Korsana hayır deyip müzik CD'si kırdılar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Korsana hayır deyip müzik CD'si kırdılar
Süper FM ve MÜYAP; müzik sektörünün en büyük problemi 'Korsan CD'ye karşı, Türkiye'nin en önemli mücadele kampanyasını başlattı. Kampanyanın önceki gün Hilton Otel'de gerçekleştirilen basın toplantısında; MÜYAP Başkanı Bülent Forta, MESAM Başkanı Ali Rıza Binboğa, Prodüksiyon Genel Müdürü Erol Köse ve Sony-BMG Genel Müdürü Şemsettin Göktaş konuşmalarıyla korsan yayınların müzik sektörüne verdiği zarara dikkat çekti. Süper FM ve MÜYAP'ın 'Korsana Hayır Kampanyası'nın basın toplantısında Yaşar, Özgün, Funda Arar, Emre Aydın, Göksel, Reyhan Karaca ve Yonca Lodi görüşlerini dile getirerek, 'Korsana Hayır Çekiçleri' ile korsan CD'leri kırdılar.

HERKESLE ARAM İYİ
Herkes masanın başında CD kırarken oturan Göksel bunun sebebini soran basın mensuplarına, "Korsana hayır demiyorsak, buraya niye gelelim. Orada öylesine değil, bazı şeyler daha iyi anlaşılsın diye CD'ler kırıldı. Yoksa herkesle aram iyi, kimseyle bir problemim de yok" diye konuştu. Reyhan Karaca da konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Bu konuda çok sıkıntımız var. Benim ilk çıktığım yıllarda albümler milyonlar satarken şimdi 100 bini geçemiyor. Ben 100 bini geçen albümlere inanmıyorum. Hepsini reklam olarak görüyorum

Geri