Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ya içeriye arı girdi camdan kovdum biraz geçti tekrar geldiş yine kovdum bi kaç dk sonra yine geldi zaten çok korkuyorum öyle şeylerden.camı kapattım.birazdan pişerim herhalde he he he

hoş bulduk canımcım dün chatboxta yazarken iftar için çıkmam gerekti yazdım umarım görmüşsündür :)

hoş bulduk laram inşallah yeni doğum hikayenide yani şey hikayelerimizide paylaşırız buradan yeni gelen meleklerle:9
aaaaaaa biri tatlı mı dedi ımmm kızlar iftara az kaldı birazcık acıktım yaww :zonked:
Insallah silam,hep birlikte paylasacagiz insallah.Ben anlattim,bundan sonra sira sizlerde olacak.
Sizin iftara az kaldi,bizimkine daha 4 saatten fazla var...

güya iyi bi doktor işte

canım benim burda hepimiz aynı kaderi paylaştık.aynı yollardan geçtik geçiyoruz.ben de burada teselli bulmuştum.Rabbim kimini bekletiyor kimine hemen veriyor.annemin de 2 sene olmamış.aslında çok normal ilk sene olmaması.sonrasında da stresten olmuyor.herkes soruyor bebek yok mu diye.daha fazla stres oluyor o zaman.ben de sizin desteğiniz olmasa o dediğin yerde olabilirdim :çitos::zonked:

biraz sancım var bugün ama şükür iyiyiz canım

çok doğru yaa gerçekten mesala ben bugün mutluyum zaten hergün kafamda bebek var ama yine kendimi mutlu edebiliyorum çevrem olanlar bişey söylüyo darma dağan oluyorum kendime gelemiyorum resmen çöküyorum yaa benim bebek için üzüldüğümü bilen beni çekemeyen bazı şahıslar var mesala ben onların çocukları olduğun için obnları çekemiyo kıskaçlıktan ölüyomuşum ya allah aşkına herkesin hayatı kendine senin çocuğun bamna ne zararı ocak ne faydası olcak ama rabbim biliyoya benim içimi boşver
bende bulaflardan sıklıdığım için istiyorumki hemen olsun olmayıncada böyle sinirlerim bozuluyo

hoş bulduk canımcım dün chatboxta yazarken iftar için çıkmam gerekti yazdım umarım görmüşsündür :)

hoş bulduk laram inşallah yeni doğum hikayenide yani şey hikayelerimizide paylaşırız buradan yeni gelen meleklerle:9
aaaaaaa biri tatlı mı dedi ımmm kızlar iftara az kaldı birazcık acıktım yaww :zonked:

gördüm tatl kuşum bana açıklama yapmanıza gerek yok ben sizi bilmezmiyimn bitanem ben,im

Bende öyle düsünüyorum tatlim.Iyiki burayi buldum,iyiki sizler varsiniz...

Niye normal dogum olmiyacak senin sammy ha?Benim kuzenimde cok korkuyordu dogumdan bu yüzden sezeryan yaptirdi.Ben hic tavsiye etmem bunu canim.Eger bir mecburiyet varsa ne ala.Cünkü normal dogumda hersey bebegin dogmasiyla bitiyor.Sezeryanla ise bebek dogduktan sonra basliyor tüm acilar.Normal dogum yaparkende simdi agri kesici yöntemler var...

sende iyiki varsoın canımm ben hiç korkmuyorum çünkü meryem süresini okuycam o doğumu çok kolaylaştrıyo kime oku dediysem pırt diye doğurduğunu söylüyooo yastık savaşı

sammy geçen komşunun ablası dedi ki keşke 10 tane doğum yapsaydım da taş düşürmeseydim.ben taş düşürdüm.taş doğumdan daha zorsa madem doğum dayanılmayacak bişey değil
Esimde tas düsürmüstü meryemcim.Kadinlarda bile dogumdan beterse erkeklerinkini hic düsünmek istemiyorum.Erkeklerde daha zor oluyormus.Sanada gecmis olsun bu arada.Bol bol su icmelisin.Genelde suyu az icenlerde oluyor tas...

Oyy canim benim:)Asil sen cok sekersin.Birde hayirlisiyla anne olsan tadindan yanina yaklasilmaz.Allahim bu mübarek günde oruclu agizla ettigimiz dualarimizi kabul etsin insallah...

aminnnn inş inşş hepimizin duasını kabul etsin mevalam inşşşş ben çok umutluyum hepimiz hamiş olcaz inşşş

ya içeriye arı girdi camdan kovdum biraz geçti tekrar geldiş yine kovdum bi kaç dk sonra yine geldi zaten çok korkuyorum öyle şeylerden.camı kapattım.birazdan pişerim herhalde he he he

piş piş kocanda akşam gelsin yesin senii hahahah:tasu::d015:

Allah'ım hepimize isteyen herkese yaşat o duyguyu

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah

slm canlarım iftara az kaldı Rbim oruçlarınızı kabul eylesin banada dua edin canlarım pazartesi ikili test için gidicem ve meleğimi sağlıkla görürüm inşş içimde heyecan korku ne ararsanız var iple çekiyorum o günü inş her şey yolundadır Allahım en kısa zamanda sizede nasip etsin bi dizide demişti annelik sürekli endişe halidir diye gerçekten harfiyen uyuyo bu tarifff Allah tüm bebişlerimize sağlık versinn bu mübarek saatler hürmetinee

çok doğru yaa gerçekten mesala ben bugün mutluyum zaten hergün kafamda bebek var ama yine kendimi mutlu edebiliyorum çevrem olanlar bişey söylüyo darma dağan oluyorum kendime gelemiyorum resmen çöküyorum yaa benim bebek için üzüldüğümü bilen beni çekemeyen bazı şahıslar var mesala ben onların çocukları olduğun için obnları çekemiyo kıskaçlıktan ölüyomuşum ya allah aşkına herkesin hayatı kendine senin çocuğun bamna ne zararı ocak ne faydası olcak ama rabbim biliyoya benim içimi boşver
bende bulaflardan sıklıdığım için istiyorumki hemen olsun olmayıncada böyle sinirlerim bozuluyo
evet ben de öyleydim.benim ablam hamile oldu ben olamıyorken.üzülürüm sanıyordu.çok mutlu oldum.başkasının çocuğu değil benim çocuğum beni ilgilendiriyor.evet çocuk görünce buruluyor insanın içi ama yine de kıskanmıyor insan.ben bigün camdan görmüştüm komşunun eşi oğlunun elinden tutmuş top oynamaya götürüyordu.o kadar güzel bi sahne gibi gelmişti ki bana dua etmiştim Allah'ım bize de yaşat diye ağlamıştım.Ve kabul etti Rabbim.inşaallah sonuna kadar tamamlar da o günleri biz de yaşarız.,inşaallah isteyen bütün arkadaşlarım da yaşar

Geri