Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

Cevap: Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

canim bana gore cok cirkin bir davranis esinin yaptigi asla izin verme.bir dusun ayni durumda sen olsan ne olurdu ben sana soyleyim namus olur kapiya konurdun oyle dusuncedeki biri bence sana onu yapardi,eskide ne olduysa olmus gecmisle yasanmaz sana bunlari yasatmasina izin verme onun gecmisi sanane bunlardan degilmi,demekki unutamamamis,allah yardimcin olsun guclu ol arkadasim,

hepinizin düsüncelerine katılıyorum ablalarım kesinlikle eşimin yaptıgını onaylamıyorum ama hep benden gızlı yaptı ben kendım süphelendım ve cıkardım ortaya ondan sonrada kendı dedı bana bıttı dıye tavrımı koyuyorum koymuyor degılım ama napim illa yapcanı yapıyor gelıyor yanıma evet hatalıyım dıyor bu sonkindede uzun uzun konustuk aff etmıs hala degılım onu cooook kırgınım bunu oda bılıyor kesınlıkle hıc bırsey yokmus gıbı davranmıyorum ve ona dedım eger bır daha böyle bırsey haber olsun ve olmasın olucak olursa benı bulamasın dedım böyle bırseyi ögrendigim andan itibaren yokum dedım ve benım dedıgımı yapcamı bılıyor oda bundan sonra baska ne yapa bılırımkı. bu kadarını dedım ona sizce suan bı sans verip bır dahakınede terkmi etmeliyim??? neyapalıyım ??? inanan siz büyüklerimi dinlemek istiyorum o yüzden buraya actım konuyu. sizler daha iyi bılırsınız tavsiyelerinizi beklıyorum.

VE HEPİNİZE COOOK TSK EDİYORUM KONUMA VAKİT AYIRIP OKUDUGUNUZ İCİN BİTANESİNİZ HEPİNİZ İYİKİ ÜYE OLMUSUM BURAYA CANIM MELEKLERİMM.....

Okuduklarım beni çok şaşırttı varmı böyle bişi yaa adını intikam koyup eski defterleri karıştırıp tek tek arıyıp bulmak bir süre görüştükten sonrada ohh orta yerde bıraktım diyip diğerine ulaşmaya çalışmak asla kabullenemeyeciğim bir şey buu neclaya bu konuda katılıyorum sen yapmış olsan namusumu lekedin diyip seni olup olmadık bir şekilde aşağılayıp kıyameti koparır
yok öylee yağma buna asla ve asla izin verme arkadaşım eyy allahım yaa yaşadıkça daha neler duyucaz yangına körükle gitmek niyetinde değilim ama bu düpedüz aldatma ilerde şikayetlenicek olsan haberin vardı diyip kendini temize çıkaracak.
Senin en büyük hatan en başta böyle bişeye izin vermen hemen kendini toparla ve böyle bir olaya izin vermee ne olursa olsun ne yaşanmışsa yaşansın madem evlisiniz eski geçmişde kalmıştır arkaya değil önünüze bakacak hayatınızı yaşayacak eskiye sünger çekecek yerde olaya bak yaa intikammış ahh böyleleri benim elime düşücekki intikam nasıl alınır görsün.....
Canım yaa sana tavsiyem asla pasif durma ve böyle bir olaya izin verme bugün haberin olur susarsın ama inan bir süre sonra canını çok sıkacak bu durum suskun kalıp kırıldım bilsin diye bekleme her seferinde bunu dile getir ama sözlerinle ama hareketlerinle ve
en güzeli eşinle oturup konuşmak hiç tasvip etmediğini mutsuz olduğunu dile getir ilerde aileler duysa inan seni suçlayacaklar ve haklılarda söyleyecek kendini müdafa edecek söz bulamayacaksın.Eşin yanlış yolda sana çok iş düşüyor allah yardımcın olsun..

canımm şuraya bir göz atmanı istiyorummm...Tıkla ve okuu

https://www.meleklermekani.com/kadi...iyla-cennete-donen-evlilikler.html#post230319

Son düzenleme:

cok tsk ederım samazen bende aynen öyle yapıyorum zaten ignemeler laf sokmalar bunu ona hep dıyorum bu olaydan cok rahatsızım dıye beni cok üzdün kırdın kırıldım dıye hep dıyorum ve konusmalarımzda laf sokmalar hep yapıyorum bırsey olmamıs gıbı davranamam cok incindim cünkü yorumlarınız ıcın inan hepinize cook tsk ederim kolay kolay yumusamıcam ve bı daha böyle bırsey olmasına ızın vermıcem oldugu takdırde kimsem olmadıgı takdırde kendım varım kendıme güvenım var cekip gıderım ben bu üzüntüyü cekmek icin evlenmedım....

