gebe
  1. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

lütfen yardım edin..! :(

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında asiruki tarafından paylaşıldı.

saç dökülmeleri deri hastalıkları saç diblerindeki yaralar

melekler benim saçlarım çok uzundu. aşırı dökülüyo ve de diplerimde çok ağrı var diye gidip kestirdim ama diplerimdeki ağrılar hala geçemedi :uhu: anneme baktırdım sivilceye benzer bişeyler var dedi. elimi vurdugumda çok acıyo ama bi yandan kaşıntı var ne oldugunu anlamadım :S eger bu konuda bilginiz varsa lütfen yardım edin ..
    mağdurum mağdurumda mağdurumm :uhu: :uhu: :uhu:

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ben bilmiyorum ama bir doktora görün cnm.. ALLAHIM sifa versin .. Kisa zamanda iylesirsin insALLAH

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ruki stresten olabilirr benimde olmuştuu alın bölgem saçlarımın içii bi doktora git diyecem ama sen bana gel hemen geçer :D:D

nese355 ve asiruki bunu beğendi.
  4. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    ​gelim zati yarın :D:D

5. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

yok gız bana gel annem sen bitlenmişsin atta okadar bitlenmişsinki kafanı yiyolar artıkın hahaha la vazgeçtim gelme baaaaaaaaaaa baaaaada geçer ayyyyyyyyyyyy hahaha BİTLİ RUKİİİİİ BİTLİ RUKİİİİİİ hahaha

asiruki bunu beğendi.
  6. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    canim gecmis olsun. bencede bir doktora görün. birde basörtülüsün galiba hep takiyorsan esarpi, hava almiyor da olabilir evde basi acik dolasmani tercih ederim. eger mümkünse...

asiruki bunu beğendi.
  7. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

guloooo ne biti biti tanımıyomuyuz sankim anam baktı bişey yok bikerem < Konu Resmi..>

8. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

saol berfincim yaa :uhu: ben evin içinde açığım zaten sadece dışarı çıktıgımda örtülüyüm ve dışarıda pek çıkmıyorum yani örtülüden çok açık aslında saçım.. ama neden böyle oldu anlamadım :S

9. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

şaka kısssss ne biti KENE la o hahaha hahaha hahaha

10. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    asim mevsimden emin ol.. bende geçen sene bu zamanlar saç kökü ağrıması ve dökülmelerim oldu hemen hemen bir ay sonra geçti ve şimdi yine var ama sivilce yok yanlız.. bence telaşa gerek yok sanırım geçici:D:D

asiruki bunu beğendi.
  11. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    sampuanini degistir belki ondanda olabilir.

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aynı belirtiler bende de vardı, seboreik Dermatit hastalığından kaynaklandıgını öğrendim,sakın kaşımayın ve hemen bir cildiye uzmanına görünün, en büyük sebebi stres, size uygun şampuanları kullanamaya başlamak zorundasınız, ama tam teşhis için yine de mutlaka doktorunuza başvurun, geçmiş olsun..

asiruki bunu beğendi.
  13. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

çok teşekkür edirm

lütfen yardım edin..! :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  2. lütfen yardım edin..

lütfen yardım edin..

mrb ben fatoş benim başımdan güzel bi aşk geçti anılarımız bölümüne açtım bu konuyu ama ondan sonra asla kimseye aşık olmadım öyle karamsarlaştımki hergünüm ağlayarak onu düşünerek geçio lütfen bana yardım edin çok acı çekiorum artık ağlamak değil gülmek istiorum bu yüzden kendimden nefret ediorum çok duygusal bi yapm var herşeye ağlayan biriyimdir kolay kolay aşık olamıorum korkuorum yardımcı...
  3. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  4. Yardım Edin Lütfen... (kpss)

Yardım Edin Lütfen... (kpss)

28 kasımda sınava giricem ama hiç çalışamadım. Fazla vaktim yok bu yüzden en çok hangi konulardan çıkıyo bunu öğrenip ona göre çalışma yapmak istiyorum. Ama bu konuda bi bilgim yok bilgisi olanlar bana kpss de en çok çıkan konuları söyleyebilir mi? Şimdiden hepinize tşk ederim...
  5. Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin

mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi ama onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü ama o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış ama benim haberim bile olmadı yılbaşına...

Sayfayı Paylaş