Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

hoşgeldin cnm bende buraya üye olduktan sonra psikolojim okadar düzeldiki ...başkası dese inanmazdım..daha 1 yıl olmuş rahat ol cnm olur mutlaka yaşın kaç adetlerin düzenlimi?

adetim duzensiz canim gec kalmaz erken gelirverir guderde 9ay gelmez insalllahhhhhh mesala gecen ay 24 geldi bu ay 21 de oyle yani peki siz melekler

Blmyrm dktora gidiyrz hersey yapiliyor testler filan iyisiniz diyorlar bide gecen doktora gittim tabiki arabistan doktoru rahim filmi cekelim dedi bn ise fazla guvenmedim acikcasi korktum ne yapayim sen yas kac canim bu arada cok tatli bir meleksinuz siz yaaa;)

canım tşk ederim sen de çok tatlı bir meleksin :) zaten yapılan testlerde herhangi bir problem çıkmazsa hsg yani rahim filmi istiyolar canım , çektirmekte fayda var,çünkü tüpler tıkalı ise açılıyor ve gebelik oluyor,güvenebileceğin ve hijyen açısından iyi bir doktorda hsg çektir bence. bu arada benim yaşım 32 ve yaklaşık 3.5-4 sene oldu evleneli. bizim de herhangi bir problemimiz yok ama bebişimiz olmuyor işte,1 kez tüp bebek yaptırdım tuttu ve bebeğim 2 aylıkken kaybettim :(

benimde yaş 27 3 yıllık evliyimm..1 kere doğal yoldan hamiş kaldım ama kalp atışı durdu..sorunum sadece adet düzensizliği eşimde sorun yok:)buarada chate gelsene güzmeleği:tik:

canım tşk ederim sen de çok tatlı bir meleksin :) zaten yapılan testlerde herhangi bir problem çıkmazsa hsg yani rahim filmi istiyolar canım , çektirmekte fayda var,çünkü tüpler tıkalı ise açılıyor ve gebelik oluyor,güvenebileceğin ve hijyen açısından iyi bir

doktorda hsg çektir bence. bu arada benim yaşım 32 ve yaklaşık 3.5-4 sene oldu evleneli. bizim de herhangi bir problemimiz yok ama bebişimiz olmuyor işte,1 kez tüp bebek yaptırdım tuttu ve

bebeğim 2 aylıkken kaybettim :(

Cnm cok uzldm bnde hic gebelik yasamadim bir daha denemedin mi tup bebegi cnm allah bize ve herkese guzel bebekler vrsn cnm nerelisin cnm :)bnde arabistandan 2 ay sonra gidecem birsey olmassa asilama yapmayi dusunuyorum cnm sen ne ne dersin yaaa turkiye 1 klomen kullanildi 2catlatma ignesi,arabistanda 2 kere klomen sonuc negatif sence ne onerirsin cnm

Cnm cok uzldm bnde hic gebelik yasamadim bir daha denemedin mi tup bebegi cnm allah bize ve herkese guzel bebekler vrsn cnm nerelisin cnm :)bnde arabistandan 2 ay sonra gidecem birsey olmassa asilama yapmayi dusunuyorum cnm sen ne ne dersin yaaa turkiye 1 klomen kullanildi 2catlatma ignesi,arabistanda 2 kere klomen sonuc negatif sence ne onerirsin cnm

ben 4 kez klomen kullandım 2 aşılama yaptım ama hepsi boşuna,en iyisi tüp bebek yaptırmak başka çare yok canım,bana sorarsan klomen ve aşılama zaman kaybından başka bi işe yaramıyor tüp bebek daha mantıklı geliyor en azından tutma ihtimali yüksek.

hoşgeldin güzmeleği.ben emel.ebeyim..bende 2 yıllık evliyim.1yıldır çocuğum olmuyor..erken menopoz şüphesi ve yumurtlamama sorunum var.8 yıldır kisitm olduğu için hap kullanmıştım...
bu ara doğal kürler yapıyorum..bu ay soğan suyu yaptım adet ayda 2-3 kez oluyodu.bu ay 30 günde bir oldu hamilşeyim sandım ama olmadı maalesef :(dr.lar tek çözüm tüp bebek diyo klomen bile olmaz diyorlar.aşimm zamana bırakalım diyo 1 sene kendi halimize bırakacagız bakalım...bence yaşın daha çok küçük..1yıllık evli olman çok az bir süre.ben 25 yaşındayım dr bana genç olman büyük bir avantaj dedi..senin içinde çok gençsin..kür yap benim gibi.geçen ay çörek otu kürü yaptım.bu ay soğan suyu.soğan suyu gene yapacam bu ay.gelecek ayda civan perçemine başlayacam bakalım..hayırlısı olsun..hepimiz için..tekrardan hoşgeldin aramıza..

Geri