Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

Cevap: Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

canım benim inan ne diyeceğimi bilemiyoruum çok zor bir durum olmalı...seninle yaşıtız yaşlarımız aynı ve tahmin ediyorumki sende benim gibi yaşına bakmadan büyük yükler ve riskler altına girmişsin evlilik ilk bakıldığında bize kolay gelir anne babamızın yaşantısı gibi zannederiz ama öle olmuyorrr...önce eşin..sonra kayınvalide kaynat..görümce..çocuklar derken uzayıp gidiyor o karmaşada evliliğinn nasıl geçtiğini bile anlmazsın ama şuan benim senin evliliğinden anladığım tek şey sen onu affetmemişsin sadece bri şeylerin üstünü örtmüşsün damarına basıldığı an o örtüyü yırtacakmışsın gibii yinede en iyisini sen bilirsin... sana hata yapan bir insanı affetmek en büyük intikamdırr...allah'a havele et ve kafana tokadan baka birşey takma mutlu olmaya bak sonra üzülen olma doğru karar ver..canım benim ..çok öpüyorummmmm

evet aynen canım dedıgın gercekten öyle her fırsatda suratına vuruyorum eşime affettım senı dedım ama olmuyor malesef:( cook üzdü beniiii inşş unuturum... üstelik canım ben kacarak evlendım ailem yok yanımda onun eksıklıgı cok var icimde.... :(:):):)( ahhh annemm babam kardesleriimmmmmm

Hmmm cenemi tutmadan icimden gecenleri söyleyecegim umarim ters bir tepki almam.....

Insan birbirine düsman olarak ayrilabilir tamam ama bir baskasina asik olduktan, evlendikten sonra gecmisi (yani eski sevgilileri) silmesi gerekir.
Canim bak kardes tavsiyesi, bana pek inandirici gelmedi, kin güdüyormusda intikam alacakmisda, ne intikami kardesim olmus bitmis sen bir yuva kurmussun esinle ilgilen gerisini bosver.
Esinle bi konus yine, belki ben cok kiskanc biriym bilmiyorum.... yani benim esim böyle birsey yapsaydi basina neler gelirdi tahmin bile edemiyorum, yada düsünsene SEN esinin yaptigi gibi eski sevgililerinle konusursan, intikam aliyorum ondan yaziyorum dersen ne olurdu??????
Tamam esin, güvenme demiyorum ama yinede dikkatli ol... bazi yerlerde ipi eline al....

Sevgiler

canım ben senin yerinde olsaydım büyük bir olasılıkla eşime sorardım' ben böyle bir yapsam tepkin ne olurdu?' diye...eşin evliliğin ciddiyetine henüz varmamış sorumluluğunu üstlenememiş gibi...kayınpederini yada başka bir büyük erkeği devreye koysan...erkek erkeğe konuşsalar...

ya benım esımde hep bılgısyarda oyun oynar ama o blgısayrdayken benım aklıma fenalıklar gelır..şimdi dıyorum benımkı aynısını yapsa bulmaya calıssa ben kesın bırakır gıderdım bunları kaldıramıyacak kadar hassasım..ama karar senın canım..aklına gırmke ıstemem

canım merhaba. okudum ve çok üzüldüm. senin musamma göstermen sevgindenmi yoksa aileni bile hiçe saymıssın zamanında ondanmı karar vermedim. ne kadar acı geliyordur sadece onu anlaya biliyorum. ben olsam kahralordum heralde,allah sabır versin kardeşim ama lütfen mantıklı ol,o senin kocan,bi hayatı paylaşmaya seninle yola cıkmış,bu yolda yürürken diğer yabancıları araya sokmak çok yanlış,sen yabancıları sokmuyorsun sonucta,bir bayan cok kırılgandır,senin ne kadar kırılabileceğini hiç düşünmeden haraket ediyor,lütfen izin verme kardeşim,ilerdede unutamıya bilirsin,bu düşün celer bu kırıklık hep senle yaşayabilir. ben bayanların acı cekmesine dayanamıyorum. tekrara allah sabır versin.

çok kötü bir durum bence çok yanlış çok sizde buna göz yummayın bence olmazki ama adam evli eski sevgilisyle çıkıo onu yarı yolda bırakıo hiç olacak iş değil onlar mazide kalmış bişey sabrınıza şaşırdım doğrusu allah kolaylık versin ama açık konuşmuş sizden gizlememiş bu yönden bakarsak gerçekten kinli ama buluşma falan olmasa bari ozaman olmaz çok yanlış lütfen eşinize dur dey,in

eşim kapadı artık o konuyu bır daha yapmıcagını benı ne kadar üzdügünü fark ettı artık yok öyle bırsey bıttı hep kontrol edıyorum ama artık yok öyle bırsey görüsmüyor o kızla hepınıze coook tsk ederım desteklerınız ıcın hepınızı bırtanesınız canım meleklerım

walla canım nedıcegımı şaşırdım..yazınıda okudum sana verılen cwp ları..melegım senın kararın eşını sewıyosun bellı ..sana söz wermiş..dıyosun pekı nerden bıleceksın yapmıyacagını..canım karar senın..bu erkek mılletıne akıl sır ermıyo..benım eşim yapsa walla çok kotu şeyler olur...melegım yınede kendını üzme...ıyıce duşun karar senın..

eşim kapadı artık o konuyu bır daha yapmıcagını benı ne kadar üzdügünü fark ettı artık yok öyle bırsey bıttı hep kontrol edıyorum ama artık yok öyle bırsey görüsmüyor o kızla hepınıze coook tsk ederım desteklerınız ıcın hepınızı bırtanesınız canım meleklerım

canım ya çok sevindim adına eşin hırsını almış iyi bari kapatmış konuyu inşallah daha açılmaz ama sabrından dolayı kutlarım seni bitanem allah bidaha yaşatmasın sana böle bişey

Geri