Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

sağol tatlım iyiyim... 2 gündür bir kırgınlık vardı. eşim gripti de sanırım etkilendim ama çok şükür iyiyim, ilerlemedi. ıhlamur falan içip bal yiyorum ne yapayım.

sen nasılsın nasıl gidiyor canım

inanamazsın canım aynı dert bendede vardı eşim hastalanmıştı böle kusmuştu felan ben ona baktım bi gün sonra bende aynından oldum hatta okuduysa görmüşsündür bide kustum üstüne yine iyiyim şimdi ama midem hala bozuk bu ara salgınmış canım dikkat etmemiz lazım valla hele hele ilaçta alamıoruz hepten fena oluruz geçmiş olsun canım benim

inanamazsın canım aynı dert bendede vardı eşim hastalanmıştı böle kusmuştu felan ben ona baktım bi gün sonra bende aynından oldum hatta okuduysa görmüşsündür bide kustum üstüne yine iyiyim şimdi ama midem hala bozuk bu ara salgınmış canım dikkat etmemiz lazım valla hele hele ilaçta alamıoruz hepten fena oluruz geçmiş olsun canım benim

yaaa sana da geçmiş olsun canım...bu kocalar bizi mahvetti :) evet mevsim değişikliği bu hastalıklara sebep oluyor işte. ya evet ilaç alamayınca çok zor, aman bebeklerimiz etkilenmesinde.

valla sizin adınıza ben de çok rahatladım canım çok şükür allaha... tabiki gelecekkkk inşallah canım
çok teşekkürler canım yaa Allhın izniyle inşallah gelecek inşallah Rabbim bütün bebek isteyenleri sevindirsin ve senin gibi tatlı hamişlerede sağlıklı hamişlikler nasip etsin :)

Allah'ım bugün lalezarın eşinin yarın da elanazın eşinin ve pembedüşün yardımcısı ol.pirensesin ve ilterin belirsizliğini gider.hepsinin göbeğine bebeğini ver Allah'ım

sılam çok çok sevindim.meleğinin gelmesi çok yakın inşaallah
ben misafir değildim kiiiii
:puff:
canım inşallah siz hamişler dedikçe daha bir yakın hissediyorum inşallah olcak :)
ha sistemde dün geceden beridir sorun var kızdırmasınlar meryemimi :)

selam canım çok sevindim inşallah en kısa sürde olur bebeğin tatlım ben klomen kullanıyorum yumurtam oluştu ve çatladı günümde geçti bekliyorum klomenin faydasını görürsün mutlaka..
iltercim inşallah sende sonuçlarını alırsın ve hamiş haberinle şenlenirsin canım Rabbim yüzümüzü güldürür inşallah..

sayfada sorun var dimi en son biz yazıos ama lalemin yazdığı en son gözüküo niye acaba
selam samyy evet sitede sıkıntı var dün gece ben girdim sürekli atıyor üyelik şifre diyodu adminnnnnn yada sadminnnn sorunu hallederler inşallah :)

işl düzelir sorunlar sanırım bugün el atmış bazı şelere düzeldi felan diodu ama varsa yinede söleyin dedi mrsmcim evet koca bebişler bizi mahvetti küçücük bebişlerimiz bile böle yapmadı bizi :D

Geri