Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

günaydın cnm şükür biz iyiz sen nasılsın inş en kısa zamnada sanada nasip eder

iyiyim bende canım.uğraşıyoruz işte:):)
benim bu ay hiç umudum yok ama.. yumurtlama gününde annem rahatsızdı hastanede onun yanındaydım.yattı bizim çocuk işi tabiki.olsun annem iyi olsunda yaparız yine allahın izniyle..

<!-- google_ad_section_start --><!-- google_ad_section_start -->:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
Lalezar.................................5 Ekim

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:
Ecce ...................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74................................7 Ekim
Ayşegüüll..............................8 Ekim
Ela naz ..............................15 Ekim
fikrimin ince gülü....................16 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker...............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse...........................23 Ekim
Sabırsızım...........................25 Ekim
Cey82.................................2 Kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->

gızemlı kız tebrık ederım Allah ım saglıklı olarak kucagına almayı nasıp etsın ınsallah darısı ısteyenlerın basına

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr
çoookkkk mutluyuuummm
açıköğretim durumumuzu biliyosunuzdur benim iki senedir tek dersi verme çabamıda tabikide
az önce sonuçlar açıklandığını öğrendim ve mezun olmuşum çok şükürr allahımaaa bitti bu çilede bitti süper bi duygu işl lalezarımda güzel sonuçlar almıştır

Sağol canım benim güzel dileklerin için benim kötü olmuş çok moralim bozuldu, sadece 1 tane dersimi verebilmişim...
6 dersim var şimdi bu sene 2 sinden daha ümitli idim ama birinden 40 almışım birinden de 37 almışım çok canım sıkıldı... offffffffffffffffffff yaaaaaa

Bu arada karnım dehşet şişti gazdan ölüyorum, adet olmadım daha ama sanırım onun şişkinliği karın ağrıl öyle adet olacak gibi değil sadece gaz sancısı, bide sol göğsüme iğneler batıyor yandn sanki, bunları hamilelik belirtisi diye yazmadım, zaten umudum yok bu ay... neyse işte böyle sizinle paylaşmak istedim hepsi bu..

Haaa ELANAZ'cım hani demiştinya eşinin ameliyat yeri nasıl diye, akşam açtırdım zorla ama keşke açtırmasa idim çok kötü oldum, evet kesik var 3 cm kadar belki biraz daha fazla bakamadım içim bi kötü oldu kıpkırmızı orası bayılacak gibi oldum, kendisi de kötü oldu, sonra tekrar bantladı, sana katılıyorum bu nasıl MİKROCERRAHİ !...

OFFFF kızlar yaaaaaaa öğlenleri niye gelmiyorsunuz zaten kısıtlı vaktim var, onda da kimseyi bulamıyorum... :18: :18:
slm cnm napıyosun ne var ne yok inşallah senden de güzel haberler alıcaz Allahın izniyle ders konusuna üzülme inşallah seneye verirsin derslerini takma kafana bende 4.sınıfa geçmişim 4 dersten bütünlemeye kalmıştım 2sinden geçmişim çok şükür

GİZEMLİ KIŞ TEBRİK EDRİM CANIM KUCANA ALMAYIDA GORURSUN INŞALLAH
:bebem::bebem::bebem::bebem::erkek bebe::erkek bebe::erkek bebe::pasi::pasi::pasi::leylek:leylek:leylek:esra::esra::esra::hamileyim::hamileyim::hamileyim:hoppahoppa:26::26::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN BÜTÜN HAMİŞLERİMİZİ

Geri