Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

cnm sadece kullandığın ay düzenli gelir diğer ay tekrar eski düzensizliğine döner malesef 4 kere kullanmış biri olarak adetimi düzenlemedi sadece kullandığım ay tam zamanında geldi:)
anladım canım zaten bizm adeti düzenlenmesi mümkün değil sanırm agnuston bile düzenlemedi onu kullandığımda ile 15 gün gecikmeli oldum
. adt olduğumda tekrar doktora gitmem gerekşyorda ona göre randevunmu almak istedim inşallah gününde olurum bu ay

anladım canım zaten bizm adeti düzenlenmesi mümkün değil sanırm agnuston bile düzenlemedi onu kullandığımda ile 15 gün gecikmeli oldum
. adt olduğumda tekrar doktora gitmem gerekşyorda ona göre randevunmu almak istedim inşallah gününde olurum bu ay
cnm klomen kullandığın için için olursun agnucaston hemen ilk ayda etki etmez 3 ay adet günüde dahil kullanmak lazımmış cnm...

ben adet günlerimdede içtim hiç ara vermedim 3 ay oldu ama bana çok bi etkisi olmadı ama en azından 3 ay geçemdi günüm 10 gün geçti belki 4-5 ay kullansandaha iyi faydası olacaktı sanırm

merhabalar hanımlar benbugün aşılama oldum ilk aşılamam 5 tane yumurtam gelişmiş 3 tanesi çatlamış ama 2 tanesi henüz çatlamamış yumurtalar hepsi berabermi çatlıyor yoksa arada 1 yada 2 gün sonra da diğerleri çatlarmı kızlar lütfen bilginiz varsa lütfen cevap yazarmısınız

yani diğerleride olgunlaşırsa çatlaya bilir benim yumurtalarımda gelişmiyo malesf bu ay menagon iğne kullandım doktor 5 tane deyince çok şaşırmıştım zaten değerlendirelim dedik aşılama yaptık inşallah 1 tanesi tutar teşşekkür ederim cevabın için

Geri