Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Z

Zelalim

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Ne iki kasım olacaktı zelal hanım ?
Ya 2 kasımda çatlatma iğnesi vuruldum benimle aynı zamanda vurulan varsa beraber hareket edelim dicektim ama kimseden ses çıkmadı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Zelalim' Alıntı:
Ya 2 kasımda çatlatma iğnesi vuruldum benimle aynı zamanda vurulan varsa beraber hareket edelim dicektim ama kimseden ses çıkmadı

Sorunuzu görenler olursa cevap vereceklerdir.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Afetimin 2 ci günü klomen kullandım 5 gün ardından 5 gün iğne dr gittim yumurta gelişti dedi çatlatma iğnesi verdi dünde onu vurdum inşallah hayırlı haberler alırım Allah'ım isteyen herkese nasip etsin

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Bide dr beni 3 ay sonra çağırdı bazı ilaçlar verdi bunları kullanıp gel dedi klomen yok içlerinde acaba kullansam zararı olurmu???

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Klomen ilacı ile ilgili yeni bilgiler ve açıklamalar konumuza eklenmiştir. Sorusu olanları cevaplandırabiliriz. Sevgiler.

E

ebemero

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Klomen ilacı ile ilgili yeni bilgiler ve açıklamalar konumuza eklenmiştir. Sorusu olanları cevaplandırabiliriz. Sevgiler.
ben klomeni günde 2 içtim 5 gün ama hiç büyütmedi folikülde kaldı bu ay 3 içiyorum femara ile birlikte etkinliği artar umarım

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Günde 2 içmeyi siz mi ayarladınız doktorunuz mu ? Tam olarak kaç gün kullandınız ?

Benzer İçerikler

Uzman SühaN
Cevaplar
25
Görüntüleme
37K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme