Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
Ranagül.............................21 Ağustos

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:

betül_betül..........................30 Ağustos
Dentnurse.......................... 1 Eylül
Sabırsızım..........................1 Eylül
yıldız_azeri........................2 Eylül
Lalezar...............................4 Eylül
şirinsu.................................5 Eylül
Ecce ..................................10 Eylül
Lara...................................13 Eylül
Şimall................................13 Eylül
ayşegül..............................14 eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül

<V>
<V></V>2010 ANNE ADAYLARI <V></V>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr) :nazar:
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
chatlak .................................. 11 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
burcums ................................ 20 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Nisan ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

Mayıs ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><?xml:namespace prefix = o /><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</V>(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --> :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..............................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Pekar..........................................Ağu stos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->

ooyyyy kuşuuum kötü senaryoların başı hııımmmm bi seansta sana gelecek şimdi
datluumm ben iyiyim çok şükür yani meleğimin iyi olduğunu yarın gözlerimle bi görürsem tam süper olacağım kanımca ayyy çok heyecanlıyım
eeeee senaryolar dışında sen nasılsın kıssss okudum da yani varya yokmusunuz siz 40 yıl düşünsem aklıma öyle şeyler gelmez:S

kabiliyet meselesi:)
canım ben iyiyim çok şükür.
beklemedeyiz. arkadaşların, akrabaların çocuklarını sevmekten ömrüm hep öyle geçecek gibi geliyor işte napim.

hadi bana seyans uygula. gerçekten ihtiyacım var.
çıkıyordum ama biraz daha bekleyebilirim:)
gerçi seni görmek bile seans benim için. canım benim yaaaa :)

haydaaaaaa oldumu ama şimdi hemen kaçışıyonuz
yoksa siz beni beyenmiyurmusunuz

ooyyyy kuşuuum kötü senaryoların başı hııımmmm bi seansta sana gelecek şimdi
datluumm ben iyiyim çok şükür yani meleğimin iyi olduğunu yarın gözlerimle bi görürsem tam süper olacağım kanımca ayyy çok heyecanlıyım
eeeee senaryolar dışında sen nasılsın kıssss okudum da yani varya yokmusunuz siz 40 yıl düşünsem aklıma öyle şeyler gelmez:S

hoşgeldin canım nasılsın
bikaçgündür iyi değildim ama bugün daha iyi gibiyim sen nasılsın bebiş nasıl çok sevindim

yagmr ve yeni gelen tüm arkadaşlar, hoşgeldiniz:)

umarım keyifler yerindedir.
iyiym

kabiliyet meselesi:)
canım ben iyiyim çok şükür.
beklemedeyiz. arkadaşların, akrabaların çocuklarını sevmekten ömrüm hep öyle geçecek gibi geliyor işte napim.

hadi bana seyans uygula. gerçekten ihtiyacım var.
çıkıyordum ama biraz daha bekleyebilirim:)
gerçi seni görmek bile seans benim için. canım benim yaaaa :)
ahaa görüntüm bile yetiyor demekki woowww aman ben nasıl bi tipim böyle...yok yok tipten değil benim çok yoğun pozitif enerjim var..işte böyle adama seans gibi çarpıyorum
hheehheee canım benim yaaaa şaka bir yana burda hepimiz kardeş gibi olduk buraya girince sizlerle konuşunca bende çok rahatlıyorum
pişşttt bana bak sen çıkmıyormuydun gel tut elimi beraber çıkalım daha iftara yemek yapıcam

ahaa görüntüm bile yetiyor demekki woowww aman ben nasıl bi tipim böyle...yok yok tipten değil benim çok yoğun pozitif enerjim var..işte böyle adama seans gibi çarpıyorum
hheehheee canım benim yaaaa şaka bir yana burda hepimiz kardeş gibi olduk buraya girince sizlerle konuşunca bende çok rahatlıyorum
pişşttt bana bak sen çıkmıyormuydun gel tut elimi beraber çıkalım daha iftara yemek yapıcam

hadi çıkalm.
benim de işlerim var.

öpüyorum kocaman:)

bikaçgündür iyi değildim ama bugün daha iyi gibiyim sen nasılsın bebiş nasıl çok sevindim
canım sağol bende iyiyim çok şükür iyiki dün akşam testi tekrarlatmışım içim rahatladı çok şükür hele birde yarın olsun gözümlede göreyim oooooo o zaman heryer bahar olacak benim için dualarınızı eksik etmeyin
senin canın niye sıkkındı öyle bügun iyimişsin yaaa sevindim canım öyle pes etmek kendinizi salıvermek yok

canım sağol bende iyiyim çok şükür iyiki dün akşam testi tekrarlatmışım içim rahatladı çok şükür hele birde yarın olsun gözümlede göreyim oooooo o zaman heryer bahar olacak benim için dualarınızı eksik etmeyin
senin canın niye sıkkındı öyle bügun iyimişsin yaaa sevindim canım öyle pes etmek kendinizi salıvermek yok
geçen akşam sinir krizi geçiriyordum durup dururken ağladım hıçkıra hıçkıra psikolojim çok bozuk

Geri