Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Sagol birtanem,insallah canim.Allah sana ve diger isteyen herkesede nasib etsin insallah.Hamileyken dogumdan korkardim ama sonra söyle düsündüm:Ne kadar zor olsada bir dogum sonucta en fazla bir gün sürüp gececek ama karsiliginda sahib oldugun sey icin buna katlanmaya deger...

aminnn inş canım benim yaa kıss sen çok tatlı bişeysin tatlı niyetine yerim seniiii:d015:

Insallah canim benim.Cok duygulandim yaw,sanki tekrar yasamis gibi oldum herseyi.Bebek ciktiktan sonra insanin karni sanki balon gibi sönüyor kizlar,cok ilginc oluyor.Bebek tamamen ciktiktan sonra basardim basardim diyerek sevincten aglamistim...
Basardim basardimi almanca söylemistim,oradaki alman Dr ve ebede anlasinlar diye:D
herkesin anlaşmış gibi söylediği şey şu.bebeği, ilk kucağına verdiklerinde bütün ağrıların son buluyor ve sadece mutlu oluyorsun.her doğum yapmış kadın bunu söylüyor

bitanem neresi iyi onun allah aşkına iyi bir dr olsaydı seni yokyere aylarca ağlatmazd çok sinirlendim şimdi gider yolarım odr u haaaaaaaaaaaa

en büyük desteğim sizsiniz aileme içimi dökemiyorum çünkü dayanamıyolar onlarda 8 sene evlat hasreti çekmişler çok zor olduğunu anlıyolar ve bende daha çok kahrolduklarını hissediyorum sen şimdi bir anne adyısn düşünki daha doğmadan en ufak sacıda ona bişey olcak diye endişeleniyosun acıy çekersin dayab,ilğin kadar ama evladını acı çekmesi seni kahreder o yüzden sizi çokkk seviyorum destekleriniz olmasaydı belkide ben şimdi ruh ve sinir hastanesinde tedavi görüyodumm canımsınız benim canımm iyiki varsınzz
güya iyi bi doktor işte

canım benim burda hepimiz aynı kaderi paylaştık.aynı yollardan geçtik geçiyoruz.ben de burada teselli bulmuştum.Rabbim kimini bekletiyor kimine hemen veriyor.annemin de 2 sene olmamış.aslında çok normal ilk sene olmaması.sonrasında da stresten olmuyor.herkes soruyor bebek yok mu diye.daha fazla stres oluyor o zaman.ben de sizin desteğiniz olmasa o dediğin yerde olabilirdim :çitos::zonked:
evet canım dünya bizlerin imtihan yeri...bu duayı kayın validemden duydum çok hoşuma gitti yazdım :) nasılsınız bakiyim?
biraz sancım var bugün ama şükür iyiyiz canım

hoşgeldin tatlım nasılsın bakimm m sanada hayırlı ramazanlar
hoş bulduk canımcım dün chatboxta yazarken iftar için çıkmam gerekti yazdım umarım görmüşsündür :)

Bu arada silam nisa ve aysegül,hosgeldiniz kizlar:)Dogum hikayemi yazarken gelmissiniz anca yazabiliyorum:D
Aysegülcüm,dün chatboxta yazisirken baglantim kopmustu canim.O yüzden veda edemeden kayboldum...
hoş bulduk laram inşallah yeni doğum hikayenide yani şey hikayelerimizide paylaşırız buradan yeni gelen meleklerle:9
aminnn inş canım benim yaa kıss sen çok tatlı bişeysin tatlı niyetine yerim seniiii:d015:
aaaaaaa biri tatlı mı dedi ımmm kızlar iftara az kaldı birazcık acıktım yaww :zonked:

hb tatlımm benimm olsun kuşum önemli diğil zaten habersiz gitmiyceni biliyorum ben seninn yerim seni tontişşş

bitanem neresi iyi onun allah aşkına iyi bir dr olsaydı seni yokyere aylarca ağlatmazd çok sinirlendim şimdi gider yolarım odr u haaaaaaaaaaaa

en büyük desteğim sizsiniz aileme içimi dökemiyorum çünkü dayanamıyolar onlarda 8 sene evlat hasreti çekmişler çok zor olduğunu anlıyolar ve bende daha çok kahrolduklarını hissediyorum sen şimdi bir anne adyısn düşünki daha doğmadan en ufak sacıda ona bişey olcak diye endişeleniyosun acıy çekersin dayab,ilğin kadar ama evladını acı çekmesi seni kahreder o yüzden sizi çokkk seviyorum destekleriniz olmasaydı belkide ben şimdi ruh ve sinir hastanesinde tedavi görüyodumm canımsınız benim canımm iyiki varsınzz
Bende öyle düsünüyorum tatlim.Iyiki burayi buldum,iyiki sizler varsiniz...
yaaaaa ama ben yine korkuyorum kesin normal doğum olmicak bunu biliyorummmm
Niye normal dogum olmiyacak senin sammy ha?Benim kuzenimde cok korkuyordu dogumdan bu yüzden sezeryan yaptirdi.Ben hic tavsiye etmem bunu canim.Eger bir mecburiyet varsa ne ala.Cünkü normal dogumda hersey bebegin dogmasiyla bitiyor.Sezeryanla ise bebek dogduktan sonra basliyor tüm acilar.Normal dogum yaparkende simdi agri kesici yöntemler var...

sammy geçen komşunun ablası dedi ki keşke 10 tane doğum yapsaydım da taş düşürmeseydim.ben taş düşürdüm.taş doğumdan daha zorsa madem doğum dayanılmayacak bişey değil

Geri