Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Kizlar selam.Nasilsiniz?Ben kötüyüm bugün,cok korktum.Idrar tahlili verdim ve icinde kan cikti.Gözle belli olmuyor ama tahlilde cikti.Nettede arastirdim.Kötü bisey cikmasindan cok korkuyorum.Bir bilgisi olan varmi?
laracım bence çok kafana takma.bendede olmuştu liseye giderken benimki kan akıyodu idrarım.belliydi yani kırmızı kan çok acı çekmiştim yapmakta zorlanıyodum.kum döküyomuşum meğer.seninkide öyle bişey olabilir

hadi kızlar görüşmek üzere, 16,00 dan sonra görüşürüz öptüm hepinizi kocamannnnnnnnnnnn mucccccccccccccckkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaa

OHHHHHHHHHHHHHHHHHH..... :d:d:d:d:d

Kizlar,ben cikayim.Birazdan oglum okuldan gelecek,toparlanayim biraz.Beni böyle görmesin.Kendinize iyi bakin.Öptüm hepinizi...

yeni gelen arkdaşlar var ama henüz yazmadılar, ben onlara şimdiden hoş geldindiyeyim ve banada allahaısmarladık diyeyim, peşin peşin yeni :D:D:D
haydaaaaaa oldumu ama şimdi hemen kaçışıyonuz
yoksa siz beni beyenmiyurmusunuz
anam anam izgilim gelmiş:)
nasılsın canım benim.
cimcimem:)
ooyyyy kuşuuum kötü senaryoların başı hııımmmm bi seansta sana gelecek şimdi
datluumm ben iyiyim çok şükür yani meleğimin iyi olduğunu yarın gözlerimle bi görürsem tam süper olacağım kanımca ayyy çok heyecanlıyım
eeeee senaryolar dışında sen nasılsın kıssss okudum da yani varya yokmusunuz siz 40 yıl düşünsem aklıma öyle şeyler gelmez:S
tekrar geldim ben
hoşgeldin canım nasılsın

Geri