyordu bakalım inş hayırlısı olur
dün gece kasıklarımda sancı oldu klimadandır diye düşündüm canm, kiste gelince o kadar yıl dr. gittim kist var diyen olmadı sace bir defasında adet gününe bir kaçgün kala dr. kist var demişti kendi dr. değildi zaten kendi dr.umda adet gününden önce küçük kistik yapının olması gerekiyor demişti adet sonrası gel bakalım yok olacaktır demişti hakikatende adet sonrası yoktu hiç diyen olmadı inş.sonradan kist oluşmadı.evet haklısın en güzeli dua ederek 25ini beklemek

Geri