Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

GuL_CiCeGi

Yeni Üye
Üye
Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(
melek yardımcı yardımcı melekler
Sevgili melekler
benim derdim kendıme göre cook büyük geliyor .ben bundan 1.5 sene önce evlendim eşim icin ailemi herkezi cignedim ve pişman degılım. Ama eşimin benden önce cıktıgı bır kac kız var bu dogal bılıyorum ama eşim bı kacı tarafindan kullanıldı eşimde bunu gururuna yedıremedı ve yıllar gecmesıne ragmen onlardan ayrılalı hala kin duyuyor iki eski sevgılısıne. gecen sene bu vakıtler eski sevgillilerinden birine denk geldi ve telefon no derken herseyını buldu ve ondan intikam aldı benden gızlı yapma calıstı beceremedı. eşim kıza msjlar cektı bunlar bı nevi cıkmaya basladı ben ögrendım eşimle konustum bana dedıkı ''yılların kinini unutamıyorum intikam alicam senle benım arama ALLAHdan baska kımse gıremez'' dedi evet dogruda .neyse kıza sonunda yarı yollda bıraktı konu bıttı. ama malsef bu senede dıger ikinci eski sevgılısını buldu bu sanaldaydı. bir foruma üye oldu oraya denk geldı ve suan onada aynısı yapıyor eşime bu durumdayken bıle güvenıyorum dün herseyi konustuk ''aramızda bırsey yok sadece o kızın beni kullanmasını unutamadım bu seferde ben onu kullancam'' dedı. bende ne düsüncemi ne yapcamı sasırdım gecen seferkını unutamamısken gene aynı bı durum ..... Kafam okadar karısıkki inşallah derdimi anlata bilmişimdir nolur yorumlarınızı yazın kımseye derdımı anlatamıyorum ..... :(

Cevap: Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

canım bence senin eşinin aklı bekarlıkta kalmış.evliliğinin ilk yıllarında böyle yapıyorsa işin zor.ne diyeyim karar senin.ama bence düzelmesini hiç umut etme.sen sustukça o daha kötü olacak.umarım daha fazla üzülmezsin.

ya gizli yapmıyor itiraf edıyor bana cok düskün ama ne bilim aklim cok karısık :(

sende ona düşkünsün sende yap o zaman.canım sen kaç yaşındasın.lütfen kendini ezdirme.ben böyle hemcislerime hem kızıyorum hem üzülüyorum.tabi bu bir iki aylık birşey değil.yıllar geçtikçe katlanamazsın.ama o zamanda psikolojisi yerlerde sürünen bir insan olursun.hele çocukta olursa kolay değil.onun için kesin kararını ver.aşk gelip geçici.zaman geçtikçe beklentiler değişebiliyor.allah yardımcın olsun.

cok tsk ederım kendimi ezdırmemeye bakıyorum ama böyle tatsizliklar olunca gercekten piskolojim cok bozuluyor :( eşim bana bu son dedı bundan sonra seni üzmicem dedı inşş dedıgı gibi olur

canım yazdıklarını okurken kendimi senin yerine koymaya çalıştım aynı şeyi ben yaşasam ne yapardım diye düşündüm
bir kere ilkine kesinlikle izin vermezdim insanların hayatlarında hazmedemedikleri şeyler olabilir geçmişte kötü deneyimler yaşayabilirler ama bunları şimdiki hayatına ve sana yansıtması hiç hoş deyil bir kere töleranslı davranmışsın ikinciye kesinlikle izin verme bence
bu son diyormuş belki üçüncüde çıkacak o zaman ne yapacak
çok yanlış bebeğim bence kesin tavrını koy erkekler karşılarında kendine güvenen kararlı kadından çekinirler evlenmeden önce yaşananlar orada kalmalı umarım mutluluğu yakalarsın sorunlarından bir an önce kurtulursun.

tatlım o gözlerini dört aç emi bitanem eşin senden bişey gizlemiyo diye nasıl müsade edersin bu hatalara geçmiş geçmişde kalmıştır...ilerde daha farklı bir konuyla karşına çıkarsa haberin var diye müsademi edeceksin bu intikam şeklinide pek anlamış değilim...gözü intilam görüyosa senin aşkın yanında ben söyleyecek bişey bulamıyorum daha sonraki yıllarını düşünerek hareket et sev gi hep bu yeni evliliğindeki gibi kalmıyo sadece alışkanlığa dönüşüyo o zaman da o kafanı taşlara vurmayasın....akıllı düşün müsade etme çok çirkin bir davranış bence...sevgi farklıdır farklı yaşanır...Allah yardımcın olsun

canım dizginleri eşinin eline verme yoksa ömür boyu dizginleri onun elinden alamazsın.Geçmiş bence geçmişte kalmıştır.Kocanın daha önce aklı nerdeymiş,zamanında intikamını alsaymış.Evlendikten sonra gündeme getirmesi çok saçma...erkeklere bu konularda güven olmaz sakın bunu unutma emi canım...

kendimi senin yerine koyuyorumda böle bişeye nasıl müsade edersin ablacım ezdirme kendini koru kocanda olsa sonuçta bi erkek bunu ewlenince nden yapıo bence düşünmesi lazım artık ewli onu ilgilendirmio o kızlar die nese ablacım allah yardımcın olsun ne diyelim

eskide yaşanmış bir şeylerin acısı olabilir ama intikamı hele evlendikten sonra nasıl alınır bu nasıl bir açıklama tarzıdır vede bunu sen nasıl normal karşılarsın anlmışdeğilim senin suskunluğun eşine olan sevginden kaynaklı olsada eşinin yaptığı söylemişte olsa yanlış bu ileride alışkanlığa dönüşüp senin başına işte açabilir hatta söylemek istemiyorum allah korusun evliliğini bitrime noktasına geitrebilir unutma bebeğim erkekler bir kadına eğlence olsun diye takılıyor sonra sevebiliyor sonra ne eş ne çoçuk gözleri görüyor evlerini terkedebiliyor yuvayı kolay yıkabili
yor bence tavrını koy ve buna müsade etme allah yardımcın olsun

Geri