lütfen yardım edin..! :(

asiruki

Aktif Üye
Üye
lütfen yardım edin..! :(
saç dökülmeleri deri hastalıkları saç diblerindeki yaralar

524154e8cc7169adf4.jpg

melekler benim saçlarım çok uzundu. aşırı dökülüyo ve de diplerimde çok ağrı var diye gidip kestirdim ama diplerimdeki ağrılar hala geçemedi :uhu: anneme baktırdım sivilceye benzer bişeyler var dedi. elimi vurdugumda çok acıyo ama bi yandan kaşıntı var ne oldugunu anlamadım :S eger bu konuda bilginiz varsa lütfen yardım edin ..
mağdurum mağdurumda mağdurumm :uhu: :uhu: :uhu:

ruki stresten olabilirr benimde olmuştuu alın bölgem saçlarımın içii bi doktora git diyecem ama sen bana gel hemen geçer :D:D

yok gız bana gel annem sen bitlenmişsin atta okadar bitlenmişsinki kafanı yiyolar artıkın hahaha la vazgeçtim gelme baaaaaaaaaaa baaaaada geçer ayyyyyyyyyyyy hahaha BİTLİ RUKİİİİİ BİTLİ RUKİİİİİİ hahaha

canim gecmis olsun. bencede bir doktora görün. birde basörtülüsün galiba hep takiyorsan esarpi, hava almiyor da olabilir evde basi acik dolasmani tercih ederim. eger mümkünse...

canim gecmis olsun. bencede bir doktora görün. birde basörtülüsün galiba hep takiyorsan esarpi, hava almiyor da olabilir evde basi acik dolasmani tercih ederim. eger mümkünse...

saol berfincim yaa :uhu: ben evin içinde açığım zaten sadece dışarı çıktıgımda örtülüyüm ve dışarıda pek çıkmıyorum yani örtülüden çok açık aslında saçım.. ama neden böyle oldu anlamadım :S

asim mevsimden emin ol.. bende geçen sene bu zamanlar saç kökü ağrıması ve dökülmelerim oldu hemen hemen bir ay sonra geçti ve şimdi yine var ama sivilce yok yanlız.. bence telaşa gerek yok sanırım geçici:D:D

Geri