Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

tubacım benimde adetim 26 da falan olması gerekiyor..soğan suyu içtim bu ay.normalde ayda 2 kere oluyodum çok şükür adet olmadım daha.gün sayıyorum..hayırlısı olur inşallah...içim heyecanlı ama olmayacagını düşünüyorum üzülmeyeyim die..çünkü dr bu ay yumurtan yok demişti adetliyken bakalıom sonuç ne olacak..HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN :(

aymasev sende şekermi vardı cnm :?benim arkadaşımdada bebek düşünürken yapılan testte çıktı ortaya ve ilk aşılamasında hamile kaldı şükür şimdi sıkıntı yok ama hamileliği boyunca çok sık gitti kontrle

mrb cnm benim evet insülin direncim çok yüksek çıktı birde tiroitlerim çok yüksek çıktı bakalım ilaca devam ediyorum doktor kendiliğinden kalırsın dedi yumurtalık hormonların çok iyi dedi ama ben yinede ilaç tedavisi gördüm bakalım bu hafta sonu adet görmem gerekiyor bende bilmiyorum canım beklemedeyim arada bir kasık ağrım oluyor ama çabuk geçiyor

selam arkadaslar rapunzelcan, aymesev,lavinya ve diger arkadaslarım nasılsınız tedaviler nasıl gidiyr.allhım hepinize hayırlı evlatlar versin sizler için dua ediyorum. allhım bnm sesimi duydu inş. sizin sesinizide duyar. bu arada bilmeyen arkadaslr için söylüyrm. 2 buçuk aylık hamileyim tedavi gördüm.rahim filmi cekildigim ay hamile kaldım.aranızda rahim filmi cektrmeyen varsa tavsye ederim.dr.umunda dedgi gbi rahim filminden snra hamile kalma olasılıgı yüksek.allh yardımcınız olsun dualrım szinle.

canım benim yaa ne güzel rabbim kucağına almayı nasip etsin ben aynı işte bakalım devam tüp bebek düşünürken arkadaş tavsiyesi ile ankarada profösör buldum baya ünlü gittim benden bir liste test istedi uzun süre önemsemedim yaptırmadım üstüne istek kağıdını kaybettim sonra aşılama yaptırdım 2 . aşılamada tutmadı vardı bir şey yani vücutta engel olan sonra kağıdı buldum testleri yaptırdım insülin direncim çok yüksek çıktı birde tiroitlerim çok yüksekmiş şimdi ilaç kullanıyorum bu ay klomenden biraz daha gçlü bir ilaç kullandım bakalım bu hafta sonu olmam gerekiyor cnm

teşekkür edrim canım en kabul görünen dua bir müslümanın başka bir tanımadığı müslüman kardeşi hakkında yaptığı duaymış, herzaman birbirimize dua edelim.Rabbim Seni, Aymesev'i, Emel'i ve bütün isteyen arkadaşları bebek sevgisinden, annelik duygusundan mahrum etmesin, tez zamanda kavuştursun inş bebeklerimize...

amin cnmm benimm inan yorulduğumu hissediyorum bazen ve çok moralim bozuluyor sanki yine adet görcem bazen çok kasık ağrım oluyor ama çabuk geçiyor bilemedim azıcıkta şişkinliğim var ben bu belirtileri adetten önce görüyorumm

mrb cnm benim evet insülin direncim çok yüksek çıktı birde tiroitlerim çok yüksek çıktı bakalım ilaca devam ediyorum doktor kendiliğinden kalırsın dedi yumurtalık hormonların çok iyi dedi ama ben yinede ilaç tedavisi gördüm bakalım bu hafta sonu adet görmem gerekiyor bende bilmiyorum canım beklemedeyim arada bir kasık ağrım oluyor ama çabuk geçiyor
cnm benim ozaman hiççç kafana takma allahın izniyle olur buay olmazsa diğer ay olur ama fazla beklemezsin diye düşünüyorum rabbim tez zaman da yüzünü güldürsün inşallah

herşeyin hayırlısını dilemek lazım canm ne hayırlıysa hakkaında o olsun inş gelcek bebişin bu ay olmasa diğer ayy ceylin arkadaş gibi bende rahim filmi çektirdiğimin diğer ayı hamile kaldımm bi wesile oldu banadaa

canım benim yaa ne güzel rabbim kucağına almayı nasip etsin ben aynı işte bakalım devam tüp bebek düşünürken arkadaş tavsiyesi ile ankarada profösör buldum baya ünlü gittim benden bir liste test istedi uzun süre önemsemedim yaptırmadım üstüne istek kağıdını kaybettim sonra aşılama yaptırdım 2 . aşılamada tutmadı vardı bir şey yani vücutta engel olan sonra kağıdı buldum testleri yaptırdım insülin direncim çok yüksek çıktı birde tiroitlerim çok yüksekmiş şimdi ilaç kullanıyorum bu ay klomenden biraz daha gçlü bir ilaç kullandım bakalım bu hafta sonu olmam gerekiyor cnm

allh tardımcın olsun aymesev inş. en kısa zamnda bebişini kucgna alırsın.sabret herseyin bası sabr . allhım daynma güçü verr sana.hersey gnlnce olşun.

tubacım benimde adetim 26 da falan olması gerekiyor..soğan suyu içtim bu ay.normalde ayda 2 kere oluyodum çok şükür adet olmadım daha.gün sayıyorum..hayırlısı olur inşallah...içim heyecanlı ama olmayacagını düşünüyorum üzülmeyeyim die..çünkü dr bu ay yumurtan yok demişti adetliyken bakalıom sonuç ne olacak..HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN :(
inş.kürden güzel sonuç alırsın canm.evet o heyecan yok mu korku ile karışık.benden de 20.günü leke gelmişti ya pembe ve kahverengi o gün ve ertesi gün öğleye kadar peçeteye sildikçe açık kahve kreme dönmüştü,dün ve bugün hiç gelmedi şükür,ama bugün bel ağrıım ve kasıklarda özellikle sağda sancı değil de batma var yani adet olacakmışım gibi,ayın 25ini bekliyorum kan tahlili vermem için yarım saatlik yol gitmem lazım servisle yoksa çoktan kan vermiştim test için, biraz kırsal yerdeyiz gitmek zor, idrarda da varsa bile çıkmaz moralim bozulur diye heyecanla ayın 25ini bekliyorm ve çok sabırsızım hayırlısı olsun inş, hayırlısı da gönlümdeki olsun yani bebişim olsun inş. :)

Geri