Kokusuz ızgara keyfi!

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
Kokusuz ızgara keyfi!
Kokusuz ızgara keyfi!
Fırının kapı kapılı ızgara yapma özelliği sayesinde ısı ve enerji kaybı olmadan yemek pişirebilirsiniz. Üstelik ağır ızgara kokusu da mutfağınıza yayılmaz.

Daha iyi pişirme sonuçları
Bu yenilikçi çözüm ile fırın içindeki eşit ısı dağılımına bağlı olarak daha iyi pişirme sonuçları elde edilir. Isıtıcıların performansındaki artış da daha düşük seviyede enerji tüketilmesini sağlar.

Kolay ve Hızlı temizlik
Fırınınız katalitik iç gövdeye sahiptir. 200 °C ve üstü sıcaklığa ulaşan paneller özel yapıları sayesinde üzerlerine yapışan yağ ve benzeri kirleri toz haline dönüştürür. Fırın tabanında biriken toz, yumuşak bir bezle silinerek kolaylıkla temizlenebilir.

Ayrıca rahatlıkla çıkarılabilen ve yerine geri takılabilen fırın kapısı kolay temizliğe olanak verir. Emaye ocak ızgaralarını su ve deterjanla temizleyebildiğiniz gibi bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz.

İnsana saygılı çevreye dost
Güçlendirilmiş izolasyona sahip Electrolux fırınlar ‘white wool’ adında daha ekolojik bir izolasyon maddesi ile kaplıdır. Bu madde tutkalsız olup, toksik maddelerin yayılımını büyük ölçüde azaltır. Tüm Avrupalı organizasyonlar tarafından tanınan Alman LGA Enstitüsü, Electrolux fırınların insan sağlığına zararsız maddelerden üretildiğini garanti eder.
 
Üst