komandosunun meleğinden uygun fiyata çeyizler elemeği göznuru çeyizlikl herşeyyy

komandosunun meleği

Yeni Üye
Üye
komandosunun meleğinden uygun fiyata çeyizler elemeği göznuru çeyizlikl herşeyyy
çeyizler tel kırma namaz örtüsü elişlerimden örnekler çeyizlerim elişlerimi satmak istiyorum
slm bayanlar eşim askerde ve elişi yaparak ona para yolluyorum.çeyiz adına aklınıza ne gelirse yapıyorum

kurdela nakışı
tel kırma
dantel
iğne oyası
örgü

kendi yaptığım yada alıntı olan birsürü foto ekleyeceğim alıntıları birebir aynen yapıyorum elimde resim olmadığı için alıntı foto koyacağım.
kargo ptt kargo ile gönderilir uygun fiyattadır.siparişlerinizi bekliyorum
sevgiler ....

SİTE SAHİBİ NOTU :
Sevgili arkadaşlarım, bu kardeşimizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Zira site üzerinden satın aldığım ürünü dediği tarihte dediği şekilde gönderdi.

SADMİN

Son düzenleme:
resim010msd-6334.jpg

resim012wrz-5057.jpg

resim014g-7097.jpg

kendi elemeğimdir kurdela nakışlı havlu gösterişli şık bi havlu tam çeyizlik.itina ile yapılır nede olsa çeyizlik değilmi?tüm masraflar dahil yapması havlusu malzemeleri herşey dahil 45 tl bayanlar siparişlerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
Örnek fotoğrafları bekliyoruz Gamzecim, eminim el emeğin göz nurun olan el işi çalışmaların çok güzeldir, umarım gönlüne göre olur her şey, hayırlısı olsun canım. Tekrar Allah kavuştursun diyorum.

bayanlarrrr geldiiiiiiii
telll kırmaaaaaaa geldiiiii
şimdilik elimdeki modeller buu modeller netten alıntıdır yapanların ellerine sağlık bende aynılarını yapabilirim

tel kırma harikası bendede var artık ilgilenen olursa ulaşabilirsiniz .

bu güzelliklerden sizlerdede olmalıı bayanlarr

fiyatları görüşürüz ayrı ayrı değişiyo çünkü yazmadım onun için

Moderatör tarafında düzenlendi:
mas2nu8.jpg

MODEL 23 KURDELA NAKIŞLI ŞÖMEN FİSKOS ÇOK AMAÇLI ÖRTÜ 45 tl fiyat görüşülür

kuryaz2vv4.jpg

MODEL 22 KURDELA YAZMA OYASI kurdelası ve yazması da benden olduğu için 20 TL

havlukenaribohcaornegias1.jpg

MODEL 19 HAVLU VE BOHÇA İÇİN ÇOK AMAÇLI 15 HAVLUSUYLA 25

havig21bw3.jpg

MODEL 18 İĞNE OYASI HAVLU KENARI 15 TL HAVLUSUYLA 25 TL

fdsc00047wb2m25841251nu9.jpg
ipi yazması yapması herşeyi benden
MODEL 17 15 TL

99477039gr1vm7.jpg

MODEL 16 KATMERLİ HAVLU KENARI HAVLUSUYLA 35 HAVLUSUZ 25tl

aysin3sn9.jpg

model 15 bohça fiskos örtüsü şömen çok amaçlı kumaşıyla birlikte yapıldığından kumaşıda benden olduğu için 35 tl

img21852oo6.jpg

MODEL 13

alıntıdır ama istenirse aynını yaparım şömentabla konsol çok amaçlı 40tl

resim029df2.jpg

MODEL 9

1.ci 20 tl
ikinci 15tl
3.cü 15tl

resim028wp2.jpg

MODEL8

en üstteki 20 tl pembe ve en alttaki 30tl HAVLUSUZ

resim022ur4.jpg

MODEL 3

bu bohçanın içini 25tl dış kenarlarını 4 köşe 25tl olmak üzere 50 tlye yapabilirim

danteloyaorneklerilr4.jpg

MODEL 1 15 tl alıntıdr aynısı yapılır karosu vede havlusu hazır olarak istenirse toplam 30 tl dir

Geri