Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kızkardeşim de aşılama yaptırdı ama tutmadı sonraki ay kendiliğinden oldu ikizlere hamile doktoru aşılamada kullandığı ilaçlardan olduğunu söyledi evet çoğul gebelik riskide var ama olsun artık kısmette kaçtane varsa allah isteyen herkese versin

selam emel88 şuanda 3 buçuk aylık hamileyim hsg filmi cektrdgim ay hamile akaldım darısı senn ve tüm isteyenlerin basına artık. Allah yardımcın olsun dualarım sizinle.

canım çok saol.ağustosun 3 de çektirdim çok ağrıdı maf oldum ama bakalım inşallah emeklerimizi BOŞA ÇIKARMAZ ALLAHIM..ALLAHIM SAĞLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASİP EDER İNŞALLAH CANIM BENİM...

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1 yıllık evliyim 30 yaşındayım malesef ki hamile kalmayi basaramadim bir türlü sizlerin yazılarını okudukça içim rahatladı biraz daha çok istiyorum anne olmayi ve bu durum beni çok üzüyor buay bende dr gitcem bakalım büyük ihtimalle banada klomen verecektir Allahtan hepimiz için hayirlisini diliyorum dua edin banada:-(

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1 yıllık evliyim 30 yaşındayım malesef ki hamile kalmayi basaramadim bir türlü sizlerin yazılarını okudukça içim rahatladı biraz daha çok istiyorum anne olmayi ve bu durum beni çok üzüyor buay bende dr gitcem bakalım büyük ihtimalle banada klomen verecektir Allahtan hepimiz için hayirlisini diliyorum dua edin banada:-(

hoşgeldin masalll..hepimiz çok ama çok istiyoruz gebe kalmayı ama olmuyor maalesef...benim yumurtlamama sorunum var.25 yaşındayım ve ebeyimm.tüp bebek diyolar ama 1 sene akışına bırakacaz
2senelik evliyim.1 yıldır olmuyor çocuğumuz...malatyadayım hep tüp bebek diolar.ama adanaya gittim hiç tüp bebek demediler..önce tedavi ol olmazsa tüp bebek dediler.bende glukofora başladım bugün.kistim var uzun yıllardır ondan..bakalım hayırlısı kafana takılan bişey olursa yaz bildiğim kadarıyla cevaplarım..GÜZEL HABERLER VERİRİZ İNŞALLAH HEPİMİZZ...

canım çok saol.ağustosun 3 de çektirdim çok ağrıdı maf oldum ama bakalım inşallah emeklerimizi BOŞA ÇIKARMAZ ALLAHIM..ALLAHIM SAĞLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASİP EDER İNŞALLAH CANIM BENİM...
saol canım allah razı olsun darısı sizlerin basına.benim de zor gecmişti rahim filmi cekilirken çok agrım olmuştu. ama allaha şükür o acıları cektigimide deydi bu arada bir prensesim olacak .

saol canım allah razı olsun darısı sizlerin basına.benim de zor gecmişti rahim filmi cekilirken çok agrım olmuştu. ama allaha şükür o acıları cektigimide deydi bu arada bir prensesim olacak .

çok sevindim ceylinim..gerçekten kız çocuğunun yeri ayrı yaaaaa...sağlıklı alırsın inşallah kucagına...bende 16 gün erken adet oldum gene psikolojikman yerlerdeyim..zırt pırt herşeye ağlıyorum :( ALLAH BÜYÜK HAYIRLISI OLSUN HEPİMİZ ADINA..TEKRAR TEBRİK EDERİM CANIM..

Melekler slm size AGNUCASTONU sorucam kullananlar varmi benim yumurtalik kistim var ve prolaktinim biraz yüksek ve göğüslerim cok ağrıyı 3 ay olucak adet gecikmem oldu ne olur bilen varmi faydasını gören zararı yokmu varmi kiste bilmiyorum korkuyorum hic bi hormon bozukluğum yok tedavim başladı aşılama olucaktim ama eşimde problem çıktı araştırma ona yöneldi şimdi hersey ertelendi ama ben hayla adet olamıyorum ne yapicam bilemiyorum

slm kızlarrrr.bende adeti bekliyorum buay 10 gün içinde olurum adet.tüp bebek yapılacak sorun çıkmazsa tabi.dua edin canlar bana bol bol..[/quote
Inşallah lavin hic bir sorun çıkmaz senin agnucaston kistleri büyümesine yada herhengi bi soruna neden olmadı dımı bende neredeyse 1 haftadır iciyorum hayla bisey olmadı göğüslerim daha cok ağrıyor ve dahada hasaslasti ve kasıklarımda hafif batmalar oluyor senin nasıl olmuştu aslında kullanıyorum ilacı ama Yinede korkuyorum

Geri