MEÇHUL iyi ki doğdun =)

• Konbuyu başlatan DєRiи яocк
  • Başlangıç tarihi
ya bakın benim dogum günümdede böyle ilgi beklrim söyliyim yani

Canım benim nice yıllara doğum günün kutlu olsun iyiki varsın iyiki bizimlesin sen çok seviyoruz herşeyin gönlünce olması dileklerimle:)

mechul-7997.gif

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun...

Bu sitede sevilen ve önem verilen kadın Meçhul; her ne kadar c.tesi günü ve hafta sonu tatili dolayısı ile geç olmuş olsada ki bu seni üzmüş ve başka duygulara yönelmeni sağlamış. ama bilki kolay kolay ısınamayan ben için çok önemli bir yerdesin :)

İyi ki doğdun, sitemin en sevimli, en renkli kadını :D:D

Dilerim ki Rab, ömrün boyunca gülümsemeler nasip eder sana ve yüreğin hiç incinmez, sevdiklerinle birlikte nice güzel, uzun ve sağlıklı, sevginin, huzurun, bereketin bol olduğu bir yaşam nasip eder sana. :)

İyi ki doğdun bak ne güzel bir Meçhul oldun, ardından dj oldun :)

Haklı olarak kırılmış olsanda geçerli nedenlerimizide göz önünde bulundur ve bizi anla :) Tüm Meleklermekani.com, adına sesleniyorum; SENİ ÇOK SEVİYORUZ :kiss:

Canımm rüyamm benimmm:)Prensesss..Her zamanki gibi güzel cümlelerinle beni fet ettin=)Çok teşekkür ederim.Siz beni unutmadınız biliyorum ben kırgınlığım size değil ki olamaz da ben size kırılmamm..Benim eşim hatırlamadı hatta kutlamadı bile beni üzen kıran bu oldu:)

Olsun o unutsada sizler varsınız iyi ki varsınız iyi ki doğdum iyi ki sizlerleryim...

BENDE SENİ VE SİZLERİİ ÇOK SEVİYORUMMMM=)=)ÇOOOOOOKKKK

Başımızın belası ambalaj hatası deli Meçhul,

Sitemize geldiğin günden bu yana hep iyi şeyleri temsil ettin ( ara ara çıldırtmaların haricinde ) Dilerim ki ; Yeni yaşında yeni umutlar sağlık mutluluk ve huzur dolu bir yaş olur.

Sadmin.

İyiki doğdun bak ne güzel bi hatun oldun :D:D:D

SADMİNİM canım halammm:DNe kaaa amblaj hatası olsam da sizleri çok seviyorum:)Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim:)2 yıl kadar sizlerleyim ve 2 yıldır kahrımı çekiyorsunuz:DBu yıl da kahrımı çekmeniz dileğiyle diyorum her zamn sizlerle olmak güzelll:):):)iyi ki varsınız...
iyi ki doğdum ne gözell bir hatun oldumm :utan:

Canım benim nice yıllara doğum günün kutlu olsun iyiki varsın iyiki bizimlesin sen çok seviyoruz herşeyin gönlünce olması dileklerimle:)

mechul-7997.gif

Benim güzel kalpli güzel yüzlü MAVİŞŞŞİMMM canım çok teşekkürr ederim:)Ben de seni ve sizleri çok seviyorum:):)Pastaaa harikaaa benim bu yaşıma kadar hiç doğum günü pastam olmadı:)))Kendi kendime bişeler yapıyordum ama bu kadar güzelii hiç. olmamıştı:):):)Teşekkürlerr maviş adminimmm:asskim:

Doğum günün kutlu olsun canıkım :ar4fd: Nice hayırlı senelere... benim doğum günüm de geçen cumartesiydi ama kimseçikler kutlamadı:seker: :D:D

Oyy canımm çok sağoll..SENİNDE DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE YILLARA SAĞLIKLA MUTLULUKLA İNŞALLAHHHHHHH:):):):)

Doğum Günün kutlu olsun canım sevdiklerinle birlikte nice nice senelere :) Herşey gönlünce olsun seni seviyorum :kiss:

happy-birthday-1-4463.gif

Canım pasimmm benim gülümmm gülüşümmmm:)Güzel dileklerin için Çokkk teşekkür ederim.Bende seni seviyorumm....iyi ki varsınnnn:asskim:

Arkadaşlar gerçektende çokkk teşekkür ediyorum.Güzel dilekleriniz için diğer kutlayan kutlamayan tüm arakadaşlarıma sonsuz teşekkürler..İyi varsınız yaa iyi ki tanıyorum siziiii....iyi ki benimlesinizz ve iyi ki sizlerleyim....Umarım bu yıl da olduğu gibi diğer bütün yıllarda beraber olmak dileğiyleee....

SİZLERİİ ÇOKK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMM

Geri