Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

ahh canlar yaaa...diyodum bir benmiyim..bense tüp bebek için aşılamalarımı tamamlıyacağım ay hamile kaldığımı öğrendim.ve geçen hafta bebeğimi aldılar kalbi durduğu için..bukadar zor hamile kalmışken ve onca para boşa gitmişken sevincimiz kısa sürdü malesef bu daha kötüydü olmamasındansa olup kaybetmekk...hergün ağlamaktan artık bende yoruldum ve doktorum doğal hamile kaldığım için bana 6 ay gelme dedi şimdi ise 6 ay beklemek zorundayımm aşılama için...tüp bebek içinse 9 ayy...sanki tüp bebek yaptırmak keyfi bişe..mecburuz ama devletin şartları bizi geriyor malesef ...zaten stres altındayız ama sabır başkada bişe gelmiyor elden........

lavinya geçmiş olsun Rabbim şifa versin elden bişey gelmio maalesef sabredicez dua edicez. bide sana bişi sormak istiyorum pre-seed die bi jel varmış hamile kalan çok kişi olmuş hiç denedinmi yada çevrende deneyen varmı. bndede pko var klomen kullandım pzt doktora gtcem eğer sonuç olumsuz olursa onu kullanmak istiorum ama kullanmadan önce bi sormak istedim

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı tşk ederim o kadar güzel şeyler yazmışsınızki ama insan bulunduğu durum içerisinden çıkamıyor herşeyi unutsam içimin sızladığını hissediyorum bunada engel olmak mümkün değil tüp bebektede kesin sonuç alacağımı bilmiyorum eğer bu tüp bebek yaptırdığımda kesin ama kesin kucağıma alacağımı bilsem yaptırırım ama maalesef onuda bilmiyorum durumum ne çok iyi ne çok kötü yani tüp bebeği karşılayabilirim ama bir yere kadar çünkü sadece transfer ücretine 3.000 tl istiyorlar ilaçlar çok ama çok çok pahalı sadece tek bir ilaçla olmuyor daha çok yumurta hedef buda daha çok ilaç demek mesela bana doz ayarlandı ilaç protokolü hazırlandı günde 225 doz buda gonal f dediğimiz ilacın paketi sadece 2 günde bir paket ve bu ilacın fiyatı kullananlar bilir 350 tl ve devlet sadece 2000 doza kadar karşılıyor fakat benim bundan öncede 2 tanede aşılamam var çok fazla hakkım kalmadı elimdeki paramı harcamak istemiyorum belki tutmayacak o yüzdn rapor şansımı kullanmam lazım yada tüp bebek tuttu diyeli ve tek bebeğim oldu ben ilerleyen yıllarda bir bebek daha istediğimde yine bu sıkıntıları çekersem bu sfer devlet bana bir çocuğum olduğundan dolayı hiç yardım etmiyor çaresizlik çok başka birşey geleceğinide düşünmek zorundasın ilaçları karşıladım diyelim hadi tarnsfer ücretinide kaarşılayım ama hastane masraflarını bile çatır çatır alıyorlar merkezdeyken karşılaştım adamlar transfer ücretinin makbuzunu almadan transfer bile yapmıyorlar çok üzüldüm ne hale gelmişiz

ahh canlar yaaa...diyodum bir benmiyim..bense tüp bebek için aşılamalarımı tamamlıyacağım ay hamile kaldığımı öğrendim.ve geçen hafta bebeğimi aldılar kalbi durduğu için..bukadar zor hamile kalmışken ve onca para boşa gitmişken sevincimiz kısa sürdü malesef bu daha kötüydü olmamasındansa olup kaybetmekk...hergün ağlamaktan artık bende yoruldum ve doktorum doğal hamile kaldığım için bana 6 ay gelme dedi şimdi ise 6 ay beklemek zorundayımm aşılama için...tüp bebek içinse 9 ayy...sanki tüp bebek yaptırmak keyfi bişe..mecburuz ama devletin şartları bizi geriyor malesef ...zaten stres altındayız ama sabır başkada bişe gelmiyor elden........

canım çok geçmiş olsun çok zor senin durumun dahada zor başka insanlar gibi kolay bulamadığımızdan insanın zorla bulup kaybetmesi çok daha zor benimde var bi sıkıntım hamile kalsam bile çok dikkat etmem gerekiyormuş rahim T şeklinde ya bende o uzanan çizgi daha dar olduğu için düşük riskim varmış dahha bulamadan kaybedebileceğimi öğrendim ne kadar zor allah yardımcımız olsun zor bir sınavdan geçiyoruz

bazen içim içimi yer gibi oluyor,sabırsızlanıyorum,bi an önce olsun istiyorum,2 aşılamadan sonra tüp yapalım dedik rapor çıkaralım dedik ama gel gör ki her şeyimiz yrd prof olan bir doktorun imzasına kaldı,onu yerinde bulmak imkansız gibi bir şey,anlayacağınız bebişimizin gelip gelmeyeceği onun imzasına bağlı,tüm doktorlar imza attı ama ona bi türlü attıramadık,telefonla uğraştık bizden bi daha tahlil istedi,işleri güçleri oyalamak,vicdanları o kadar rahat ki . . .
en az 3 çocuk diyorsunuz aşılama ve tüp bebek ücretleri almış başını gidiyor , rapor çıkaramıyoruz,bunlar ücretsiz olsa inanın ki 5 doğururum ve buna da söz veririm. bazen düşünüyorum başbakana mail atmak istiyorum,acaba okur mu? okusa dikkate alır mı beni yoksa gülüp geçer mi ...

aymesev canım benim sen hiç üzülme gülüm dualarımız seninle,inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın canım canı gönülden dualarım seninle. eelbet bunda da vardır bir hayır, biraz daha sabır canım.

olsaydı olurdu be canım ne bilim 2 kez aşılama yapılmış olmamış 2 senedir olmayan şimdi nasıl olcak bilmiyorum sen evleneli kaç sene oldu sonra sende ben gibi sıkıntı yaşama

olacak olsaydı olurdu var yani engel olan birşeyler var ama ne o gün hemşireeye soruyorum tüp bebekte şansım ne diyorum sana şansın şu diyemeyiz sonuçta açıklanamayan infertilitesin diyo ama görünüşte hiçbir problem yok yani engel olan süt hormonlarımı şeker direncimi omu bumu şumu nedir ben anlamıyorum kafayı yememek mümkün değil çok zor yaa çokk

mrb arkadaşlar klomen kullanıodum cmrtesi btti bgn kontrole gttm büyümemiş yumurta perş tekrar çağırdı ya bu normalmi büyümemesi sonradan büyürmü yaninolur bilgisi olan cevap versinnn:S

Geri