Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

amin cnmm benimm inan yorulduğumu hissediyorum bazen ve çok moralim bozuluyor sanki yine adet görcem bazen çok kasık ağrım oluyor ama çabuk geçiyor bilemedim azıcıkta şişkinliğim var ben bu belirtileri adetten önce görüyorumm
cnım benim adet ile gebelik belirtileri aynı olurmuş zaten,keşke ayırt etmek kolay olsydı ne bileyim bebek olur olmaz bi tekmelesydi,hem de ilk günden :)yada idrar rengi farkedecek bir renk alsaydı yeşil gibi,iyice saçmalamaya başladım düşüne düşüne :( yani ayrı özel bi belirtisi olsaydı oluştuğu ilk günler demi adet tarihini beklemek gerçekten çok stresli oluyor.en azındn adet belirtileri ile birebir aynı olmasaydı :(ben de de lekelenme birgün bide ertesi gün öğleye kadar peçeteye sildikçe geldi iki gündür yok,bu yüzden lekenme diye tüp bebek için gitmedim devamı da gelmedi zaten yarın ne olur bilmiyorum,şimdi bel ve kasıklarımda ağrı batma var,adet belirtilerini yaşıyorumm yani çok çok dua ediyorum hepimiz için..

merhaba kızlar..nasılsınız aslında size veda etmek için geldim,artık bebek felan istemiyorum anladım ki vermeyin Rabbim çok istemek uğraşmak boşuna.tüp bebek için bu ay gidecektim ama bildiğiniz gibi adetin 20. gününde lekeler geldi bir gün sürüp iki gün ara verdi ama bugün yine pembe leke geldi.düşünmekten adetimin düzenini de bozdum ayrıca çok ama ok stres içinde bırakıp kendimi anksiyete panik atak ettim kendimi.işte bunu için artık istemiyorum en zından bulunduğum şu lanet yerden gidene kadar yapmayacağım.tabi maddi değil ama çok başka özel sebepler de bu kararı almayı düşündürdü bana.olmasa bile sırf bu düşünceyi atmak için dediğim gibi buradaki görevimizi bitirip buradan göçünceye kadar doğum kontrool yöntemi bile kullanacağım.

hepinizi çok sevdim tanımadan hergün görüştüğüm dostlarım oldunuz, kendinize iyi bakın, ilerde çok çokçook ilerde bile olsa sizler burada olur musunuz bilmem ama bebek için aldığım ilk güzel haberi buraya yazacağım.AYMESEV,RAPUNZELCAN,AYŞEGÜL,CEYLİN,EMEL,LAVİNYA,ÖZGÜLL,(TUGBAYA diye bir arkadaşımız daha vardı uzun zamandır girmese de)hepinizi çok seviyorum her zaman dualarımda ve aklımda olacaksınız.tekrardan kendinize iyi bakın......

merhaba kızlar..nasılsınız aslında size veda etmek için geldim,artık bebek felan istemiyorum anladım ki vermeyin Rabbim çok istemek uğraşmak boşuna.tüp bebek için bu ay gidecektim ama bildiğiniz gibi adetin 20. gününde lekeler geldi bir gün sürüp iki gün ara verdi ama bugün yine pembe leke geldi.düşünmekten adetimin düzenini de bozdum ayrıca çok ama ok stres içinde bırakıp kendimi anksiyete panik atak ettim kendimi.işte bunu için artık istemiyorum en zından bulunduğum şu lanet yerden gidene kadar yapmayacağım.tabi maddi değil ama çok başka özel sebepler de bu kararı almayı düşündürdü bana.olmasa bile sırf bu düşünceyi atmak için dediğim gibi buradaki görevimizi bitirip buradan göçünceye kadar doğum kontrool yöntemi bile kullanacağım.

hepinizi çok sevdim tanımadan hergün görüştüğüm dostlarım oldunuz, kendinize iyi bakın, ilerde çok çokçook ilerde bile olsa sizler burada olur musunuz bilmem ama bebek için aldığım ilk güzel haberi buraya yazacağım.AYMESEV,RAPUNZELCAN,AYŞEGÜL,CEYLİN,EMEL,LAVİNYA,ÖZGÜLL,(TUGBAYA diye bir arkadaşımız daha vardı uzun zamandır girmese de)hepinizi çok seviyorum her zaman dualarımda ve aklımda olacaksınız.tekrardan kendinize iyi bakın......

canım benim yaa elbette yani kendi adıma konuşayım bende sizleri çok sevdim ama böyle yaparak kendini cezalandırırsın bu kadar stres yapma elbette bizde yapıoruz ben bazen ağlaayacak gibi oluyorum ama sen daha çok bitiriyosun kendini burdan gidince unutacağını düşünmüyorum en azından paylaşıyosun rahatlıyorsun insanların yaşantısından birşeyler alıyorsun mesela ben komşumun sayesinde bir doktora gittim ve hastalıklarımı öğrendim belki gitmeseydim hep boşa gitcekti şimdiye dek olduğu gibi buradaki insanları görüp en azından mücadele veren insanları gördükçe tek olmadığını görüyorsun ama yinede sen bilirsin canım gelirsende güzel haberlerle gelirsin inşş

tubacım seni tanımakta çok güzeldi...ama böyle yaparak daha çok moralini bozarsınnn...sakın korunma zaten olmuyor iyice zorlaştırırsın...çünkü zaman aleyhimize işliyor bizim gibiler için...biraz takma kafana tatile falan git yada başka hobiler bul kendine...ama hene söylüyorum..ebe olarak korunmamanı öneriyorum...ben herzaman burdayım herzaman yazabilirsin aklına takılan birşey olduğunda...bende seni çok seviyorum...iinan bende çok kafama takıyorummm :(

Takmayin kafaniza olur olur Allah yazdiysa kaderinize bir cocuk o her turlu olur zamana birakin pes etmeyin kontrol altinda olun

canım seni çok iyi anlıyorum aynı durumları ben de yaşamıştım ve hatırlarsan sizinle vedalaşmıştım,vedalaşmak çare olsaydı ben hala burda olmazdım ve geri döndüm. kendi kabuğuna çekilmek daha zor oluyor en azından burada sıkıntılarımızı dile getirip bir nebze de olsa rahatlıyoruz. aramıza geri dön bizleri yalnız bırakma canım :( sana ve diğer arkadaşlara ihtiyacımız var. seni çok seviyoruz tatlım. üzme tatlı canını inan bugünler de geçecek ve bebişlerimizi kucağımıza alacaz inşallah.

Geri