bir şans ver evllik olgunlukla eşler birbirini kaldırabiliyorsa yürüyor yoksa bitebiliyor biraz zamana bırak ama rahatsızlığını bellet tavrını koy gülçiçeği acaba eşine karşı fazla diraYETLİ DURMUYOMUSUN YADA SENİN ZAYIF NOKTALARINIMI SANA KULLANIYOR YADA KENDİ SİNE olan zaafını bildiği içinmi beni AFFEDER DÜŞÜNCESİYLE BİTİRDİĞİ İLİŞİKİLERİNİN ARDINDn gidiyor affına sığınıyorum bir evlilikte eşlerin birbrine sevgisi varsa gerçek saygı varsa aldatma olmaz bu gerçek kaçınılmaz ama bazen insanların karekteride bu yönede meyilli eşini sever ama adAm çapkındır bundan vazgeçemez çoçuk varmı en önemli durum bu bazı şeyleri içinde yaşayan sen olduğun için biz senin anlattıklarına göre yorum yaparken seni tetiklemek yada ani kararlar aldırmak maksatında değiliz zira hepimiz aynı yollardan geçtik bizim sana aktaracağımız sadece tecrübelerimiz ve teselli mahaiyetedindeki sözlerimiz olur bunu kararını en iyi sen vereceksin mantığını çalıştır kendini garantiye al çalışmıyorsan çalışmayı düşün vede dik dur karşısında derken geçte karşısında çatır çatır tartış demiyorum kavgaya karşıyım savaşını içten ve istikrarlı yapacaksın zira fazla dırdırda erkeği yıpratıp evden uzaklaşmasına hatta başka kadına eğilmesinede en önemli etkendir savaşını derinden tatlı sert olarak yap küserek konuşmayarak değil onu yumuşak yaklaşarak saygı ve sevgi çerçevesinde bazı konularda ona hükmediyormuş gibi değil ama yumuşaklığın sayesinde birgün edeceksin ve istediğin kıvamada zamanla gelecek kadınlar akıllıdır yeterki kafalarına koysunlar herşeyin üstesinden gelebilirler bende senin bu kirizi aşacağına inanıyorum canım sabır et bakalım ama savaşını devam et

Son düzenleme:

evet ablacım aynen dedıgın gıbı yapıyorum calısıyorum kendı ayaklarımın üstünde allahıma sükür dura bılıyorum cocuk felan yok daha. aynen dedıgın gıbı yapıyorum bende suan ve bu sekılde kazanıyorum ...

canım eşin onu ne kadar sevdiğinin farkında ve bunu sana karşı kullanıyor,bu seferlik affet...çünkü evlilikler çok çabuk yıkılacak bir kurum değil.ama bir daha olmamasına özen göster ve tavrını koy.eşin bir daha ki(inşallah olmaz)sefere onu affetmeyeceğini anlasın.eğer olursa bence hiç düşünmeden ayrıl ve kendi ayaklarının üzerinde dur...fakit geç olmadan!!!

canım eşin onu ne kadar sevdiğinin farkında ve bunu sana karşı kullanıyor,bu seferlik affet...çünkü evlilikler çok çabuk yıkılacak bir kurum değil.ama bir daha olmamasına özen göster ve tavrını koy.eşin bir daha ki(inşallah olmaz)sefere onu affetmeyeceğini anlasın.eğer olursa bence hiç düşünmeden ayrıl ve kendi ayaklarının üzerinde dur...fakit geç olmadan!!!

bılıyorum canım bende o yüzden kendı ayaklarımın üzerinde sımdıden duruyorum calısıyorum cocuk henuz yapmadım yapmayı da düsünmüyorum 2-3 sene gecsın esıme sonsuz güvenım ondan sonra anca ve askere gıdıcek daha herseyın vaktı zamanı varr inşş dengini alır herseyy ve eşim bı daha böyle bırsey yapmazz cok pişman oldu her lafında caktırmadan laf sokuyorum bana olmuyor böyle cook üzülüyorum hatamın farkındayım dıyor :) kötülüge devamm pass vermek yok dıme melekler ;)

Eşinin yaşı kaç bilmiyorum canım ama yaptığı çocukça.Öyle saçmalıkmı olur eski denilen bişey yok o evli bir erkek ve sen buna izin verme otur konuş ve buna ne kadar içerlediğini kırıldığını söyle sana aramıza kimse giremez dediğinde ise bunun güvenle alakası olmadığını senin şahsına saygısızlık olduğunu söyle olması gereken bu...

ve de ne demek intikam alacağım öyle şeymi olur her sevgilinin sonu olacak diye birşey yok.bırak evli barklı bir adamı liseli aşklarda bile eski sevgiliden olmadı diye intikam alınması saçmalıkdır ilk okul çağlarında olur bu gibi çocukça düşünceler.

Allah yardımcın olsun arkadaşım...

arkadaslar yaptıgına ınan pişman ettiriyorum onu fitil fitil burnundan getırıyorum beni cok üzdü bır degıl ıkı oldu inan gercekten cook pişman olduu her lafında sustuyorum onu ama hak etti inan arkadaslar ablalar katılıyorum hepizine.... umarım bır daha yapmaz sirf bu nedenle evliligilimiz yıpratır bitirir bu sefer intikam almak degıl onlara geri döner.....

Geri