komandosunun meleğinden uygun fiyata çeyizler elemeği göznuru çeyizlikl herşeyyy

Merhabalar bu simli şala talibim para gönderimi yapacağım fakat, T.C Ziraat bankasının bulunduğu il ve şube kodu lazım bunları bildirirseniz ödeme geçeceğim size kolay gelsin.

fotoraf0289.jpg
fotoraf0290.jpg

fotoraf0292.jpg
fotoraf0293.jpg
fotoraf0295.jpg

fotoraf0296n.jpg

çok hoş kurdela nakışı bi bohça modeli bayanlar kendi elemeğimdir.isteyene istediği renklerde yapabilirim.gerçektende çok şık gözüken bi bohça.kullanmaya kıyamayacaksınız.fiyatı herşey dahil
(kumaşı kurdelası kargosu yapması )60 tl çok ince işçilik isteyen bi model bayanlar bu fiyata zor bulunur sırf ihtiyaçtan

ineyazmammm.jpg

ineyazmammm1.jpg

ineyazmammm3y.jpg

resim121j.jpg

buda son siparişlerimden bitanesi arkadaşıma yaptığım iğne oyası yazma modeli vede renkleri o beğendi.sizde beöyle bi yazma istiyorsanız kaçırmayın diyorum herşey dahil 35 tl bayanlar çok şık çok güzel tam çeyizlik

masamen4.jpg

masamen.jpg

masamen2.jpg

masamen3.jpg

şömentabla kurdela nakışı işlemeli çok şık renkleri siz ne renk isterseniz o renk yapılır 60 tl kumaşı ve kurdelasının ücreti baya bi tutuyo o nedenle 60 bayanlar. elime çokaz para kalıyo zaten.bu fiyata çok uygun siparişlerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
resim003mue.jpg

resim006q.jpg

çok güzel çok ağır iğne oyası namaz örtüsü elimde var bitmiş hazır olarak herkesin gözü üzerinizde olacak inanın bana.kargosu malzemesi yapması herşeyi benden 55 tl

Son düzenleme:
ineoyasyazmateyzem.jpg

ineoyasyazmateyzem1.jpg

ineoyasyazmateyzem2.jpg

ineoyasyazmateyzem3.jpg

gene çok hoş iğne oyası bi yazma kızlar.tam çeyizlik kendi elemeğim.gerçekten çeyizlerde göz dolduracak bi yazmadır.kesinlikle tavsiye ederim.beğenilip sipariş verildiği takdirde istenilen renklerde yapılmaktadır.herşey dahil.yazması ipi yapması kargosu herşey dahil 35 tl bayanlar bu kadar ağır bi model bu fiyata yok kaçırmayın

sghg.png

bayanlar bu modeli pcmde buldum alıntı ama kimsen laıntı bilmiyorum gerçektende.üzerindede isim yazmıyor.eğer arkadaşım bu model benim bu resim benim resmim diye görürse lütfen bana söylesin kaldırırım.EMEĞE SAYGIM SONSUZ ...

isteyen arkadaşlarımıza bu pançodan yapabilirim kız çocuklarımız için harika bi model battaniye olarakta kullanılabiliyor.çok kullanışlı bi model kesinlikle tavsiye ederim.sadece 60 tl ye hem battaniyeniz hemde pançonuz olsun.kargosu ipide benden

Geri