Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

canım yaa inş herşey gzl olucak yeterki sen sabırlı ol herkesin bi imtihanı oluo önemli olan sabırlı olup bu imtihanı başarıyla geçmek neler neler duyuyorum değişik değişik hastalıklar bu kişinin kesinlikle çocuğu olmaz diosun ama bi bakıosun olmuş o yüzden herşeyin başı sabır

hmm Allah şifa versn canım ya bnde pko var bnmde o engel oluo gebeliğe
nekadar yaygın bu pko Allah'ım kimseye ama kimseye hani derler ya düşmanıma bile vermesin bu derdi diye aynen öyle işte isteyen herkese çabucak nasip etsin bebişlerimizi.....
ne kadar zormuş herkes evladını sevip okşarken insanın boş boş bakması...

evet canım zor gerçekten hele bide bgn haberlerde izledim bebeğini doğurmuş sokağa atmış olupta kıymet bilmeyenlerde var işte

- - - Updated - - -

evet canım zor gerçekten hele bide bgn haberlerde izledim bebeğini doğurmuş sokağa atmış olupta kıymet bilmeyenlerde var işte

canım yaa inş herşey gzl olucak yeterki sen sabırlı ol herkesin bi imtihanı oluo önemli olan sabırlı olup bu imtihanı başarıyla geçmek neler neler duyuyorum değişik değişik hastalıklar bu kişinin kesinlikle çocuğu olmaz diosun ama bi bakıosun olmuş o yüzden herşeyin başı sabır
unutacağım kafaya takmayacağım diyorum ama en fazla adete 10gün kalana kadar dayanabiliyorum 10 kala bütün stres fazlasıyla başa dönüyor işin kötüsü bu hormonun en büyük özelliği stresten etkilenip 2 katı fazla yükselmesi yine de hayırlısı deyip sabretmek düşüyor bize yapacak birşey yok malesfff

- - - Updated - - -

evet canım zor gerçekten hele bide bgn haberlerde izledim bebeğini doğurmuş sokağa atmış olupta kıymet
bilmeyenlerde var işte
yaşamayan ne bilsin canım yokluğunun zor olduğunu,,,sen ne kadardır istiyorsun bekliyorsun

- - - Updated - - -

bak bu saatlere kadar uyumayıp bu sitede gezinme sebebimiz ne, tabiki yaptığımız sıkıntıyı paylaşma bu kadar stresle de nasıl olcak bilmiyorum

Geri