Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Of yaaaaaaaa...ne güzel bu ay ilk defa soğan suyuyla 31.inci gün adet olmuştum..hep ayda 2-3 kez oluyodum...şimdi 8 gün temiz kaldım şimdi gene pembe renkli şeyler gelmeye başladı...gene adet olacam galiba..olmazki bu yaaaa...nasıl hamile kalacam ki böyle...temiz kaldığım sayı çok azzz.. :(

hayırlısı olsun rapunzelcimmm..bende çok istiyorum..olmayacagını düşününce dünyam kararıyor..artık hastalarım bana dua etmeye başladı..allahım ne olur duy sesimizi hayırlı ise eğer bütün bebek istiyenlere hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip et yarabbim..aminnn
aminnnnnn aminnnn inşallah rabbim hepimize,isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı bebişler versin.

ham,le olmalıyım artık

merhaba bende klomen ve iğne tedavisi gördümbu ay adetim 4 gün gecikti çok sevinmiştim fakat bu akşam adet oldum tabi yıkıldım çok kasık ağrılarım ve akıntılarım oldu göğüslerim şişti fakat sonuç negatif herkes üstünede görmüş olabilirsin diyor ama böyle bir şey olabilirmi daha fazla umutlanmak istemiyorum

merhaba bende klomen ve iğne tedavisi gördümbu ay adetim 4 gün gecikti çok sevinmiştim fakat bu akşam adet oldum tabi yıkıldım çok kasık ağrılarım ve akıntılarım oldu göğüslerim şişti fakat sonuç negatif herkes üstünede görmüş olabilirsin diyor ama böyle bir şey olabilirmi daha fazla umutlanmak istemiyorum
olabilir cnm üstüne görmek diye bişe var ama ilaç kullandığın için sanmıyorum ümitlenme derim ben ama kararsızsan kan verip baktırabilirsin..için rahat eder enazından ...

kızlar meraba..ağustosun başında hsg filmi çektirecem..korkuyorum ama çektirmeden önce eşim kas gevşetici falan yapacak..hayırlısı bakalım..heryerde 350-450 tl arası adanada algomed özel hastanesinde 24 tl miş.aradım şok oldum..orda çektirecem inşallah..

kızlar meraba..ağustosun başında hsg filmi çektirecem..korkuyorum ama çektirmeden önce eşim kas gevşetici falan yapacak..hayırlısı bakalım..heryerde 350-450 tl arası adanada algomed özel hastanesinde 24 tl miş.aradım şok oldum..orda çektirecem inşallah..
ağrı kesici ve kas gevşetici iştim ben yarım saat öncesinde ağrım çok olmadı ama kanama oldu ben 200 tl çektirdim

bende bu ay ilk defa kolmen kullandım dün kontrolümvardı tek yumrta oluşmuş 22 milim olmuş doktor çatlatma iğnesi verdi dün gece vuruldum kasıakorımda ağrı oldu 1 saat sonra sında dokor hamile kalam şansın yükdek dedi yumrtsn çok güzel geliişmiş dedi bakalım bekliyecvez

Geri