Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

neyse gizemlim ben cıkıyoru cok yorgunum malum badana cok sevindim inan analı babalı büğüsün yavrum sorunsuz bir hamişlik dilerim iyi geceler canım

gizemli hayırlı uğurlu olsun valla:) burada hamile haberi almak ne kadar güzelmiş.. Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. e darısı da bizim başımıza olsun :)

gizemli kızz coookk mutlu oldum ALLAHIM hayırlısıyla kucagına almayıda nasıb etsın ınş çooookkk güzel yaaaaaaaaaaa rabbim bizlerede nasib etsin inş sen artık hamişşinyya duaların daha çabuk kabul olur dua et bizede :)

gizemliiiii canım bnm çok sevindim okurken gözlerim doldu bende testteki o çizgileri görünce ağlama krizine girmiştim elim ayağım titriyodu ayy o vakit aklıma geldi bnmdee
canımm allah tamamına ersinsin inş sağlıkla kucaklamayı nasip etsin hepimize
ve tüm arkadaşlarım hamiş olsunlar inş sağlıklaaaaaaaa

gizemli kizzz hayirli ugurlu olsun... cokkk sevindim... ekim ayini bomba gibi baslattin, insallah böyle dvm eder :)

kizlar gecmisi okuyamadim.... insallah hepiniz iyisinizdir.... ben ve kizim iyiyiz... ama dün sinavim vardi... okadar a dan z ye herseyi calistim... ama hic öyle bana calis dedikleri seyler cikmadi.. biraz moralim bozulmadi degil... hadi calismasam neyse.... dua edinde gecim $u sinavi.. bidahada sinava falan girersem iki olsun :)

ne güzel hasret giderdiiz yani.cinsiyeti için kız mı dedi yine?.evet zor oluyor artık.yana dönünce acaba ayaklarını mı ezdim gibi manyakça şeyler de sormaya başlıyorsun kendi kendine :)
meryemcım cıkınca ben yazmıssın cevap vereyım hemen...bız artık teyzesı kucuk degılız kı......21.haftadayız eee tabıkı cınsıyet artık kesın....bıde ıkı doktor gozuyle hemde.....

gizemli kizzz hayirli ugurlu olsun... cokkk sevindim... ekim ayini bomba gibi baslattin, insallah böyle dvm eder :)

kizlar gecmisi okuyamadim.... insallah hepiniz iyisinizdir.... ben ve kizim iyiyiz... ama dün sinavim vardi... okadar a dan z ye herseyi calistim... ama hic öyle bana calis dedikleri seyler cikmadi.. biraz moralim bozulmadi degil... hadi calismasam neyse.... dua edinde gecim $u sinavi.. bidahada sinava falan girersem iki olsun :)
bızler ıyıyız emınecım,olsun saglık olsun bellı olmaz sınavı vermıssındır belkı....moralını bozma tatlım...gorusurz

gizemli kışşş canım benim seni canı gönülden tebrik ederim...Rabbim sorunsuz bi hamişlik yaşatsın...inşallah kucağına aldığın günleride görürsün canım

Geri