Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

21 haftadayiz bizde :) allaha sükür benimde simdiye kadar hic bi hamilelik $ikayetim olmadi ( gece uykusuzluk disinda :))
yaaaa bana herkez erkek dedi, doktor 99% kiz dedi.... dahada inanmiyorlar :)
yarin bidaha bakcak bakalim, ama bence 100% kiz :)
Aminn canim allahim isteyen herkeze nasip etsin....bizlerede sagsaglim kucagimiza almayi nasip etsin......
oooo maşallah seninde baya olmuş bebiş bendede şimdilerde uykusuzluk başladı.ozaman senin kızın uysal olcak heralde annesine hiç çektirmemiş:)dr öyle dediyse kızdır ozaman cnmaminnnnn cnm

oooo maşallah seninde baya olmuş bebiş bendede şimdilerde uykusuzluk başladı.ozaman senin kızın uysal olcak heralde annesine hiç çektirmemiş:)dr öyle dediyse kızdır ozaman cnmaminnnnn cnm

Oldu valla $aka gibi.. hala bazen inanamiyorum :)
canim, benim annemdede ablamdada öyleymis... hic hamilelik $ikayetleti olmamis... dogumlarida cok kolay olmus, insallah o konudada onlara cekmisimdir :)

sabırsızım adet oldum maalesef.bir dahaki aya ekim 15 e eklermisin:( bu arada aşılama için doktora ne zaman gideyim.aşamalarından bahseder misin?? bi de maliyetinden??aşılama için hangi hastaneyi önerirsin ben pendikte oturuyorum.aynı zamanda gebe kalırmışız allahım duy sesimizi.

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

ayşegül..............................14 Eylül

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:

Azade................................17 Eylül
06nesli06............................18Eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül
fudelya..............................20 Eylül
semre..................................21Eylül
Sabırsızım........................28 Eylül
sılam_nisa..........................28Eylül
Lalezar................................5 Ekim
Ecce .....................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
ela naz ..............................15 Ekim
Şimall................................ 16 Ekim

<V>
<V></V>2010 ANNE ADAYLARI <V></V>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr) :nazar:
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><?xml:namespace prefix = o /><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</V>(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --> :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..............................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül..............................30 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end -->
Canimcim......................................Eylü l(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

sabırsızım adet oldum maalesef.bir dahaki aya ekim 15 e eklermisin:( bu arada aşılama için doktora ne zaman gideyim.aşamalarından bahseder misin?? bi de maliyetinden??aşılama için hangi hastaneyi önerirsin ben pendikte oturuyorum.aynı zamanda gebe kalırmışız allahım duy sesimizi.

günaydın kızlar:)

elanazcım adet olmuşsun. hayırlısı olsun canım üzme kendini. herşey olacağına varıyor.
tarih değişikliğini sılam_nisa yapmış (sılama teşekkürler:))

aşılama için ben adetime yakın gittim doktora ve görüştüm. sen de eğer niyetliysen hemen bir doktora git, görüş ve bilgi al. bizlerin seni yönlendirmesi yanlış olur.
ben okmeydanında oturuyorum ama arkadaşımın tavsiyesiyle hospitalium ümraniyeyey gitmiştim. memnun kalmıştım.
orayı seçmemim bir nedeni de para. diğer büyük hastanelerde bin binbeşyüz liralara çıkan bedel orada 700 lira civarına geldi ilaçlarla birlikte.
ben sana imkanın varsa büyük yere git derim. memorial, acıbadem, kadıköyşifa vb...
biz tüp bebek yaptırmak istiyoruz ve para biriktirmeye başladık. memorialı düşünüyoruz. hem evime yakın hem de birçok arkadaşım orada tedavi oldu.

inşallah hepimiz hamiş oluruz:)

bugün benim için çok yoğun bir gün arkadaşlar. bidaha gelemeyebilirim.

tüp bebek konusunda dayanamadım ve eşimle konuştum. en azından görüşmeye razı oldu:)

hepinizi kocaman öpüyorum:)

Geri